Hrají
Irina Apeksimova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Georgij Štil
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Artur Vacha
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Zavjalov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Ivan Krasko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Kirill Petrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Vladimir Kapustin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Třetí možnost není (2008) (seriál)
Julija Rutberg
Nejlepší seriály:
Motylki (2013) (seriál)
Michail Trjasorukov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Jevgenij Kapitonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Ilja Severov
Sovětský svaz
Jurij Galcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Feďkin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Siňavskij
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Astrachancev
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Igor Dobrjakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Strojev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Zasuchina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)