Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

Snowball odpad!

pri pozeraní prvej časti som sa normálne sám pred sebou hanbil, že sa dokážem na takú trápnosť kukať. Humor nula bodov...absolútne absolútne ani štipok vtipu tam nebolo..jasný odpad ()

wilczo2

Oceňujem, že je to pokus o niečo nové, čo tu ešte nebolo... no aby som sa na zábavný seriál pozeral bez toho, aby som sa pousmial, tak to je na zamyslenie... Vtipných momentov minimum, dialógy neskutočne debilné, dabing podpriemerný... Podľa mňa to scenáristi píšu pod vplyvom omamných látok a len pod ich vplyvom sa pravdepodobne dá pochopiť celá myšlienka LokalTV. Chápem, že to vzniklo na základe Pištových "jednoaktoviek", no toto je púhe trápenie. Mimochodom, tie **** stromy, to je čo za volovina??? Sem-tam dobrý nápad, no tie by dokopy vydali možno na 10 minút vysielacieho času ... Dávam jednu hviezdičku za Roba Rotha! Mimochodom, označiť toto za slovenský South Park? Len preto, že je to animované a nadáva sa tam? Ťažko...:) ()

mikessc

Videl som dost vtipné veci z tohto seriálu avšak na tej vlne sa neustále nedrží . Celé sa to nejak prebíja vtpiné a trápne. Moja najoblubenejšia postavička je menežeris , ktorá sa mi zdá je tam ulomkovo . ()

blondboss

Miloval som, keď som videl nejaké video s Pištom Lakatošom. Jeho humor a hlavne ten Čekovského hlas ma asi nikdy neomrzia. Tento seriál sa ale neskutočne trápnym a hlúpym spôsobom snaží priživiť práve na Pištových hláškach. Zbytok okolo toho je len trápna vata, aj keď časť s Rytmausom nemala chybu. Inak ale tento seriál nemám veľmi rád. Takže z Pištových 80 % to ide na klasických trápnych 50 %. ()

Tisto

prvá čast bola dosť slabota a hlavne ma naštvali pípačky keď je to tak neskoro tak som čakal že bez cenzury to bude ale snaha tam bola niektore scenky sa vydarili najviac sa mi páčila ta s Rozborilom :D dufam ze sa to zlepsi do buducna ()

frankie27

prva cast bola celkom v pohode aj ked na South Park sa to teda nechyta, bola som trosku sklamana z Pištu Lakatoša, ktory svojimi originalnymi spotmi zaujal mnozstvo ludi a neobjavil sa v seriali tak casto ako by sme mnohí očakávali. Keby ho tam bolo viac urcite by moje hodnotenie bolo vyššie....uvidime v dalsich častiach, mozno si tvorcovia uvedomia ze bez neho to nebude mat také ohlasy ake cakali....nechajme sa prekvapit. aj ked tomu neverim. ()

milhouse86

Po pozretí prvého dielu som nechápal nízkemu hodnoteniu na ČSFD. Určite v mnohom zaostával za animovanými sitkomami ako sú Simpsonovci, Futurama, Family Guy či South Park, ale celkovo bol tento diel viac vtipný ako trápny. (napr. geniálne sparodovanie Modrého z neba - aký ma handicap?, alebo mafián Krtek či developéri Mat&Pat) Bohužiaľ v tomto diely mladý Kroner asi vyžmýkal všetky svoje nápady a v tých ďalších nám vtipné scénky ponúkal naozaj len sporadicky. Ďalšie 3 diely boli naozaj viac trápne ako vtipné a moje vysoké hodnotenie je len s prihliadnutím k prvému dielu, ktorému by som dal s kľudom aj 4*, ďalším trom max. 2*. ()

