Reklama

Reklama

Smrt v ráji

(seriál)
  • Velká Británie Death in Paradise (více)
Trailer 1
Velká Británie / Francie, (2011–2024), 97 h 50 min (Minutáž: 52–89 min)

Tvůrci:

Robert Thorogood

Hrají:

Danny John-Jules, Ben Miller, Sara Martins, Robert Pugh, Danny Webb, Jeany Spark, Ray Fearon, Ben Batt, Dexter Fletcher, Kenneth Cranham, Adrian Dunbar (více)
(další profese)

Série(13) / Epizody(106)

Aj na prekrásnom ostrove v Karibiku sa páchajú zločiny. Inšpektor Richard Poole je ten pravý, aby vyriešil vraždy v exotickom raji, no má to jeden háčik: neznáša slnko, more aj piesok. Radšej by uprednostnil večné londýnske mrholenie pred horúcimi plážami. Čaká ho úplne iná policajná práca, než na akú je zvyknutý... Čaj o piatej si tu veru nevychutná. Richardovou partnerkou je divoká, inštinktívna a svojim spôsobom brilantná Camille Bordeyová. Na stanici im pomáha aj policajt Dwayne Myers, ktorý je občas na zločincov až príliš milý, a Fidel Best – niekedy nepríjemný, inokedy absolútne kľúčový pri riešení vrážd. Spolu tvoria silný tím! (TV Markíza)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (16)

lemonova 

všechny recenze uživatele

Detektívny seriál s tým najroztomilejším detektívom, akého televízia na tento svet priniesla. Veľkým plusom je tiež exotické prostredie, ktoré má v kombinácii s ním taktiež komický rozmer. (Musím však podotknúť, že pod najroztomilejším detektívom som mala na mysli Bena Millera... neskoršie série som zatiaľ nemala to šťastie vidieť..) ()

Jonatána 

všechny recenze uživatele

Po přečtení několika recenzí tady jsem viděla první dva díly a rozhodně to sjedu celé. Protože, přesně jak tady někdo píše, je to bezvadná, originální vtipná pohodovka, v záplavě různých CSI nádherně občerstvující záležitost. Případy jsou zajímavé, prostředí tropického ostrova nádherné a hlavně to, jak krásně to funguje mezi hlavními postavami... Ben Miller v obleku je prostě jeden z nejroztomilejších a nejkouzelnějších detektivů, které můžete vidět. ()

Reklama

VLADEK 

všechny recenze uživatele

1. a 2.série - vtipné, neotřelé a zábavné.- 85%/ 12.5.2014 - 3. série bohužel už jen těží z původního a přináší jen relativně násilnou změnu vyšetřujícího detektiva. Ale jinak skvělý PR na návštěvu Karibiku v zimním období, kdy je také seriál premiérově vysílán. Celkově tudíž velmi slabé čtyři hvězdičky./Update 2015 - bohužel za 4.sérii musím s hvězdou dolů na průměr./Update 2018 - 5. a 6. a 7 série je v porovnání s 1 a 2 vyloženě trapná.- 30% ()

filmator 

všechny recenze uživatele

4* za první dvě série. Třetí se u nás zatím nevysílala, zatímco v Británii už běží čtvrtá (leden 2015). Tradiční britská detektivka na netradičním místě. Některé případy jsou skvěle vymyšlené, některé prokouknete v průběhu vyšetřování. Pokud byste nevěděli, že první série vznikla v roce 2011, mohli byste to tipovat na devadesátkový seriál (v mém případě umocněno dabingem). Jak už tu další lidi píšou, je to příjemná oddychovka. Jistě potěší ty, kdo si oblíbili třeba Vraždy v Midsomeru. Pokud se dostanu ke třetí a dalším sériím, jsem zvědav na změny v obsazení. ()

flyboyeda 

všechny recenze uživatele

Moc moc prijemna serie se sympatickym humorem, hudbou i prostredim v kontrastu s paradoxne slunce/karibik nenavidicim hlavnim hrdinou. Jednotlive krimi pripady jsou velmi slusne, v druhe sezone se tvurci snad jeste zlepsili. Na zaver vzdy prichazi Poirotovske vysvetleni pres shromazdenymi podezrelymi. Dobra chemie mezi postavami je velkym plusem. Pobavila rovnez ucast "Kocoura" z "Trapslika"... ()

Galerie (2 190)

Zajímavosti (6)

  • Sara Martins (Camille Bordey) si při natáčení utrhla Achillovu šlachu, když přemluvila režiséra, aby mohla při pronásledování pachatele skočit na loď. (Ludus)
  • Ben Miller (DI Richard Poole) opustil seriál, aby mohl trávit více času se svou rodinou v Anglii. Po natočení první série se mu narodil syn Harrsion a starší syn Sonny začal chodit do školy. (Ludus)
  • Natáčení probíhalo na Guadeloupe. (Jardismo)

Reklama

Reklama