Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

klokyn odpad!

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu... ()

Murrro

Pozerám na čierne čísla, v ktoré sa ocitli Zite na krku a chytá ma záchvat objektivity! Nebudem hodnotiť po prvej časti (***), ale prosím, nehádžte Zitu vopred do jedného vreca so Susedmi, Priateľkami a Profesionálmi! Áno, zimomriavkam trápnosti som sa počas tridsiatich piatich minút nevyhol, ale neraz som sa nahlas zasmial na skutočne pointovanom vtipe a spod teatrálneho afektu (iste, uprednostnil by som televízne herectvo pred divadelným) na mňa niekoľkokrát žmurkla sympatická psychologizácia postáv! Fialová sa očividne baví a ja som sa bavil tiež. A hoďte kameňom (svišťom), nech sa páči! ()

Jaro.Krafcik

Náhodou, v času vzniku to bol v telke celkom hit. A mna niektoré časti naozaj bavili a rád som si kvôli tomuto sadol pred telku. Legendarný Duško Cinkota tam bol tiež. Určite sa nejedná o takú katastrofu aj keď dnes by ma seriál asi nezaujal a na slovenské pomery seriál neprekonal ani výborných susedov. 3* ()

deluxxx

Nechápem to nízke hodnotenie, ak je toto odpad, čo je potom hod svišťom? Zita je rozhodne po dlhšom čase ako-tak pozerateľná vec zo slovenskej produkcie. Celkom dobrá zmes situačného, kontajnerového, perverzného, suchého, ale aj inteligentného humoru. Jasné, že niektoré scény zaváňajú vrcholom trápnosti, ale inak slušný priemer, Zita navyše nespamuje 2 či 3krát do týždňa a dávajú ju mimo primetimu, takže kto chce, ten si to aj pozrie. Cinkota je dobrý herec, ktorý zahrá aj dvere :-) Krajčiovú ani Kostelného moc nemusím, ale dajme tomu ich tu prežerem. ()

cervenican odpad!

Samozrejme že je to trápne - a nič originálne... Tento tzv. ,,Supersitkom,, je otrasný, nie je tam žiadny humor, otrasné ksichty. Dušan Cinkota nepatrí vôbec pred kameru. On bude pre mňa vždy ten kto úžasne daboval Chandlera Binga z Priatelov :) Alebo Semir Gerkhan z Kobry 11 :) Tento sitkom je naozaj odpad. ()

• V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)
  • Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)