Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Filip Renč

Scénář:

Ivan Hubač

Kamera:

Petr Hojda

Diskuze

MarsQR

Takže to byl skutečný lékař, který opravdu tenhle zákrok provedl v polních podmínkách?

na příspěvěk reagoval hrona

MarsQR (hodnocení, recenze)

Ainy

Ale vsak tahle situace se opravdu stala. Sice ne na chodniku, v koridoru v nemocnici pri privozu stejnyho typu zraneni. Ale stala. A ten doktor dostal nejakou cenu. A byl to ten clovek, co rikal Hanzlikovi, ze ma sanci tak jedna ku tisici.

na příspěvěk reagoval Ainy, hrona

hrona

:-) Mně to přišlo taky přitažené za vlasy ... na chodníku za pomocí rybičky jsem neviděla a ani jsem neslyšela nikoho že by prováděl přímou srdeční masáž, to je obrovské riziko infekce, ne že by se to nepovedlo jak tam hlásil přihlížející lékař, ale v takových podmínkách, kdy může vykrvácet, kdy jsou bez odsávačky, infůzí a pod. nezbytných rekvizit ... nechce se mi věřit, že se to takhle dá řešit na chodníku ...

Pak by mohl přijet i k nám na ostravsko ;-))

na příspěvěk reagoval MarsQR

hrona

hrona (hodnocení, recenze)

Ainy

No jasan, to bude určitě velké finále, Juřička vezme do ruky pistoli a určitě vystřílí půlku celou trasu od Palmovky, až tam od  kaď to vůbec přijela. Tenhle díl mi přišel trošku víc sci-fi, oproti ostatním, ale teda musim se přiznat, že to, co jsem onehdá předpovídal, a následně mazal, jsem nečekal

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Celý je to přitažený za vlasy, ale to otevření srdce bylo celkem hustý. vypadalo to fakt realisticky. Jandera je machr! To jsem docela čuměl, ale i s tím co se stalo Alžbětě musím konstatovat, že Renč má prostě koule a jenom díky němu ten seriál za něco stojí. Tak schválně a teď křišťálová koule Wacoslava1: BUDOUCÍ SPOILER : Všimli jste si někdo při závěrečných titulkách když naskakujou jména a obrázky postav toho Juřičky s pistolí v ruce? Vsadím se, že si určitě najde ty cikány a bude je chtít odstřelit. Což bude asi totální úlet, ale v tomhle seriálu už mě nepřekvapí nic. Tak schválně jestli to uhádnu.

na příspěvěk reagoval Ainy, MarsQR, tommy187

tommy187

ano, on ho spatřil jak se kácel k zemi, když čekal ve svém kočkolapu. A neříkal ten okolo stojící co se představil jako lékař, že šance je 1:250 tis.? :-)) jsem mu to fakt rozuměla, ale třeba špatně :-)

tommy187 (hodnocení, recenze)

Ainy

Ak opovedal ten okoloidúci šanca 1:1000. No ten chlapík mal šťastie! A treba povedať, že veľkú úlohu pri tom zohral aj Neliba!!

tommy187

jako ... jsem se upřímně zděsila, když se rozhodl tak závažný chirurgický zákrok dělat na chodníku v totálně nesterilním prostředí, kdy je otevřen hrudník a tím přímá cesta k srdci ... Doufám, že k tomu měli lékařské poradce, protože o tomhle jsem slyšela dělat jen na sálech

tommy187

Tak to klobouk dolů, ve Tvém věku a aby Ti nevadil pohled na tak specifický chirurgický zákrok dělaný na chodníku švýcarským nožíkem

tommy187 (hodnocení, recenze)

Ainy

Nevadil, naopak bol som uchvátený! A jasné, pozerám na každú časť neviem sa dočkať piatku resp. utorku ;-). Takýto skvost tu už dlho nebude.

tommy187

díváš se na každý díl? Nevadil Ti ani pohled do otevřeného hrudníku, když doktor Jandera prováděl otevřenou srdeční masáž?

risha03

To je fajn, mi se ten seriál začíná líbit čím dál víc s každým dílem. Ten páteční byl celkem drsný, ale o to lepší

na příspěvěk reagoval tommy187

Uživatel kingik smazal svůj příspěvek.

Uživatel kingik smazal svůj příspěvek.

risha03

risha03 (hodnocení, recenze)

Dnes jsem viděl 7. díl.... poslední cca 3 díly jsem zvětšoval své hodnocení. Z původních 3 hvězd, jsem nyní dal plných 5 hvězd....

na příspěvěk reagoval Martin741, Ainy

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

MarsQR

Nějak moc znáte podrobnosti o seriálu. Takže jste pravděpodobně skrytý tvůrce. Nic si z toho nedělejte. Nejste jediná celebrita co se tady ukrývá.

na příspěvěk reagoval oli009