Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

venyczek

Na USA mě vážně fascinuje, jak ve většině filmů, obzvlášť ve filmech tohoto typu hrají samí mladí, krásní, atraktivní... Všude krásný holky, jedna modelka větší jak druhá. Jeden zajímavější a namakanější kluk než druhej. A když je tam nějakej buřtík, kterej se tam vždycky objeví, tak si z něho vždy utahují. A ve skutečnosti? Ve skutečnosti je v Americe většina teenagerů obtloustlejch jak špekáček z těch jejich hamburgrů a zdaleka ne tak "sexy" jak ve filmech. Někdy si říkam, co si ti Amíci tím kompenzují. ()

B.e.r.n.y

Co k tomu říct. Zkrátka video reportáž z jedné velké chlastačky. Jako komedie na mě film nezapůsobil ale nudou jsem taky nezíval. Snad všichni se shodneme na tom, že než se na to koukat přes sklo by bylo mnohem působivější to zažít. 50% ()

Guthix

Hladať vo filme o "najeb*vke" príbeh ? Trocha choré nemyslíte ... Každý človek čo má rad zábavu a není na to už moc starý by tam chcel byť ;) Je to o sfilmovaní snu , pochopte to ! 80% ()

Sacrex

Film mal veľmi chytlavú a aktuálnu myšlienku, avšak nič šmeciálne ani ohromujúce sa nestalo. No dobre, jedna väčšia párty, spravili bordel, ale s filmového hladiska nuda. Fun footage kamera, nedokázala zabezpečiť možnosti, aké by v tomto prípade poskytla kamera klasická. Gradácia deja tiež slabšia. Možno som len ja od toho čakal viac, ako len obyčajné natáčania veľkej párty. Projekt X je taká zábavka na hodinu a pol a potom na to môžete buď v klude zabudnúť, alebo si spraviť podobnú párty. 30% ()

slavushik

Takže si to zrekapitulujme... vážne sa dá natočiť niečo tak strašne? Teda nieže by to bolo úplne že hrozné, to samozrejme nie, to bolo totiž príšerné. Fajn, myšlienka bola fajn a len preto si tento film získal odo mňa až dve hviezdičky... Jednoducho, ako sa môže skončiť nevinná party študentov... hej, nad tým by sme sa mohli všetci zamyslieť... takže áno myšlienka filmu nebola až taká zlá... študentská party, ktorá sa skončila katastrofálne, ale hlavní protagonosti si nakoniec získali v škole slávu. Ale to sa naozaj nedalo natočiť inak? Možno som príliš kritická, ale to bolo natočené štýlom, že aj ja so svojim bratom by sme to natočili lepšie... ospravedlňujem sa pánovi režisérovi, ale bolo to strašné. Stále som len pozerala nato, kedy sa to už konečne skončí... a až v posledných minútach sa nato dalo pozerať lepšie ako zvyšných 80 minút. Takže názorná ukážka toho, že aj dobrá myšlienka filmu sa dá totálne dosrať. Vraj by mal byť film ponaučením pre dnešnú generáciu, tak ďakujem pekne, ak sa ma poučiť na niečom takomto. Aj keď ako som už spomínala samotná myšlienka nebola zlá, aj keď podľa mňa až trošku prehnaná, ale budiš. Ale veď nato sa nedalo pozerať...Alebo je to len môj názor? Tak koľko ľudí, toľko chuti. Tak vám teda prajem príjemne pozeranie a veľa šťastia, aby ste pri tom nezaspali, alebo nebodaj sa po tomto neopili a neusporiadali párty, ktorá rozvráti polovičku ulice... ()

