Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

rikitiki

Jak říká hlavní hrdinka: V pornoprůmyslu jsem strávila pouhých 17 dní, to mě přece nemůže definovat…. Bohužel může - v očích veřejnosti, protože proč jinak by se o průměrně hezké obyčejné dívce z Ameriky točil film, že? Snímek si zajímavě hraje s perspektivou úhlu pohledu. Mnohé situace nejdřív ukáže v hezkém světle, jak je viděla veřejnost a poté nepřikrášlené, někdy dost surové, protože tento snímek vykresluje Lindu jako nevinnou oběť násilnického chotě-pasáka. Viděla jsem dřív dokument, který to ukazoval jinak, ale že její manžel nebyl výlupek všech ctností je zřejmý fakt. ---- Film je tak zamyšlením nad tím, co je předváděno a co se ve skutečnosti děje a není to jen v souvislosti s pornem. Také uvidíme, jak slabou pozici ženy zastávaly, a jak málo respektu jim byli muži ochotni uznat. Což nedělají ani dnes, ale přece jen už se – aspoň někteří – snaží na veřejnosti nechovat tak machisticky buransky. SHRNUTÍ: Nikdy se nenechte nikým točit v žádné intimní situaci. Absolutně nikdy! Asi by vás nevidělo tolik lidí jako Lindu a jejích 17 dní, ale zato je dnes pořízení záznamu mnohem snazší. A jeho likvidace nemožná. ()

chelseaman22 odpad!

Kdybych nebyl plantážník a hodil oko po výše uvedeném plakátu, tak bych ušetřil drahocenný čas, jenž bych mohl věnovat opětovnému shlédnutí šesté řady TBBT! Amanda zbourala mé představy o tom, jak ze sebe usilovně každou neděli chrchlá "Otče náš,...". Film o skinny frajerce, jež dělá blow job za trošku toho docenění je jen jedním z plejády podobných filmů, jež se vezou na vlně "manžel bere drogy a mlátí mě do ksichtu", tak proč nenatočit film a nasrat spoustu lidí?! odpad! Celosvětový výdělek k 25. 10. 2013: $356,582 ()

eraserhead666

No, o filmu snad svědčí i to, že jsem měl čas a náladu takřka celou jeho stopáž dumat, kdo že to, sakra, hraje hrdinčinu matku. Ty oči byly tak povědomé. A ten film mi na to nechal prostor. V podstatě je nakonec stejně průměrný, jako 80 % pornografické produkce. Ale asi se na Hluboiké hrdlo už konečně podívám. ()

sskrblik

Příběh mě strhnul a ihned jsem litoval "bezmocnou" Lindu, mimochodem skvěle zahranou Amandou Seyfried. Tady si zaslouží obdiv, že pro takový film bez ostychu vyžene kozy v háj a ještě k tomu na přání uroní slzu. Z hlediska životopisných přesností mě mrzí, že se téměř veškerý děj točí hlavně okolo nejznámnějšího filmu Deep Throat, přitom měla Lovelace na kontě více snímků nejrůznějších žánrů, včetně té nechutnosti se psem. Zajímalo by mě, jak by toto tvůrci implementovali do děje. Lovelace je takový výcuc až po kořen příběhu, který skýtá jistě intimní tajemství, jenž možná nikdy nevzešla na povrch. Závěrem se musím přiznat, že se mi tato adaptace životního příběhu líbila pro svou vkusnost a navození pocitu beznadějně ztracené duše uprostřed cirkusu jménem PORNO. ()

hansel97

V mých očích předčilo očekávání, ale stále je to takový slabší nemastný neslaný průměr. Linda se dobře "prodává" vyobrazená jako velká oběť, ale film se možná až příliš drží od stinné stránky porno průmyslu a trochu se bojí cokoliv ukázat či vůbec naznačit. Natočené je to příliš ploše a dost mi vadily přeskakující zkratky z roku na rok, občas moc zbytečné. Plus je ale pro Lovelace opravdu slušné obsazení, z něhož slušně těží. ()

• Autobiografia Lindy Lovelace, ktorú napísala spoločne s novinárom Mikom McGradym, s pôvodným názvom "Ordeal" vyšla prvýkrát v roku 1980. Na českom trhu sa objavila ako "Otrokyně Hlubokého hrdla". (MFJD)
  • V souvislosti s rolí Chucka Traynora byl běhěm předprodukce spojován James Franco. (Conspi)
  • Celosvětová premiéra proběhla 22. ledna 2013 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)