Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

yaqwsx

Co to tu máme? Komedie? To není špatné. Netypický vzhled, který je dán použitou kamerou? Také to nezní špatně. Chytlavá hudba a střih? Také to tu je. Spousta polonahých dívek? Také tu jsou. Když bych se na tento film podíval z pohledu tohoto výčtu, měl by se mi líbit. Jenže někde se stala chyba. Film je takový nemastný, neslaný a je mi záhadou, co se mi snažil sdělit. Děj filmu byl totálně uhozený, jak se sluší a patří na crazy komedii, jenže já se u tohoto filmu moc nenasmál. Možná je to všechno tím, že už jsem prostě "teenager v důchodu" a už jsem z toho vyrostl... ()

Bazinga2563

Párty senzační, je to sranda, to musíte uznat. Líbí se mi, že hlavním hrdinům nechali jejich jména pro dojem, že se párty opravdu stala. Pes taky super, slečny super, prostě super. ()

carodejb

Prvých 50 minút, je nudné klišé s nesympatickými postavami. Občas nejaký fajn vtip, ale fakt len občas. Potom je to zase prekvapivo napínavé. V kope - žánrový priemer, šikovný režisér, blbá forma. ()

TopsyKreets

Toto "video" by som určite nezaradila do kategórie filmov, avšak má veľkú popularitu najmä u mladých ľudí. Alkohol, drogy, veľa nadržaných teenagerov a zase alkohol.. Veľká párty, ktorá skočí nešťastne pre usporiadateľa. I keď si viem predstaviť aj horšie výčitky zo strany rodičov. ()

1mara2

No, tak tady je to zkreslujících 5 hvězd. Dal bych čtyři, tu pátou dávám za soundtrack! Ten minipříběh co se tam odehrává je pochopitelně o hovně, ale párty je to libová. ()

Boudyy

Ladies and Gentelmans, tohle vůbec nebylo špatný. Popravdě, bylo to krutý. V popisu filmu je napsáno komedie, mě to spíš přišlo jako chronologická hyperakční pecka. Jo, zorganizovat za pár hodin kalbu pro 2000 lidí, to je majstrštyk. Děj to má jednoduchý a ta ruční akmera byl dobrý nápad. Je to prostě sonda to studentského života v USA, akorát tady se to dost zvrtlo. Co bylo fajn, že tady není moc toho fekálního humoru, jako v těch dalších (mnohem méně kvalitnějších) filmech s podobným tématem. Až na tu (velmi) vedlejší zápletku téměř milostnou (a zbytečnou) to bylo fajn. Bavil jsem se. ()

Detak

House Party, která se změní v anarchii. Poutavá šílenost se spoustou (byť očekávaných) zvratů. A nezapomněli ani na vyšinutýho liliputa :-) ()

IceWine

Ač je to víceméně celý nereálný a bez děje, jako oddychovka se se na to kouknout dalo. Několik scén se fakt povedlo a pěkný holky na každým rohu udržely mou pozornost až do konce, který byl trochu divnej. Borci zničí půlku ulice, nikdo jim nic neudělá a ještě je na ně tatínek pyšnej. Viva la America! ()

l.enik.c

Jsem ráda, že jsem film viděla z jednoho prostého důvodu... uvědomila jsem si totiž, že i když si o sobě myslím, že jsem vcelku „nudný" mladý člověk, který nechodí po zábavách, neopíjí se, nekouří, nefetuje atd., tak že jsem vlastně šťastná za to, že taková jsem a nechtěla bych ani za nic na světě takovou „párty", o níž je celý film (ani se jí účastnit, natož, aby byla moje). Ona narozeninová párty totiž nepřipomínala nic jiného než vypuštění divoké zvěře z klecí v největší zoo na světě. Anebo nekontrolovanou sešlost amerických puberťáků. Nejsem si úplně jistá, co bylo záměrem tvůrců filmu a jestli vůbec nějaký byl, protože celkové vyznění je nakonec takové, že i když celý projekt skončí totální katastrofou, tak to vlastně byla ta nejúžasnější noc v životě hlavních aktérů – outsiderů, ze kterých se nakonec stanou oblíbenci školy. A dávat takový příklad mladým lidem (nebo bohužel v dnešní době i těm starším) se mi nezdá úplně v pořádku. Ale i přesto dávám 2* za to, že je to film jinak vcelku dobře koukatelný, zajímavě natočený, s dobrou hudbou dokonale podkreslující děj a prostředí a u pár scén jsem se dokonce i zasmála. ()

