Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

BadoXXII odpad!

Krátke Pištove spoty na internete mali svoje kúzlo, trefnosť, veľkú vtipnosť a punc tunajšej KULTovosti. Celovečerný seriál však všetko spomenuté zabil. Absolutne zbytočné postavy nevtipných, strnulých a zle nadabovaných faganov, veľmi málo Pištu Lakatoša, zlý a maximálne nevtipný scenár bez nadhľadu a inteligencie. So západnou animovanou podobne zameranou produkciou (South Park, Family Guy a pod.) sa to nemôže vôbec porovnávať, oproti tomu je to jasný odpad. Do budúcna viac Lakatoša, menej nevtipných detí, strnulosti, pridať na rýchlosti a pravdaže lepší a vtipnejší scenár. (nechce sa mi však veriť, že sa to zlepší).................................................EDIT: Mením hodnotenie po 4. časti na ODPAD. Jednoducho je to veľmi zlé. Ta co vam budem vyprávať. (MAXIMÁLNE nepodarené 3 deti !!!) ()

Torgal

Seriály zvyknem hodnotiť až po skončení sezóny, ale nakoľko sa zdá, že po štyroch odvysielaných častiach sa už ničoho ďalšieho nedočkám, tak tento svoj obyčaj poruším. Najprv k tomu pozitívnemu - druhá epizóda bola celkom obstojná, mala spád a na humore sa dalo aj pobaviť. Pišta Lakatoš v podaní Mariána Čekovského je väčšinou tiež celkom dobrý, najviac sa mi ale rátali minipríbehy dvoch topoľov Wilhelma a Boba. Teraz k tomu negatívnemu - dabing všetkých ostatných postáv je otrasný, seriál nevie čo chce povedať - je to len lacné zosmiešňovanie konkurencie a Rytmusa. Posledné dve časti takmer nepozerateľné. Ústredná trojica hrdinov je nezaujímavá a nesympatická a ich "humor" je neuveriteľne repetetívny a nevtipný. Tento seriál chcel byť očividne slovenským South Parkom, jeho tvorcovia ale očividne nepochopili, že úspech South Parku nestojí na vulgarizmoch, ale na inteligentnej kritike spoločnosti. 3-/10 ()

Shredo odpad!

cele zle.. každý o tom kecá jak je to super, ale ja sa nenechám ovplyvniť a mám na to svoj názor a to že je to totálna sračka, nič horšieho som snáď nevidel, to si radšej už pozrem ten panelák jak toto.. a to je už čo povedať, Pišta Lakatoš to celé nezachráni.. vy ostatní ludia otvorte oci a este dodavam na posledny dych co to vyrastie z nasich deti ked ich krmime samymi nadavkami, ja im budem radsej pustat 50 rokov stareho Toma a Jerryho ()

ladybird32

V časoch keď nám Pišta Lakatoš pomaly vyteká už aj s kohútikov, mi to kupodivu vôbec nevadí a jeho vtípky sa mi zdajú veľmi zábavné, smiešne, jeho slovné zvraty a nám nenápadne dostávajú aj do každodenného slangu. Bolo prirodzené, že sa na margo jeho popularity, vytvorí niečo, čo vlastne ani nebol taký zlý nápad, len som zvedavá dokedy to takto vydrží, lebo mňa v celom seriáli zaujal fakt len Pišta, no, možno ešte Rytmausova pieseň, tá sa mi už tiež vryla do podvedomia, prichytila som sa, ako si ju aj hmkám : - ))) . A zas je pravda, že dobrý seriál nemusí mať vždy aj hlavu aj pätu ( viď South Park :), a držím palce Lokal TV aby sa to nezmenilo na takú tú povestnú slovenskú trapnosť, keď si neuvedomia, že už stačilo, nepokračovať, koniec... ()

JančiBači

Pišta v pohode, parodie na známe osobnosti su velmi trefné, animácia celkom podarená.Jedine čo mi vadilo je ustredná trojica.Ani k jednému z nich nechovám sympatie.Animovaný serial by mal mať niektorú z hlavných postáv takú, že budete mať chuť nosit ju na tričku, tento bohužial nemá (Ale môže mať).Hodnotené po 4 častiach. ()

• Po pár častiach odvysielaných na TV Joj sa seriál presunul na internet, kde mal popularitu najmä u mladých ľudí. Okrem seriálových častí sa na stránke nachádza aj Lokál kanál, kde je plno minivideí, najmä s Pištom Lakatošom, Rytmausom a Reném. (RomanBond007)
  • Spevák Tomi Popovič podal na tvorcov seriálu žalobu, z dôvodu dehonestácie jeho osoby. Fiktívna postava Tomi Kokotovič je mu totiž údajne až nebezpečne podobná. Jakub Kroner sa nedal a kontroval parodickým fiktívnym spravodajstvom, ktoré uvádza práve jeden z hlavných hrdinov, René. (BlackTom)