Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

zbyshek

Svým způsobem zajímavý film, o tom žádná. Samozřejmě zvláště pro mužské publikum. K tomu přispívala sličná Amanda Seyfried, kterou jsem v této roli rozhodně nečekal. Ale jak jinak, byl jsem mile překvapen. Nuže, shrnul bych to jako slušné, dobové drama se zajímavým příběhem. Našlo se tam pár věcí, které bych vytkl, ale ne tolik, že bych musel dávat horší známku, než průměrnou. 50%. ()

Pavlínka9

Myslím si, že by si film zasloužil delší a "hlubší" děj...Takhle mi to přijde pomalu jen jako část, kterou Linda Lovelace opravdu zažila. Přijde mi to takové neúplné, jen takový malý poznatek o jejím životě a když už se nám Amanda takhle odhalila, mělo to stát za to. Nechutný Sarsgaard - fuj - to mi asi chvilku potrvá, než si ho s tím jeho knírkem a slizounským pohledem vymlátím z hlavy, ale Franco jako Heff :D - to mě pobavilo :D :D A výborná Sharon Stone, kdy jsem si pořád nebyla jistá, zdali je to ona či ne - výborná změna :) Je to jen ale taková malá ukázka místo filmu :( Takže jsem z toho byla zklamaná :( Skutečné záběry z tehdejší doby, prolínání reality a její vzpomínky - to všechno se mi líbilo, ale bylo toho málo :( Jo ale výborná hláška Lindy Lovelace - Omlouvám se, pokazila jsem to? :D :D ()

LiborGondek

Zajímavý film. Podle pravdy, životopisný. To mám rád, ale přesto mě trochu naštval. Už jsem se začal vážně rozčilovat, když ta kravka nic neřekla ani těm policistům. Opravdu jsem si myslel, že byla tak pitomá, že si to nechá nakonec všechno líbit a tý svini všechno projde. Zaplať pánbůh za konec, ale sepsání této knihy ji asi stálo dost sebepřesvědčování. Nevím, že ty týrané ženy své manželi ještě chrání, to je opravdu mimo lidské chápání. Konečně se mi zdá, že obyčejný pásek byl pro Chucka příliš malým ponaučením. Zasloužil víc! 65% ()

smrt.ka

Bylo to bohužel zoufale obyčejný, plný klišé (alespoň na konci si mohli odpustit ty housle, obraz sám splnil vrchovatě povinnou dávku patosu). A vlastně ani nevidím důvod proč takový film natočit. Kromě toho vyprávět něčí osud. Ale proč takhle přiměřeně, nudně a konvenčně, obzvlášť s přihlédnutím k hlavní postavě a prostředí. ()

lillien

Pravdivá zpověď v názvu filmu se mi zdá lehce zavádějící, stačí si trochu projít skutečnou biografii této mimořádné ohyzdy a najdete v ní i peprnější okamžiky, než zde naservírovanou vcelku nemastnou a nijak šokující lehkou drámu o tom, kterak naivní šedá myška zamilovaná do slizkého magora ve snaze se zavděčit a nikoho nezklamat objevila, že při troše tréninku se nechá přečůrat dávící reflex a následně si narvat i nadpřirození až do jícnu. Vrozená zvídavost i mě kdysi donutila experimentovat s reakcí mého zámandlí na hodně zralou okurkou, akorát jsem neměla ambice to zfilmovat, neb v dnešní době rozbujelého porna by takto osvojená technika zajisté již nikoho nerozsekala. Ale v životopisném snímku o legendární polykačce bambulí jsem i přesto čekala toho orálu trochu více. No zde se tvůrci věnovali mnohem víc atmosféře sedmdesátých let, kdy prudérní společnost těžce odstřelovala nejen zabijácká móda (kostýmy byly jedna z věcí, kterým jsem se ve filmu upřímně zasmála), ale i drogy a rozvoj provozování prasáren všech možných kalibrů. Zbytek už byl jen o tom, že Lindino diblíkování v Deep throat ve skutečnosti (jako u většiny pornohereček) vyústilo v těžkou deziluzi a násilí. Vděčný námět erotiky a násilí na ženách se ovšem díky utažené uzdě rozpliznul někam do průměru. Kromě Amandiných koz si pánové na ničem nesmlsnou a dámy slzy neuroní, protože co se na začátku tváří jako odlehčená komedie se tvůrcům již nepovedlo přetavit v pořádný dramatický nářez. ()

• Původně byla do role Gloria Steinem obsazena Demi Moore, musela však odstoupit z důvodu hospitalizace kvůli podvýživě. Jako její náhradnici tvůrci zvažovali Mary-Louise Parker. Nakonec byla týden před skončením natáčení obsazena Sarah Jessica Parker. (squella)
  • Na simulaci scén orálního sexu se používaly nanuky. (Cheeker)