Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Zunicka

Nejsem velký fanda milostných a romantických filmů, ale tento film mě velmi mile překvapil, když nás jako diváky zavedl do světa zombie z jejich pohledu, což se mi líbila snad nejvíce. Mám ráda filmy, které si nornálně horrorových témat dokáží udělat témata komediální. Odtrhlo mě to od sérií jako je The Walking dead a jiné seriály s zombie tématem, kde se na zombie koukají stále stejně jako na ohávná stvoření. Tento film mě dokonce dokázal rozbrečet, když už jsem se myslela, že se happy end konat nebude. Dokonce se mi i líbilo poněkud nereálné řešení samotné pandemie, láskou. ()

megacik

Takto to dopadne, keď urobia Zombie-horor už aj pre tínedžerky. Lebo tie po inom už ani netúžia a romantika musí byť aj v horore. Ešte pár vylepšení, napr. nejaká luxusná štvrť pre dobrých zombíkov, a mohli by to premenovať na Beverly Zombies 90210. ()

zorrra

Milujem tento film. Začnem tým, že proste milujem Shakespearovské hry a čím viac je prevedenie originálnejšie, tým lepšie. Skvelá hudba, ladiaca ústredná dvojica ( aj keď aj Perry bol fešák), ten humor ma dostával do kolien. Film som videla asi 10krát a po tom desiatom raze som musela hodnotenie zmeniť zo 4* na 5, keďže sa stal definitívne jeden z mojich obľúbených filmov :-) ()