Zadarmo ani kuře nehrabe. Ne každá protislužba je ale nepříjemná... César je obchodník s auty, který penězi zrovna dvakrát neoplývá. Ba co hůř, jeho krach je blízko. Sestra Alex mu nabízí pomocnou ruku, ale pod jednou podmínkou – pomůže jí s adopcí holčičky z Thajska. Přijme César tuto hozenou rukavici? (Televize Seznam)

Diskuze

Uživatel k4n9ur smazal svůj příspěvek.

eldina

eldina (hodnocení, recenze)

taká oddychovka na nedeľné/sobotné/ poobedie..ale aj tak u mňa len  3*...čakala som viac, podľa komentárov...

hábič

hábič (hodnocení, recenze)

Nevíte jestli se k tomu dají sehnat někde na netu CZ titulky??? Díky za odpověď!

na příspěvěk reagoval eldina

Georgex (hodnocení, recenze)

MarketR: Přesně tak, Návštěvníci jsou s nimi nejlepší, ale hodně zdatně jim konkuruje Operace Corned Beef, i Korzický případ není špatný, mě se spíše líbí druhý díl ma větší tempo :-) S Francouštinou bohužel nepomůžu :-/ Jsem rád, že má někdo na tyto dva komiky podobný názor :-)

MarketR

MarketR (hodnocení, recenze)

Georgex: Přesně!! Já to taky nechápu! :/ Pro mě jsou "the best" v Návštěvnících (v prvnim díle obzvlášť) :) Ale tak stáhlý to mám a teď už někoho sehnat na titulky no..

Georgex (hodnocení, recenze)

MarketR: tak to je paráda, tato dvojka si to rozhodně zaslouží a nechápu jaktože tento film skoro nikoho nezajímá, když předchozí filmy s touto dvojkou jsou neodolatelná klasika. Hmm škoda ty titulky jsou potřeba aspoň německé či anglické, jelikož ve fránině se nechytám :/

MarketR

MarketR (hodnocení, recenze)

Na internetu se dá už sehnat, bohužel s titulkama to bude horší.. :(

Georgex (hodnocení, recenze)

ví se jestli to pujde do CR aspon na DVD? Dvojka Reno, Clavier si to zaslouží! Rozhodně víc než americke slátaniny