42nd Street Forever! Volume 1: Horror on 42nd Street

všechny plakáty

Karlos80

Od "Freaks" až k Pasoliniho nechvalně proslulém "Salu aneb 120 dnů sodomy " (původní německý trailer). O této "sleazy/trash/explo" kolekci vydanou firmou "Ban 1 Productions", jsem vlastně až do včera vůbec nic nevěděl. Tato kolekce (čítající 34 remasterovaných trailerů v plné délce cca 3. minut, mnoho z nich nebylo možné nikdy předtím vidět) by se dala označit jako "nultá", protože oficiálně první kolekce pod stejnou hlavičkou "42nd", vyšla až o rok dýl, ale pod jinou firmou ("Synapse Film"), přesto jde o zcela odlišné produkty, nakonec k nějaké spolupráci asi přeci jen došlo, protože pár grindhouse/drive-in trailerů se právě v "42nd Street Forever, Volume 1" z následujícího roku objevilo. Většina zde uvedených filmů (podtitul kolekce sice nese označení "horor", ale většina filmů do tohoto žánru vůbec nespadá) se dá s klidným svědomím označit za nudné a kýčovité sračky, ke kterým by mě osobně vůbec nic nevedlo a které bych vidět vůbec nemusel, a z toho mála dobrých věcí ("Hooker's Revenge a.k.a. They Call Her One Eye", "Black Christmas", "Crippled Masters", "Savage Sisters" nebo "Mark of the Devil") jsem zas už většinu viděl. Doporučuji hlavně fanouškům grindhouse/drive-in krmiva, sběratelům a tipařům a všeobecně lidem kteří rádi staré dobré časy, zlatého věku 60's & 70's exploitace a zábavy všeobecně. ()