Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Diskuze

Johny93

Johny93 (hodnocení, recenze)

Tak sem si přečet knihu a ta je rozhodně víc romantická a nejspíš mín vtipná než bude tenhle film

Asmodin

Asmodin (hodnocení, recenze)

Aluminium: si piš, že jo. Buď se z něho stane člověk, nebo se z ní stane zombii a budou spolu žít šťastně dokud nezetlí :o)

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Nuž toto je nový level "divnosti". Dúfam, že neskončia spolu alebo niečo podobné, to by bola nekrofília.

Asmodin

Asmodin (hodnocení, recenze)

Rázlik: jo zombíci a upíři jsou velkej rozdíl a patří do hororu, a Twilight není horor ale spíš fantasy (odkdy se upíři blískají na slunci? opravdu odporné! ;o)) ... a tohle taky nevypadá na to že bych se podělala strachy, spíš to bude takový dětský horor

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Rázlik: SPOILER Tady je to složitější.....tady když zombie sní mozek toho dotyčného tak cítí jeho city a vidí co zažíval....A on to má díky tomu ,že sežere mozek jejího přítele ale ty city kní mu zůstanou a neodejdou tak,jak odešli vždycky...

playboxguest

playboxguest (hodnocení, recenze)

Ve skins byl Tony de facto taky zombík, který se proměnil v člověka až s druhou sérií :D

Rázlik

Rázlik (hodnocení, recenze)

Nechápu, proč do toho někdo plete Twilight...zombíci a upíři jsou trošku rozdíl. Jinak by to nemuselo být špatný, každopádně ten nápad je trochu ujetej...vesměs z každýho filmu či seriálu o zombících se ví, že nedokážou cítit...takže nápad proměny zamilovaného zombíka v skoro člověka je fakt zvláštní :D ale nechám se překvapit...

venalce

venalce (hodnocení, recenze)

Taky podle traileru doufám v pořádný odvaz, protože kniha je Twilight, který napsal chlap, nic víc.

Zombiepod

Zombiepod (hodnocení, recenze)

Prvý žáner v popise by som zmenil na komédiu, ktorou má pravdepodobne film byť :) A podla traileru to vyzerá na celkom slušnú srandu ! :D

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Raziel_cz: u stmívání se někdo smál? já tam teda u toho jen spal

Raziel_cz

Raziel_cz (hodnocení, recenze)

Já teda doufám, že to nebude vůbec jako Zombieland. To už radši to Stmívání, u kterého jsem se nasmál mnohem víc.

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

doufám že to nebude zamilovaná sračka jako stmívání ale spíš něco jako zombieland

čmelda5

čmelda5 (hodnocení, recenze)

Tak na tohle se těším, vypadá to na celkem dobrou komedii- aspoň já jsem se u traileru smála..:D

Darik

Darik (hodnocení, recenze)

Tak na tohle se teda těšim - trochu mi to připomíná Zombieland :D

Ice123

Ice123 (hodnocení, recenze)

Tohle vypadá tak hrozně ujetě, že by to mohlo být i dobrý... a hlavně je to originální ;)

krizecek

krizecek (hodnocení, recenze)

Myslím si, že to bude dobrý film :D. Na začátku jsem si myslel, že to bude horor ze světa zombíí (myslím to tak, že by byl film natočen z pohledu zombie...), pak jsem,  ale zjistil, že tam půjde úplně o něco jiného...

Chrlič

Chrlič (hodnocení, recenze)

Pro takovýhle film je fajn, že si udělali dva typy zombies (hodní, skoro lidští kluci - vykoštění zlí zmetci). Je to sice klička jak prase, ale aspoň tam bude nějaká zajímavá akce. Vypadá to zábavně, to každopádně :-)

Raziel_cz

Raziel_cz (hodnocení, recenze)

Je špatné, že jsem se u traileru na Warm Bodies bavil víc, než u Teda? Vypadá to na slušnou parodii na všechny rádoby cool fantasy romance (a dokonce dost na úrovni). Těšingr jak blázen. :)

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Hustýýý:-) Tohle mě bude bavit. Jen to nesmí sklouznout na úroveň "Twajlajtu"...

venalce

venalce (hodnocení, recenze)

Právě jsem dočetla knížku a upřímně doufám, že se jí nebudou striktně držet. Chtělo by to víc humoru a méně romantiky.