Scénář:
Kevin Burke, Brandon Auman, Thomas Krajewski, Chris Wyatt, Eugene Son, Gavin Hignight (více)Hudba:
Sebastian EvansHrají:
Sean Astin, Rob Paulsen, Greg Cipes, Jason Biggs, Mae Whitman, Hoon Lee, Josh Peck, Nolan North, Brian Bloom, Kevin Michael Richardson, Keith Silverstein, Kelly Hu, Scott Menville, Roger Craig Smith (více)Epizody(26)
-
The Mutation Situation (S02E01)
-
Invasion of the Squirrelanoids (S02E02)
-
Follow the Leader (S02E03)
-
Mutagen Man Unleashed (S02E04)
-
Mikey Gets Shellacne (S02E05)
-
Target: April O'Neil (S02E06)
-
Slash and Destroy (S02E07)
-
The Good, the Bad and Casey Jones (S02E08)
-
The Kraang Conspiracy (S02E09)
-
Fungus Humungous (S02E10)
-
Metalhead Rewired (S02E11)
-
Of Rats and Men (S02E12)
-
The Manhattan Project: Part 1 (S02E13)
-
The Manhattan Project: Part 2 (S02E14)
-
Mazes & Mutants (S02E15)
-
The Lonely Mutation of Baxter Stockman (S02E16)
-
Newtralized! (S02E17)
-
Pizza Face (S02E18)
-
The Wrath of Tiger Claw (S02E19)
-
The Legend of the Kuro Kabuto (S02E20)
-
Plan 10 (S02E21)
-
Vengeance is Mine (S02E22)
-
A Chinatown Ghost Story (S02E23)
-
Into Dimension X! (S02E24)
-
The Invasion: Part 1 (S02E25)
-
The Invasion: Part 2 (S02E26)
Hrají
Ciro Nieli
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Želvy Ninja (2012) (seriál)
Kate Micucci
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
James Sie
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Andrea Romano
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Drobečkové (1990) (seriál)
Roseanne Barr
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Robert Forster
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Simpsonovi (1989) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Fred Tatasciore
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Lewis Black
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Harvey Birdman, Attorney at Law (2000) (seriál)
Kari Wahlgren
USA
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Arcane (2021) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Jeffrey Combs
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Gotham (2014) (seriál)
Kevin Eastman
USA
Nejlepší seriály:
Želvy Ninja (2012) (seriál)
Eric Bauza
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Jim Meskimen
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Cam Clarke
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Townsend Coleman
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Gumídci (1985) (seriál)
Barry Gordon
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Paul Reubens
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Tron: Povstání (2012) (seriál)
Danny Trejo
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Dominic Catrambone
Nejlepší seriály:
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Želvy Ninja (2012) (seriál)
Úsvit Croodsových (2015) (seriál)
John DiMaggio
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)