Mladou a ambiciózní Sarah Moss (Brit Marling) najímá elitní soukromá tajná služba a ihned jí zadává nebezpečný úkol. Musí v utajení proniknout do anarchistické aktivistické skupiny s názvem "The East" a zúčastnit se útoků na šéfy korporací, kterým bez trestu procházejí zločiny proti lidskosti. Čím více ale aktivity skupiny rostou, tím více se život Sarah ocitá v ohrožení. (oficiální text distributora)

Aresko123

Trosku zdlhave ale na jedno pozretie je to OK. 2 hviezdicky za to ze suhlasim s tym ze treba nieco urobit s tym hnusom co sa tu vo svete deje. ()

Jessiefox

Jednoduché, tak trochu naivní a hlavně dlouhé. Námět ano, provedení nikoliv. Parta ze sqotu zautočí třikrát (jak jinak) na tři zajímavé oblasti. lék zabiják, otrávená voda a odhalíme agenturu. To poslední tam sice nezapadá ale pro příběh je důležitý. Pokud neútočí, hrají si na hippies a roztodivné souznění s přírodou. Ach jo. Kde končí fanatismus a kde začíná skutečná záchrana přírody. Ne, nefandil jsem jim. ()

hajner

Klišé, nuda či obohratá pesnička. Vskratke :-infiltrovať -súcitiť -nakoniec všetkých zachrániť. Blbosť a tie gýčovité ospravedlňujúce sa tragické príbehy účastníkov grc. ()

zimi

Já se nenudil, naopak škoda konce, který není zcela domyšlený, ale jinak jsou zapotřebí tyto filmy tak 7/10 a mrkněte na to!!!!! ()

JerryPilsen

Ekologická moralita,ktará to myslí dobře.Nerůžová budoucnost jen mírně načrtnutá evokuje současnost.V závěru docela dost logických děr a nedořešených věcí. ()