Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Deivulak

Kdo by tohle nechtěl zažít aspon jednou za život? Ja rozhodně ano.Tolik krásných nadržených koček ,chlastu, všude samý prsa a zadky.Já se bavil velmi dobře. ()

REMUS_3

Prvá čast Epická párty, druhá čast Epická anarchia. PS: Chcel som dat 3* no ale za tú kameru musím dat 4* :) PSS: Neberte to sakra tak vážne. ()

xChorosh

Film, natočený amatérskou kamerou, o velkolepé pařbě tří totálních looserů?.. nic moc.. po spuštění filmu se mi to ale zalíbilo. Ať už zvaní lidí na párty, nebo nakupování alkoholu, až po kradení trpaslíka bývalému vojákovi, který teď ale prodává drogy.. Legrace nechybí. Film se mi líbil až po část, kdy příjde bývalý voják pro svého trpaslíka s plamenometem v ruce. Tohle mi přišlo už trošku přehnané a u konce se mi film prostě přestal líbit.. Takže 55%.. ()

corrimson

Nejsem příznivcem monstrózních pitek a demoličních akcí, opilecké historky u mě vzbuzují rozhodně jiný názor, než že by řečník měl být borec, a vůbec celkově jde ten kult paření tak trochu mimo mě, takže ani nevím, proč jsem se na tento film podíval. Každopádně ale nelituji, užil jsem si tu jízdu od začátku do konce, prostě jednou za čas taková hovadinka nezaškodí. Příběh sice byl de facto nulový - partička loserů z americké střední uspořádá narozeninovou párty, která se tak trošku zvrtne, ale i tak jsem neměl pocit, že bych se příliš nudil. Užíval jsem si zejména styl, jakým to bylo natočeno, amatérský dokumentační záznam "reálné" párty, a autentičnost nehereckých výkonů. Až na ten plamenný dojezd parby snímek vypadal celkem realisticky a člověk měl pocit, jako by se sám té jízdy účastnil. ()

Bejka3

Trailer? Zaujal po prvních 30-ti sekundách. Po jeho shlédnutí jsem film okamžitě hledala a stahovala, protože se to zdálo být jako dobrá komedie. Už ve čtvrtině filmu jsem se začala nudit a myslela, že to vypnu. Nicméně, dodívala jsem se do konce a z mého pohledu byl trailer lepší než celý film. ()

Thrakan

Pokud člověk v tomto snímku nehledá smysl života, tak se určitě pobaví. Jedná se o nenáročnou zábavu u které nemusíte přemýšlet, ale máte chuť se odreagovat - třeba po náročné dni v práci. Také dobrý školící materiál pro všechny rodiče, co mají doma puberťáky. A na závěr střípek z filmu: toho zapšklýho skřeta, co všechny bije do kulí a utopí Mercedesa rodičů v bazénu bych vyvrhnul a v té troubě opravdu upekl :-D Celkově: průměr ()

Pytlicek

Film sa mi páčil, aj keď to nieje bohvie ako veľké umelecké dielo. Tak na jedno pozretie. Ale dostatočne som sa na ňom nasmial. Teda maximálna spokojnosť. Jedno pozretie a to stačí :) ()

Charlie519

Od filmu kde se jen chlastá, mr*á atd. se snad nedá ani čekat, že by měl mít nějaký hlubší podtext, ale svůj účel pobavit 100% splnil. 4* ()

Kinnlai

OMG - tuctová degenerace s nulovým morálním poselstvím. Čekal jsem, že když tvůrce vydal proti proudu "blairwitchskou kamerou", vyvaruje se klasickým prcičkovským klišé - kdyby se to sestříhalo, tak by z toho byl zdařilejší pitbullovský videoklip, což by byl mnohem hodnotnější výstup, a to je co říct. ()

Foltin

Moc by mě zajímalo jestli tyhle středoškolský kalby jsou opravdu v Americe nebo jen ve filmech.. Každopádně hodně dobrý film, ale spíš pro tu mladší generaci, takže třeba pro mě ^^ 3,5 / 5 ()

VVee69

Odvážne nazývať toto komédiou...Niektoré časti sú absolútne nevtipné a maximálne trápne. Párty to bola dobrá ale that´s all. Pre mňa veľmi slabé. ()

Krevetka12

Jasně, když to vezmu od základu, je to čirá ptákovina, amatérské video z oslavy sedmnáctých narozenin, která se tak trochu zvrtla, doplněné o milostnou zápletku, neoblíbeného šprtíka (v tomhle případě vlastně 3) a drogového maniaka. Přesto mě film dokázal strhnout a zhruba v půlce jsem zatoužila na Thomasově oslavě aspoň hodinku pobýt. Proto ty 3*. ()

Mikkys

V podstatě dokument o jedné pařbě kdesi v Americe. Film je celkem o ničem, jen přehlídka všemožných blbostí, které se dějí na párty. Ale než se na to dívat, je lepší zajít na skutečnou párty a užít si ji. Ale popravdě řečeno jsem viděl už i horší a mnohem nudnější filmy. Nicméně hudba byla parádní, proto tři hvězdičky. ()

Celsius

Bezduchá ničící párty, na které by chtěla být každá náctiletá opilá smažka, ani nemohla mít koncept natáčení než ten, který tvůrci použili. Právě ta se mi líbí. Díky ní je divák blíže. No a pak nezapomeňme na OST od Steva Aokiho a párty může začít. Každý kdo viděl pouhý trailer, nemůže od filmu čekat scénář na úrovni Shawsengu, ergo nemít přehnané nároky. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz