Reklama

Reklama

Sanitka 2

(seriál)
Trailer
Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Filip Renč

Scénář:

Ivan Hubač

Kamera:

Petr Hojda

Hrají:

Jiří Dvořák, Jaromír Hanzlík, Dagmar Havlová, Pavel Zedníček, Zlata Adamovská, Marek Vašut, Petr Kostka, Tomáš Juřička, Michal Dlouhý, Iveta Jiřičková (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Pokračování legendárního seriálu z 80. let minulého století. Zažijeme setkání s původními postavami, nyní již o něco staršími, i s postavami úplně novými, které se připojují k třináctidílnému televiznímu románu o záchranné službě těchto dní. Je to stejný úkol jako před lety, ale přesto se v mnohém změnil, stejně jako se změnila doba i lidé, kteří v ní žijí. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

Co pořád máte všichni s tou scénou s nosítkama. Já si vůbec nevybavuji, že by ve starých dílech něco takového bylo:-))

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Uživatel Gemini smazal svůj příspěvek.

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

Martin741

Ok, Renč režírovat umí, ale v "Sanitce" jakoby nebral na diváka ohled. Nepůsobila na tebe jeho režie nevyrovnaně až agresivně? 

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ainy

Vasut je sereblita! Zlate casy pana Hrusinskeho, Mensika ....... na nich ani Vasut nema, a zda sa mi dost precenovany .....

na příspěvěk reagoval Ainy

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

kingik

S tymi hercami jednoznacne suhlasim, vsetko, co bolo dobre, vymrelo : Hrusinsky, Mensik, Ruzickova, Zazvorkova ........ a sereblity typu Vasut rozhodne nemaju na tuto staru gardu. Scenare stoja taktiez za hovno, s tym suhlasim. Akurat Renc uz tusim v muzikali Rebelove ukazal, ze rezirovat vedel/vie, takze tu len nesuhlasim.

na příspěvěk reagoval kingik

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

MarsQR

Drahy demental, to mi ako dokazes, ze som to nevidel? Tvrdenie proti tvrdeniu, ja som to vcera na CT 1 pozeral ...... ale absolutne ma to nebavilo .

na příspěvěk reagoval MarsQR, tommy187

R.E.M.

R.E.M. (hodnocení, recenze)

Předchozí příspěvek byl odpovědí pro MarsQR, chvílemi mi nefungují odkazy - odpovědi.

R.E.M.

R.E.M. (hodnocení, recenze)

Pokud děj nebude tak průhledný, jak jsem střílela od boku, mám radost. Dík za naději.

Detektiv-2

Detektiv-2 (hodnocení, recenze)

Pokud se nepletu, tak první díl byl již odvysílán. Proč nelze seriál stále ohodnotit? :(

na příspěvěk reagoval Brodyman

MarsQR

MarsQR (hodnocení, recenze)

R.E.M.

Stejne jako rada dalsich pred tebou, ani vzdalene se neblizis :) Vzkazu po produkci Hubacovi, ze odvedl vybornou praci.

R.E.M.

R.E.M. (hodnocení, recenze)

MarsQR

O té nudě předvídatelnosti děje jsem mluvila všeobecně. Přesto budu, jen tak pro zábavu, tipovat, co s dějem mohou tvůrci zamýšlet. Nejdřív nezávazný flirt ml. Jandery a Mádrové přeroste ve vztah, který se samozřejmě prozradí, Mádrovic a Janderovic rodina by se kvůli tomu mohla rozkmotřit, postava Marka Vašuta bude tvrdě bojovat s ml. Janderou až k nějaké dramatické situaci, kdy jeden na druhého se bude muset spolehnout... Mám i další nápady, ale zatím skončím, ať z mého příspěvku není román. Jo - a pokud mé tipy nevyjdou - tím líp. Ocením to.

na příspěvěk reagoval MarsQR

Uživatel MarsQR smazal svůj příspěvek.

R.E.M.

R.E.M. (hodnocení, recenze)

Karty prvního dílu jsou rozdány, pokud mě další díly potěší zvratem, barevnějšími postavami a překvapením - budu jen ráda. Je trošku nuda, pokud v prvním díle už divák tuší, jak seriál po desítce dílů dopadne.

na příspěvěk reagoval MarsQR, MarsQR

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

FireTight

Celý to bylo takový nedomyšlený:-( Nevím proč tam toho syna cpali. Proč se nespustilo hlasování. Se nedozvím jak to tady globálně zaujalo.

FireTight

FireTight (hodnocení, recenze)

Úplně mě fascinovalo, jak má mladej Jandera zkušenosti z Londýna a při prvním zásahu okamžitě vytuhnul... Co dělal ten rok v Londýně?

na příspěvěk reagoval kingik

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

kingik

Když jsem viděla, že tam hraje, tak to byl jeden z důvodů, kdy jsem si řekla, že ten seriál stojí za zhlédnutí :-)

Reklama

Reklama