Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Filip Renč

Scénář:

Ivan Hubač

Kamera:

Petr Hojda

Diskuze

Uživatel Ainy smazal svůj příspěvek.

adamg (hodnocení, recenze)

triatlet

nejvetsi komedie byly ty milostny sceny..ta hudba..wtf? bratri janderovi maji druhou spolecnou scenu a zase o tom samem. Doufejme, ze v poslednim dilu starej podlehne. pri nekterych scenach jsem se citil trpane za autory. stara sanitko kde jsi?

Uživatel adamg smazal svůj příspěvek.

oli009

oli009 (hodnocení, recenze)

Ač velmi ráda, musím přiznat, že 2. díl byl vážně dobrej. Oproti tomu 1. plitkýmu seznamování mělo tohle aspoň nějakej náboj. Na to, že tam Havlovou nevidim zrovna 2x ráda, nehraje vůbec špatně. No Vašut mě tam pěkně leze na nervy, takže se už nemůžu dočkat až mu někdo dá na budku nebo bude mít aspoň nějakej škraloup a mladej Jandera se mi zdá pořád takovej jalovej. Jinak zbytek příběhu fakt dobrý, vcelku se mi i začíná líbit určitá podobnost s 1. Sanitkou ať už v postavách nebo konkrétních scénách, i když zase pozor všeho moc škodí. Takže už se moc těšim na další díl, protože tenhle mě dost nahlodal a zase tomu (jako že to bude dobrý) začínám věřit. ;)

na příspěvěk reagoval adamg

Irene

Irene (hodnocení, recenze)

Něco příšerného,hrůzný paskvil!Úplná devalvace brilantní původní SANITKY...scénář špatný,režie špatná....je mi zle!

triatlet

triatlet (hodnocení, recenze)

adamg

Tragédie byl první díl. Druhý díl se zlomil v komedii - tolik hlášek typu "vás tak poslat pro smrt", "ten by naštval i mrtvolu", to jsem nečekal :-)

na příspěvěk reagoval adamg

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Docela napínavé, akční Renč se nezapře. Pár dobrých vtipů (Zlata na WC). Jen místy slabé....

adamg (hodnocení, recenze)

druhy dil opet tragedie diky nulovemu scenari. a take je zajimave, jak byl klanovicky les listnaty  na pokraji adventu :)

na příspěvěk reagoval triatlet

kingik (hodnocení, recenze)

Co se dá dělat. Jiráček byl tragický a dostal nejvíc prostoru. Nemám sil dál sledovat a hlavně ani potřebu.

kingik

hm ... originální, akorát škoda, žes nedostál svému slovu a nedals tomu ještě šanci ... hodnotit takhle nízce po jednom dílu není dobrý nápad

kingik (hodnocení, recenze)

Ohodnoceno i s písničkovým textem, který si můžete zazpívat.

kingik

Mně s zdá, že to máš jako s počasím ... střídavě oblačno, sluníčko, déšť ;-) Nejdřív jsi skeptický, pak hýříš optimismem a dnes skoro depresí ;-)

kingik (hodnocení, recenze)

U mě tahákem není nikdo:-( A do dalšího dílu se mně ani nechce, ale z povinnosti se podívám.

na příspěvěk reagoval Ainy

Uživatel kingik smazal svůj příspěvek.

kingik (hodnocení, recenze)

Tady na fotce byla ok, v seriálu k.o. Je stará a pokud se na seriál budu dál dívat, tak určitě ne kvůli ní. Mně se z prvního dílu líbilo jen posledních deset minut. Vašutovo "naprášení" kolegy, Juřičkova žádost o půjčku peněz na operaci své ženy a závěrečná písnička.

Wacoslav1

:-) ohledně Vašuta: a to je právě ono, je dobře, že tak na Tebe působí, protože tímto jsi uznal jeho ženiální herecký projev :-)

Jinak ohledně antipatií k Dagmar jako k herečce a hodnocení jako celku jsme na tom stejně