phantom.ass

Projektu X se jednu dobu nedalo vyhnout, hlavně díky facebookovým statusům náctiletých jinochů a slečen, kteří ho označovali málem za největší dílo kinematografie všech dob. To jsem se zase jednou musel za svoje vrstevníky stydět. Děj se dá shrnout tak (POZOR! SPOILER!), že se třem onanistům splní sen, zorganizují největší pařbu svého života, stanou se konečně oblíbení ve svém kolektivu a příjdou o panictví s dívkami, které by si o ně za normálních okolností neopřely ani bicykl. Tohle už tu bylo tolikrát! To by ale nevadilo tak jako téměř absolutní absence hlášek, na nichž by přece komedie měla stát, no ne? Sečteno, podtrženo: Pokud hledáte oddych u nějaké ujeté teenagerské taškařice, sáhněte raději po několikrát vtipnějších Inbetweeners. ()

salokin

První Hangover byla geniální komedie, ale zároveň sebou přinesl i zlo v podobě sračkovských napodobenin jako tohle. Lidi teď prostě chtějí chodit do kina dívat se na to, jak se dá nejlíp ožrat a co všechno se potom dá zapálit a ojet, aby potom mohli jít inspirováni domů a vyzkoušet si to. A to je tak jediné, na co se tenhle film hodí. Příběh neexistuje a hrdinové jsou těžce nesympatičtí. Dvě hvězdičky jenom za fajné zobrazení paření a pár světlých okamžiků. ()

mirushbiatch

Mam sice uz po 30tke,ale podobne ako jedneho pana vo filme,ma party hard stale nepreslo :D A ze tu sa hard islo miestami,o tom niet pochyb.Fu.Film ma prekvapil a az do konca som ho bral aj celkom vazne a milerad by som sa podobnej zalezitosti na stare kolena zucastnil.Az teda na znicenie susedstva.Heh ()

teseth

Tak nějak nechápu co mi měl film ukázat nebo naznačit, ale jestli tohle někteří berou jako výpovědní hodnotu dnešní společnosti tak zaspali cca 10-15 let, protože kalby podobného ražení už se u nás delší dobu pořádají. Sice u nich účastníci nedemolují celou čtvrť, nesnaží se utéct debilovi s plamenometem, nezvou půlku města, protože stačí jen 20-40 kamarádů ale hlavně nekradou trpaslíka plnýho extáze, kterou všichni přítomní baští jako kdyby to byly lentilky. Podle mě je to amatérský pokus režiséra o zachycení nějaké pařby, protože sám žádnou nezažil a cpe tam vše o čem slyšel, že prej to na párty patří. Jedna vsuvka na závěr: takovouhle akci by už v zárodku rozehnala banda těžkooděnců, protože by se určitě našel jeden soused, kterému by to vadilo už po 20 hodině večerní. ()

Paulo.cz

Natočené podle skutečné události z Austrálie, asi mě zapomněli poslat pozvánku. Určitě bych se chtěl zúčastnit, tak velké akce, ale ne jako pořadatel. Ano, žádný děj od tohoto filmu očekávat nemůžeme, ale i tak se dá u toho pobavit. Už ani nepočítám, kolikrát jsem si pustil soundtrack z filmu, který mě naprosto uchvátil. Do filmu jsem šel s tím, že to bude jen o jedné velké pařbě, takže za mě 68% ()

The Michael

Jako oddychovka v autobuse SA dostačující. Generačním filmem (jak se tu v komentářích objevilo) bych to tedy nenazval, ale mělo to spád a šťávu a jasně - spoustu spoře oděných holek. Aby mě to trochu víc zasáhlo, muselo by mi být buď 15 nebo by film musel obsahovat nějakou zajímavější zápletku/sdělení. Takhle to člověk bere jen jako pohádku pro starší - viz reakce táty jednoho z aktéru na zničenou čtvrt - uznalé pokývání hlavou.. ()

Beata

Čekala jsem od toho mnohem víc. Chápu, co se na tom většině lidem líbilo, ale když se zamyslím nad tím, proč to vlastně dělali, tak je mi do pláče ze současné generace. Nicméně musim uznat, že je to velmi zajímavě natočené a celkem vzato je to i dobrý námět na film. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz