Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Od svojho debutu v roku 2004 sa šou X Factor stala natrvalo najsledovanejšou šou vo Veľkej Británii, pričom v súčasnosti už má za sebou sedem sérií. Podobné rekordy lámali aj regionálne verzie v iných štátoch. Túto televíznu sezónu prichádza aj do Spojených štátov a práve americkú verziu X Factoru vám prinesieme v exkluzívnej slovenskej premiére.
Jedná sa o spevácku súťaž určenú pre mladé aj staršie talenty, jednotlivcov aj dvojice, pre tých, čo majú výnimočný hlas, vedia sa pohybovať na pódiu a vystupovať pred ľuďmi, no predovšetkým pre tých, ktorí majú legendárny faktor X, teda charizmu alebo nepomenovateľný element, ktorý robí z obyčajného speváka hviezdu. Posudzovať, či uchádzači o víťazstvo tento faktor majú, budú štyria porotcovia. Simon Cowell, Nicole Scherzinger, L.A. Reid a Paula Abdul rozhodujú, kto dostane šancu zabojovať o garantovaný kontrakt v hodnote 5 000 000 dolárov! Moderuje Steve Jones. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Promo 1

Recenze (54)

Emzet 

všechny recenze uživatele

Předpokládám, že takhle nějak by také mohlo vypadat Peklo. Všichni se culí jako v nějaké hodně špatné parodii na self-help programy, semtam přijde někdo, kdo zazpívá jako Whitney Houston a zboří sál… a porota se může přetrhnout, aby ochránila křehký jemnocit soutěžících. Simona Cowella tady vyloženě nepoznávám. Neustále se žvaní o "upřímném projevu", "procítěnosti" a podobně - v show, která o těchto aspektech není ani trochu. Samozřejmě že všichni zpívají hezky americky - i když přijde někdo očividně zaostalý, jde přeci o "toho ducha", musíme přikyvovat a tleskat, protože to je americký občan a je tedy nádherný a čerstvý. Byť je X Factor zrůdnost sama o sobě, britská verze byla alespoň o poznání míň sterilní a rozhodně ne tak nechutná. Někteří možná mají hlas, ale nápaditost a originalita by se dala spočítat na prstech ruky vlasteneckého dřevorubce z Montany. Ale očekávám, že nějaký Justin Bieber 2 nebo New Kids On The Block 6 se tady najdou. ()

Boudyy 

všechny recenze uživatele

Výborné. Zahraniční hledání talentů má vždy větší přínos pro svět hudby, než české a slovenské rádoby pokusy. Téměř každý vítěz americké či britské Superstar nebo nějaké jiné talentové soutěže vždy zaujmul širší obecenstvo ve světě a ne jen hrstku fanoušků ze svého rodného města. Stejně tomu je při americkém X Factoru. Talentovaní lidé, kteří se jen tak neztratí a důležité je, že máte motivaci někomu fandit (narozdíl od účastníků českých či slovenských talentových soutěží), i když samozřejmě nemusíte a můžete si jen užívat výkony soutěžících. A až nyní se děsím srovnání s českým X Factorem z roku 2008 či právě poběhlou 2 sérií ČS má talent. ()

Reklama

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nádejní, mladí speváci a speváčky, ktorí by sa radi stali hviezdami. Abiciózni niktoši, čo si chcú užiť svojich pätnásť minút slávy. Kde sú dnes všetci tí víťazovia Superstar? Koľko ich tu už bolo? Koho to ešte zaujíma? Naozaj sa ešte najde niekto, kto je zvedavý na podobných snaživcov kdesi až spoza veľkej mláky, z USA? "The X Factor" je nablískaná americká show, ktorá poslúžila ako licencovaná predloha všetkým tým našim márnym televíznym pokusom nájsť spevácku superstar. Stupidná, nehodnotná, konzumná komercia. Odpad! ()

nirvanafan odpad!

všechny recenze uživatele

Dnes jsem si zapnula Prime Love a dala si čistou hodinku tohodle hnusu. Nevím, jestli jsem zrovna chytla špatný díl, každopádně to, že hned na začátku avizovali: "dnes máme díkuvzdání a tento díl bude o emocích", mě okamžitě vyděsilo. Nicméně koukám dál, protože po několika sériích superstar i talentu vím, jak se v podobných soutěžích každý snaží prodat svou nemocnou babičku a jiné věci. Nálož, jakou jsem schytala v tomto případě, jsem však vskutku nečekala. Pardon ale dívka, která mluví o své mrtvé sestře, dozpívá se slzami v očích a já vidím jenom ten ošklivej kulatej ksicht Demi Lovato, jak se usmívá, protože je jasné, že nic nezapůsobí na diváky víc, než mrtvé dítě a procítěný zpěv, který rozplakal samotnou interpretku. Panebože! To byl asi nejhumáčtější moment, ale zdá se mi, že v této soutěži o talenty ani tak nejde. Zpěváci sice nejsou špatní, ale je vůbec možné vyhrát takovou soutěž bez toho, abych v pubertě žila na ulici, rodiče se rozvedli a následně jeden z nich umřel na rakovinu, narodila jsem se předčasně a nebo v každé větě projevovala svou nekonečnou lásku a úctu k našemu pánu Stvořiteli? Přiznávám, že podobné soutěže, co se konaly u nás, mě bavily sledovat bez ohledu na to, o jak brakovou zábavu se jedná. Především první řady Talentu (ale jenom toho na Primě) a Superstar byly vážně fajn. Po hodně opakováních jdou už i další řady postupně do kytek a citové vydírání se tam koná vždy, ale nikdy ne v takové míře. Nicméně, co je moc, to je moc. Hodina tohoto pořadu přispěla jen k mému překvapivému zjištění, že Britney Spears je vedle kachnohuby Lovato vlastně docela sympatická a je vážně hezké, že v Americe evidentně nikdo netrpí anorexií. Se slzami v očích děkuji, už nikdy více. ()

lilylove 

všechny recenze uživatele

Tak ted nevím zda se hodnotí X-Factor z roku 2011 nebo 2012.Ale tak já zhodnotím ten který jsem viděla(tudíž 2012).Mně se to moc líbí...porota je podle mě naprosto skvělá.Není to nudné jako české pěvecké soutěže.Příjemně se na to kouká,občas se i zasměju.No prostě takhle si představuju pěveckou soutěž.Já jsem naprosto nadšená a spokojená. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (8)

  • Premiéra pořadu se stala nejdiskutovanější premiérou jakéhokoliv pořadu vůbec, a to na sociálních sítích, kdy na Facebooku a Twitteru bylo v souvislosti s ní více než 1 400 000 zmínek. (Dlee)
  • Poté, co Britney Spears opustila post porotkyně, snížila se u další řady sledovanost o 40 % . (Dlee)
  • Sledovanost premiérového dílu byla podstatně nižší než sledovanost premiérového dílu konkurenčního pořadu The Voice (od r. 2011). The Voice sledovalo v průměru přibližně 10 700 000 diváků, zatímco Americký X factor 8 700 000 diváků. (Dlee)

Reklama

Reklama