Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

Marek1991 odpad!

Pre mňa komerčný sitkom, kopírujúci tie americké. Nemal som pocit, že by bol v niečom originálny, keďže som takýchto vecí videl viac. Nezábavné, len som sledoval, čo "vypotia" jednotlivý herci a čím sa bude snažiť zaujať scenár, ale bolo to také lacné, béčkové, na silu robené. Na silu pre to, lebo Hod svišťom a Zita na krku išli približne v rovnakom čase, na konkurenčných televíziách a boli takmer rovnaké, len iné, moderné grafiky. Ďalší dôkaz toho, že slovenská televízna tvorba zažíva posledných 10-15 rokov krízu. ()

Dashiella

Zase si najlepší a najsvetaznalejší národ dokonalých Slovákov myslí, že môže spraviť dieru do sveta... a tým nemyslím tvorcov ale divákov, ktorí sa sťažujú na vykrádačky iných seriálov... tak, podľa mňa sa zadok Cinkotu nápadne podobá na prdel Dempseyho v tej starej kriminálke, tak takúto vykrádačku som už dlho nevidela, no fuj! ... osobne si myslím, že sa konečne na SVK niečo priblížilo k sitcomovej štruktúre a priznám sa, že som sa aj zasmiala. Ten predhratý smiech ma iritoval tiež, ale trochu som sa nad to povzniesla a ku koncu som ho takmer ani nevnímala. Chcem vidieť, čo bude ďalej... plus oproti Svišťovi je to totálny skvost ()

borec999

Koncept nie je vôbec zle vymyslený a na papieri podľa mňa seriál vyzeral celkom fajn, niektoré dialógy a frky sú totiž dokonca aj vtipné. Čo však seriál zráža dolu je nepodarený kasting a afektovanosť, resp. neprirodzenosť hlavných predstaviteľov (hlavne Krajčiová a Fialová, Kostelný s Cinkotom zahrali aspoň priemer a prísnejšie merítka znesie azda iba výkon Jany Oľhovej, ktorá ma v posledných seriáloch naozaj baví). Premárnený potenciál, ktorý si myslím, že pri lepšej konštelácii hviezd a prítomnosti viac talentu za a aj pred kamerou mohol dopadnúť oveľa lepšie. 40% ()

Murrro

Pozerám na čierne čísla, v ktoré sa ocitli Zite na krku a chytá ma záchvat objektivity! Nebudem hodnotiť po prvej časti (***), ale prosím, nehádžte Zitu vopred do jedného vreca so Susedmi, Priateľkami a Profesionálmi! Áno, zimomriavkam trápnosti som sa počas tridsiatich piatich minút nevyhol, ale neraz som sa nahlas zasmial na skutočne pointovanom vtipe a spod teatrálneho afektu (iste, uprednostnil by som televízne herectvo pred divadelným) na mňa niekoľkokrát žmurkla sympatická psychologizácia postáv! Fialová sa očividne baví a ja som sa bavil tiež. A hoďte kameňom (svišťom), nech sa páči! ()

actor-SP

Zita je z pohľadu sitkomu veľmi nudný sitkom, čo znamená že by si za hodnotenie kvality svojho žánru zaslúžil odpad. Postavy však, ktoré vystupujú v tomto seriály majú neobyčajný impulz a šťavu ( zita, právnik a hetero). Zisťujem že H. Krajčová je výborná a D. Cinkota ako vždy s pevným charakterom ako sa na dobrého herca patrí. Takže..scenár je na hovno, chémia priemerná ---) 1.5* P.S: všimli ste si nápaditú kameru ? ..v slovenskom seriáli som ju ešte nevidel ()

• V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)
  • Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)