Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Filip Renč

Scénář:

Ivan Hubač

Kamera:

Petr Hojda

Diskuze

kingik (hodnocení, recenze)

Co pořád máte všichni s tou scénou s nosítkama. Já si vůbec nevybavuji, že by ve starých dílech něco takového bylo:-))

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Uživatel Gemini smazal svůj příspěvek.

Martin741

Ok, Renč režírovat umí, ale v "Sanitce" jakoby nebral na diváka ohled. Nepůsobila na tebe jeho režie nevyrovnaně až agresivně?

Ainy

Vasut je sereblita! Zlate casy pana Hrusinskeho, Mensika ....... na nich ani Vasut nema, a zda sa mi dost precenovany .....

na příspěvěk reagoval Ainy

kingik

S tymi hercami jednoznacne suhlasim, vsetko, co bolo dobre, vymrelo : Hrusinsky, Mensik, Ruzickova, Zazvorkova ........ a sereblity typu Vasut rozhodne nemaju na tuto staru gardu. Scenare stoja taktiez za hovno, s tym suhlasim. Akurat Renc uz tusim v muzikali Rebelove ukazal, ze rezirovat vedel/vie, takze tu len nesuhlasim.

na příspěvěk reagoval kingik

MarsQR

Drahy demental, to mi ako dokazes, ze som to nevidel? Tvrdenie proti tvrdeniu, ja som to vcera na CT 1 pozeral ...... ale absolutne ma to nebavilo .

na příspěvěk reagoval MarsQR, tommy187

R.E.M. (hodnocení, recenze)

Předchozí příspěvek byl odpovědí pro MarsQR, chvílemi mi nefungují odkazy - odpovědi.

R.E.M. (hodnocení, recenze)

Pokud děj nebude tak průhledný, jak jsem střílela od boku, mám radost. Dík za naději.

Detektiv-2

Detektiv-2 (hodnocení, recenze)

Pokud se nepletu, tak první díl byl již odvysílán. Proč nelze seriál stále ohodnotit? :(

na příspěvěk reagoval Brodyman

MarsQR (hodnocení, recenze)

R.E.M.

Stejne jako rada dalsich pred tebou, ani vzdalene se neblizis :) Vzkazu po produkci Hubacovi, ze odvedl vybornou praci.

MarsQR

O té nudě předvídatelnosti děje jsem mluvila všeobecně. Přesto budu, jen tak pro zábavu, tipovat, co s dějem mohou tvůrci zamýšlet. Nejdřív nezávazný flirt ml. Jandery a Mádrové přeroste ve vztah, který se samozřejmě prozradí, Mádrovic a Janderovic rodina by se kvůli tomu mohla rozkmotřit, postava Marka Vašuta bude tvrdě bojovat s ml. Janderou až k nějaké dramatické situaci, kdy jeden na druhého se bude muset spolehnout... Mám i další nápady, ale zatím skončím, ať z mého příspěvku není román. Jo - a pokud mé tipy nevyjdou - tím líp. Ocením to.

na příspěvěk reagoval MarsQR

Uživatel MarsQR smazal svůj příspěvek.

R.E.M. (hodnocení, recenze)

Karty prvního dílu jsou rozdány, pokud mě další díly potěší zvratem, barevnějšími postavami a překvapením - budu jen ráda. Je trošku nuda, pokud v prvním díle už divák tuší, jak seriál po desítce dílů dopadne.

na příspěvěk reagoval MarsQR, MarsQR

FireTight

Celý to bylo takový nedomyšlený:-( Nevím proč tam toho syna cpali. Proč se nespustilo hlasování. Se nedozvím jak to tady globálně zaujalo.

FireTight

FireTight (hodnocení, recenze)

Úplně mě fascinovalo, jak má mladej Jandera zkušenosti z Londýna a při prvním zásahu okamžitě vytuhnul... Co dělal ten rok v Londýně?

na příspěvěk reagoval kingik

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

kingik

Když jsem viděla, že tam hraje, tak to byl jeden z důvodů, kdy jsem si řekla, že ten seriál stojí za zhlédnutí :-)