Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Mara12

Můj názor na Project X asi nejlépe vystihuje Murtaughova klasická hláška ze Smrtonostné zbraně "I'm too old for this shit". ()

kolik27

Velmi blízký, i když ne dost podrobný náhled na to, jak uspořádat párty, kterou jen tak někdo nezapomene. Pár věcí se musí nechat bez komentu, pač kdo by měl "koule" na pár kousků, ale zas nic překvapivého se tam také neděje. ()

fanik15

Očekával jsem něco podobného ale ne vtakhle kulervoucím pojetí. Tenhle film je hodně ale opravdu hodně dobrý. Sice je pravda že po vcelku slabším začátku se to začíná rozjíždět až u toho kdy ukradnou tomu fetákovi trpaslíka. O nějakém příběhu nemůže být snad ani řeč film se soustředí jen na jedno a to je párty. ()

Sedliak

Užívateľ Flipnic spomenul v komentári na tento film Human Traffic a presne to vystihol! Project X je Human Traffic pre dnešných mladých párty-chtivých mládežníkov. Je libo drogy a alkohol bez moralizujúceho podtónu? Hľadáš feel-good movie pre rozjazd prípadne ako kulisu na párty alebo pred chlastačkou s priateľmi? Si mladý lúzer bez kamošov a potrebuješ inšpiráciu ako to zmeniť? Pozri tento film! Ale zaprisahám ťa na Boha, nepozeraj to, pokiaľ si zaprdený foter, striktný intelektuál alebo hľadač umeleckého povznesenia. Nebojím sa Project X označiť za generačnú výpoveď dnešnej pubertálnej mládeže a aj preto pre mňa pohľad na tabuľku Hodnocení uživatelů napovedá o zaujímavom úkaze. Jedna * za takýto osviežujúci mejdan? Project X si zaslúži byť v "červených" číslach, ja dávam 4* ()

MaxForValue

Obraz kultúry na začiatku 21. storočia. Úpadková, dekadentná, zvrhlá, ale neskutočne energická! Každopádne najepickejšia party, ktorú som kedy videl. Je to strašná filmová degenerácia, projekt bez scenára, normálnych dialógov, hercov, ktorý sa však v druhej polovici rozbehne na tak plné pecky a takou obrovskou rýchlosťou, že by mu to mohli závidieť všetky monoposty F1 dohromady. Epicky úpadkové, úpadkovo epické. Neuveriteľné, čo sa dá v dnešnej dobe natočiť. UPDATE: Film stál 12 miliónov dolárov. WTF?! ()

eges

Otevřte si pivko, dvě, tři, pět a film si náramně užijete, alespoň podle mě :D ... Prcičky, Pařba ve Vegas a jiné hadr :D (co se párty týče) ()

angel.CZ

Do poloviny filmu filmu normální, pro někoho nudná středoškolská párty, pak přijde nějáky zlom, po 20 minutách už jen koukáte do konce s otevřenou pusou a říkáte si Cože to Ku*va je ?? Ale v hloubi srdci si položte otázku, kdo by se nezúčastnil ?? 60% ()

Cashville

Teenegerská MEGA ,,chľastačka“, ktorá dopláca na až nezmyselne vyhrotené situácie, ktoré síce pobavia, ale niekedy len pokrútite hlavou nad absurdnosťou, ktorú je možné vidieť len vo filme. Aspoň že soundtracky sú dobre vybrané a nie je im čo vytknúť. ()

Kopite

Fakt dobrý odvaz. V danej kategórii spoločne so Superbad najlepšie filmy ktoré som mal možnosť vidieť. Malo to drajv, malo to energiu, ani na chvíľu to nezastalo, využité soundtracky výborné... 4/5 ()

Mire

Paráda! Riadne epická párty. Zažiť niečo také by bolo riadne vzrúšo :D Je jasné že ide viac o dokument ako o komédiu, lebo vtipov si tu veľa neužijeme, ale aj tak sa na to pozeralo dobre. Asi treba len vypnúť mozog :) A kto by nechcel byť na mieste Thomasa Manna obchytkávajúc tú krásku Alexis Knapp? :) EDIT 17.1.2017: Hodnotím maximom. Vo svojom ranku bez konkurencie. ()

Adámo

Naprosto ultimátní a nejvíc cool jízda, s nejlepším soundtrackem, která (až na jeden nesmysl ve scénáři, který vše málem pohřbil, ale který jsem nakonec mohl odpustit), sráží všechny ostatní "teen" filmy do kolen. Dobrá, až na Prcičky. P.S.: Jsem zvědavý, kdy Project X něco překoná - i zpracováním (kamera!!!!) | 03/2013 ()

Marttas

Prostě se mi to líbilo, ale s tím ohněm to podle mě bylo už docela přehnané. Nicméně, za dobrou muziku, hlavně mého oblíbence Eminema, dávám 4 *. ()

Paja.93

No, na film jsem se dívala "z povinnosti" , protože jsem jela na diskotéku na motivy právě tohoto filmu a tak abych nepřišla o pointu, zkoukla jsem to. Diskotéka byla lepší jak film, bylo tam auto na kterým skákali, které na konci večera (rána) shořelo, trpaslík s bonbónama uvnitř a bazén s nafukovací pannou. Ale k filmu, no zažít to na vlastní kůži by bylo určitě užasný, ale jen na to koukat? Prostě nuda, nikdo nechce koukat jak si ostatní vyhazují z kopýtka. Další "úžasný" film, pro "úžasný" lidi typu těch "herců" co se tam předvedli. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz