Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Diskuze

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Já bych to teda spíš viděl na komedii než na horor. Asi to bude nesmysl, ale nevypadá to špatně :)

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Kniha dočtená. :) A musim říct že to bude pecka :) Je skvělá,vtipná,smutná,hororová :) Prostě vše a dobrej příběh...

Yoda sama

Yoda sama (hodnocení, recenze)

Zatiaľ mi to nepríde ako teen blbosť pre vzdichajúce dievšatká, ani náhodou. Skorej ako neobyčajne vyrozprávané love story, také ja milujem. Ale zatiaľ sa nenechám oblbnúť až tak moc.

Steny94

Steny94 (hodnocení, recenze)

Keď som sa o tomto projekte dopočul prvýkrát tak som si pomyslel že je to asi tá najväčšia kravina o akej som kedy počul a že to prekoná aj Twilight,no podľa Traileru musím povedať že mením názor,vyzerá to sľubne.Myslím že nás čaká film hodne podobný Zombielandu,ták snáď sa to podarí!

venalce

venalce (hodnocení, recenze)

Jevo: Jop, když jsem o tom četla poprvé myslela jsem, že to je jen nějaká recese. Když jsem zjistila, že to myslí vážně, zhrozila jsem se, kam ten svět spěje, ale podle traileru to možná nebude úplně k zahození, pokud se tedy nebudou brát moc vážně. Nechám se překvapit.

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Ak to dosiahne kvalít Zombielandu, tak budem prekvapený :) ale trailer celkom navnadil, pred ním som to teda bral ako teenegerskú blbosť ala Twilight

new4nomaly

new4nomaly (hodnocení, recenze)

Chytlavý příběh. Originální hrdina. Svižný děj. Má toto dílko předpoklad k úspěchu, i když už teď by se našlo pár odpůrců, kteří dokážou film hodnotit, aniž by ho viděli?

Přečetl jsem knižní předlohu a musím říct, že celkový dojem je velmi dobrý. Myslím tím, celkový dojem před posledními pěti stránkami. Konec je opravdu moc "originální a neočekávaný" byť trochu triviální, ale nemůžete chtít žádné zázraky od autorovy prvotiny. Doufám, že to scénáristi ještě pořádně poladěj a nedokurvěj, producenti se plácnou přes kapsu a narvou do toho pár miliónku, protože to bude toto dílko asi hodně potřebovat a vytvoří film s červeným CSFD-image.

Moc bych to tomu filmu přál, má to vážně hodně originální příběh!

Lokutus

Lokutus (hodnocení, recenze)

Co za DEBILA zase hodnotí film, kterej ještě není ani dokončenej?!

ArNEtis

ArNEtis (hodnocení, recenze)

Zamilovaná zombie? To už jim upírci a vlkodláčci nestačí? Hmm hmm hmm...

playboxguest

playboxguest (hodnocení, recenze)

No může to být dobré, když v tom přijala hlavní role taková jména jako Nicholas Hoult, Teresa Plamer, nebo Malkovich, dost se těším, Tony ze Skins zase jinak :D

Guilemot

Guilemot (hodnocení, recenze)

Jonathana jsem začal mít po 50/50 rád, ale pokud tohle spáchá, tak skonjčil stejně rychle jako začal :/ :D A ještě k tomu Teresa Palmer, ta to určitě taky nemá zapotřebí.

Haide

Haide (hodnocení, recenze)

Buďto se Malkovich definitivně zbláznil a Levine je po rozvodu a tudíž na mizině nebo tomu odmítám uvěřit...

Steny94

Steny94 (hodnocení, recenze)

Bože,prečo??Človek by si myslel že to,že zhovadili upírov a vlkodlakov im bude stačiť...Zjavne nie :(...Pripájam sa...I don´t want live on this planet anymore :(....

candy_daze

candy_daze (hodnocení, recenze)

Nějak tomu nevěřim, kór, když to má točit Levine a jednu z rolí tam má mít Malkovich. Prosím, řekněte, že je to joke.

silent cut

silent cut (hodnocení, recenze)

Viděl jsem vtip na 9gag a myslel jsem, že je to fake. Není to fake? Ti Mayové asi nebyli až zas tak mimo jak se zdálo, protože tohle je... dementní... nedovedu si představit jak z toho udělat komedii, natož "seriozní" horor... "Miluju tvůj mozek. jestli z tebe ucejtim krev, tak tě sežeru?"

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Faolan: predloha nie je komédia, takže toto asi komédia tiež nebude, aj keď konečný výsledok môže byť komický :D.

Faolan

Faolan (hodnocení, recenze)

Pánové :) podívejte se, co Levine točí za filmy...jsou to komedie a to komedie dobré :). Tohle bude dobře povedená parodie.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

To né, jak by jeden lesklý Edgar nestačil, teď tu bude super emo-zombie a náctileté husy zase potečou. Souhlasím s Aluminium.... I DON'T WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE!!!!

West

West (hodnocení, recenze)

INFO: Může se to stát každému z nás. Jednoho dne potkáme zombie, zombie nás kousne a než řekneme "zatracení nemrtví", bude z nás kus pochodujícího masa, které opustil život. Nikoliv však chuť na trochu toho lidského. Už to je samo o sobě zapeklitá situace, teď si ale navíc představte, že se jakožto plnohodnotná zombie zakousnete třeba do člověka, který si nevinně kráčí po ulici a za ruku vede krásnou přítelkyni. Chlapa sežerete, o tom žádná, ale co s tou fešnou slečnou? Naporcovat? Zbytečné. Takového modelu je škoda. Nezbývá, než se zamilovat. Přesně to se stalo hlavnímu hrdinovi Warm Bodies - jakožto zombie se zamiloval do živé dívky. Taková romance ale vede k ohromnému množství problémů - jako první člověka logicky napadne ten s erekcí. To už ale zacházíme příliš daleko a je dost pravděpodobné, že si něco podobného Jonathan Levine, režisér 50/50 nebo The Wackness, nedovolí. V rukou každopádně drží zatraceně zábavný námět (s neskutečně sexy obsazením), proto nezbývá, než mu držet palce a doufat, že se pokusí alespoň trochu odvázat.