Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Petr Hojda

Diskuze

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

omlouvám se, asi jsem si toho nějak nepovšiml (o=´

Je-li to jak říkáš, začínám být zvědavý

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

Můj čas je pouho pouhé prozatím, a dneska tě holka nezklátím:-)

Ainy (hodnocení, recenze)

Ale koukám, že tam hraje i Marek Vašut :-) sice jsem se dívala asi jenom na tři díly Doktorů z Počátků, ale svým hereckým koncertem mě doslova odrovnal, díky tomu jsem navýšila i hodnocení :-) Tak to je fajn, že tam hraje :-)

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Uvidíme. Režisérova tvorba osciluje od výborných psychodramat (Hlídač č. 47) až po řekl bych slabší kusy jako je Román pro ženy, který zachránil snad jen excelentní výkon Marka Vašuta. Seriál snad točil, zatím jen jednou- cyklus detektivek před 10 ti lety. V tomto formátu není tedy asi zcela zabydlený, tak můžeme pouze se zatajeným dechem čekat a doufat....

MarsQR

já patřím mezi ty skeptiky, protože jsem byla zklamaná z volného pokračování Nemocnice na kraji města a taky nejsem fanoušek seriálů, kde se hlavně řeší vztahy viz Cesty domů, Ulice, Ordinace nebo VKV ... ad., všechny jsou stejné a jsem na ně alergická. Bojím se, aby se v Sanitce č. 2 neřešily hlavně vztahy a pak aby se neřeklo, tak se přihodí nějaká malá akcička venku. Já doufám, že Sanitka II. bude hlavně o akci venku, o záchraně života a ta limonádka (bohužel nutná, jinak by to asi nemělo velkou sledovanost, že) jen v malé, nejnutnější míře ...

na příspěvěk reagoval ElrondBig, MarsQR

MarsQR

MarsQR (hodnocení, recenze)

No, myslim, ze bych mohl potesit vsechny diskutujici skeptiky. Je to dost dobre. Vubec se neni ceho obavat, co se tyce pokracovani. Ja treba nejsem fanda prvni serie (pomaleee, utahane), ale druha ma odpich. Zatimco u Nemocnice to bylo u me naopak. Prvni dil je seznamovaci a nema cenu hodnotit podle nej. Sedmy, osmy, devaty dil je takova pecka, ze se na to s chuti podivam i potreti v te televizi. Renc natocil vyborny akcni serial se znamymi hrdiny, to je tak cele, co tuhle serii spojuje s tou predchozi. Skvela hudba doplnuje perfektni zasahy modernich zachranaru, prolozene nejakou tou osobni peripetii postav. Nebal se ani zasadnich zasahu do pribehu. Z hercu vypichnu prefektniho Michala Dlouheho. Sceny s nim jsou proste vytecny.

na příspěvěk reagoval Ainy

Uživatel MarsQR smazal svůj příspěvek.

oli009

oli009 (hodnocení, recenze)

Největší slabinou těhle seriálů po xx letech je určitá nostalgie schovaná v předešlý sérii. Už jenom to film sráží ještě před začátkem 1. dílu. Prostě lidi vůbec netáhne moderní technika, která na ně každej den huláká z reklam (viz. třeba 100 tabletů týdně úplně nenávidim). Naopak si rádi připomenou něco klidně staršího, ale takovýho lidštějšího. No nic, uvidíme. Jenom doufám, že to nesklouzne zase k obsahu typu arabský telenovely, jakože každej spí s každým atd.

Morte666

Morte666 (hodnocení, recenze)

Škoda, že je Skalka mrtvej. Takhle by tam mohly být pouze záblesky ve formě vzpomínek na něj. Anebo by se jim mohl zjevovat a radit. Já teda doufám, že autory tahle verze nenapadne :-D

migl

migl (hodnocení, recenze)

Mám z tejto "dvojky" obavu, aby to nakoniec nebola taká blamáž ako nešťastné pokračovanie Nemocnice... po 20. rokoch

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

No už by se mohlo nějak rozběhnout ne ? Není někde nějaký termín ?

ElrondBig

jako jsem i celkem zvědavá :-) Já se ze zásady seriálům vyhýbám ... nechci se na žádný začít dívat, mám své oblíbené, ke kterým se čas od času vracím - MASH, Přátelé, Simpsonovi :-) nic víc ale. A tam upoutávka mě celkem upoutala :-))

na příspěvěk reagoval ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Ano, máš pravdu elfi. Třeba pokračování "Nemocnice na kraji města nestálo za moc". domnívám se však, že pan režisér Renč je zárukou, že do selanky to nepůjde. Brzy se chci podívat na "Film o filmu", který je již tuším k dispozici zde ve videích a který již myslím i běžel i na obrazovkách.

ElrondBig

moc se netěším ... s pokračováním již úspěšných snímků mám, za sebe, nedobré zkušenosti. Upoutávky, ale zatím vypadají zajímavě, doufám, že ty příběhy nezklouznou do řešení mileneckých vztahů a dalších blbin jako vidíme v každé nikdy nekončící telenovele typu VKV, Růžovka ad. .... Pokud tam tam uvidíme hodně zajímavých zásahů a akce tak se na to budu dívat ráda.

na příspěvěk reagoval ElrondBig