peaceNwar

Občas vyšinuté, občas primtívne, ale občas aj vtipné. Ostatné je márnenie času. Aj keď, nooo.... Je to určité zlepšenie aspoň v porovnaní s predchádzajúcou televíznou produkciou, lebo aspoň párkrátsa podarila nejaká dobrá paródia. Ak to ale mám porovnať s celosvetovým štandardom, tak je to jasný priemer. Na slovenské pomery je to ale za štyri hviezdičky, takže vcelku, no.. Musím sa priznať, že ako milovník trapného humoru som sa dosť pobavil :D ()

ludovit14

Tu nie je čo riešiť, Pišta Lakatoš a spol je jeden z najlepších SLOV. projektov vôbec! Je tu dostatok vtipných scénok,ja som sa pobavil.Len tak ďalej!HOD:65,89%.PS:A vôbec mi nevadí či je to kópia KRAVY alebo HOLUBA.Veď ani Hollywood nemá reálne čo nové ponúknuť.Keď každý scenár bol už stokrát videný niekde inde! ()

CabelNM

Samotný seriál ma nezaujal až na pár podarených fórov, kratšie spoty bavia viac hlavne postavy Rytmausa a Lakatoša, cením že parodujú známe osoby nášho hnilého showbiznisu z ktorých tvorcovia ťažia svoju popularitu, ako fanúšika slovenského rapu ma potešil Lokal Freestyle Battle ()

Tominko12

Očakával som veľa primitívneho humoru, pri ktorom sa odreagujem a zasmejem. No nie...videl som príbeh, ktorý sa snažil parodovať, napodobniť a snažil sa byť vtipným. No veľmi sa to nedarilo. Z biedy to vytiahol až Pišta, pri ktorom som sa aspoň raz zasmial. Inak Petra Polnišová mi tu strašne vadí...Dúfam, že v nasledujúcich častiach uvidíme niečo zaujímavejšie (po 2. časti som ubral * - nuda, nuda, nuda) ()

Hannynko

Každý seriál nejako začína a keďže to beriem na vedomie tak zatiaľ dávam 3* pokiaľ bude úroveň klesať uberiem potom. Zatiaľ je to celkom pozeratelné aj keď to samozrejme nemá na zahraničnú produkciu ako South Park ani zďaleka. jedna hviezdička patrí: "Ja nejsom Miško! Ja som EGO J*BO!!!!!" ()

Mort09

Velmi zajímavý pokus, který je lehkou vykrádačkou South Parku a jehož cílem je kritika československého šoubyznysu a společnosti. Vše je zabaleno do roztomilé stylové animace, bohužel ne všechny nápady jsou dotaženy k dokonalosti, a proto seriál bojuje s mohutnou vlnou nevole, která mu vytýká lacinost a předvídatelnost. I přesto si myslím, že si tento seriál pozornost zaslouží už proto, že je to v našich končinách nevídaný počin směřující k satirické až vulgární kritice věcí, na které se „nesmělo sáhnout“. ()

michalkop

Nyní hodnotím pouze první dva díly: První díl s parodií na Krtečka a Ferdu Mravence je naprosto geniální. Být to samostatný kraťas, tak dávám z fleku pět hvězdiček. Druhý díl je stále velmi dobrý se svěžími nápady, i když bez znalostí slovenských poměrů, může být SROTV špatně srozumitelná. Zde mě mrzí její zakončení - čekal jsem na ten proslov mimozemšťanů a místo něj to skončí. Třetí díl je bez šťávy a opakované vtípky (např. "Vyliž metal") přestávají být vtipné. ()

111a111

3/4 času čistá nuda, ale občas luxusné gagy .. na slovenské pomery je aj to úspech. A slušný dabing na to koľko ľudí to robí. | * Ale už mám toho dosť! Paťko presadni si do prvej rady! * Ty si presadni do prvej rady! * Ja tam už sedím. * Tak drž piču!! | * Vítam najbuzerantskejšieho herca ...eeeh ty si si sa preslávil hlavne tým že si buzerant. Akožeeeee, čo robíš okrem toho že buzeruješ? * Noo okrem buzerovania trošku aj hrám. ()