Brano

Rozhodne je to asi jeden z najpozerateľnejších tínedžerských filmov, čo za posledné roky vyšiel. Dejovo to bolo pozerateľné a hlavne originálne, herecké obsadenie takisto ujde a vyzdvihnem skvelú hudbu. Vraj je to natočené podľa skutočnej udalosti, samozrejme, že som tomu filmu neveril ani slovo. Najmä ten záver bol až príliš prehnaný, no zato asi najzábavnejší a spolu s vynikajúcou hudbou od Kid Cudiho navodil tu správnu atmosféru. Ale na druhej strane vtipných momentov celkovo vo filme bolo dosť málo a určite nezaradím túto komédiu medzi tie, ktoré by som si rád onedlho znovu pozrel. Pre mňa mierne nadpriemerná komédia, ale i tak dávam 3*. A zároveň sa stotožňujem s tunajším hodnotením. ()

Pitryx

Huups, říkal jsem si, kouknu na půl hodinky, pak to nechám jako kulisu a půjdu si po své práci. Nooo, pozooor, neodešel jsem, vydržel jsem, nepřejížděl jsem. Proč? Kdybyste mně zabili tak nevím. Snad trochu nostalgie že i já byl kdysi v jejich věku a taky pořádal mejdla, když naši odjeli. Ne v takovém stylu pochopitelně. No, mladí herci byli dobří, sem tam to bylo i zábavné a některým hlodům jsem se opravdu chutě zasmál. Kupodivu ani mne neštvala (tak moc) kamera alá Blarvič, která mne jindy naprosto irituje. Jasně že mi vadila „hudba“, ale patřila k filmu, to se nedá nic dělat. Podruhé to vidět nemusím, ale protože jsem se opravdu bavil, hodnotím proti zvyku trochu výše. ()

subic

Tenhle film by klidně mohl být i v červených číslech a taky snad povinně by ho měli vidět 11-15iletí. Jedna obří párty pro stovky lidí, zásah policie a hasičů a zdemolovaný rodinný dům a to navíc v Pasadeně, což je považováno za klidné bezpečné místo poblíž L.A. Image toho, kvůli kterému se párty pořádala, raketově stoupla na vrchol, ale stálo to všechno za to? Tím, že párty trvá většinu filmu, tak vlastně děj asi v polovině ztrácí dech, protože se tam děje furt to stejné a závěr, který je dost tragický, mohl být daleko více vypointovaný. Ve kterém jiném filmu je tak obří párty? ()

Lyx

Šialená teenage komédia v ktorej sa nešetrí vulgarizmami, alkoholom, drogami a nahými ženami. Perfektný film podľa môjho gusta. Aj keď mám radšej komédie s inteligentným humorom, tento kúsok odviedol solídnu prácu. Taký stredoškolský Hangover. Skvelý hudobný podmaz čo sprevádzal celý film sa perfektne hodil a herci hrali tak prirodzene, že to bolo neskutočné. Jediné mínus je pre mňa fakt, že to bolo točené ako narodeninové video. Takže ak sa chcete zabaviť, nad ničím nepremýšľať a zistiť, ako vyzerá najväčšia párty 17-ročného fagana na svete. Nech sa páči. Moje hodnotenie: 80% ()

curfew77

Todd Philips je prostě králem "party movies" už od dob OLD SCHOOL a v tomhle filmu to z producentské sesle jen a jen dokazuje. Jasně, že "found footage" režim je i tady úplně k ničemu a asi tisíckrát to Nourizadeh stejně nevydrží a pomůže si normálním money shotem, nicméně nekompromisně si to jede svoje Rko, je to sexy a hlavně a především vtipné. Místy opravdu velmi. 75 %. ()

Standaa

Na tenhle film mě před jedenácti lety vzal v Belgii můj belgickej exchange, protože jsem ještě neuměl tak dobře francouzsky (pořád neumím) a on věděl, že na tohle moc francouzštiny potřebovat nebudu. Docela epická párty, ne že ne. Nejlepší rozhodnutí tvůrců najít do filmu úplně nový tváře aby vytvořili iluzi, že se ta kalba fakt stala. Známý ksichty by mě z toho vytrhly. Druhý nejlepší rozhodnutí točit to jako homevideo. Taky mě hodně zajímá, jak se měl film původně oficiálně jmenovat, protože Project X byl nejdřív jen pracovní název, ale nakonec se zachoval. Což je dobře. Film navíc hodně zdobí parádní soundtrack, tracky Pursuit of Happiness a Heads Will Roll hrály v roce 2012 určitě na každý domácí pařbě. A hrají dodnes. Moral of the story? Nikdy neměj párty u sebe doma. ()

gefr

Všichni kdo tu dávají komentáře typu ,,Nebaví mě koukat na bandu ožralejch amíků bez pointy.....", ať táhnou do háje! :) Neskutečná podívaná a splněný sen každého, kde nesedí denně u televize.... Navíc pro mě jako milovníka handy-cam to byla úplná lahůdka...... ()

Genstiade

Takovou to párty by chtěl zažít každý, super hudba, super kočky a všude samé kozičky. Dávám 4 hvězdičky, protože je to něco co tu ještě nebyl takto pojato, hlavně tímhle stylem kamery. Může tu každý namítat, že postavy nejsou zajímavé a originální, ale tohle je párty!, to není film o příběhu, je to mega pařba! ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz