Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jako kdyby na tom nějak záleželo... Tady na csfd.cz v podstatě žádný díl nemá nijak velký hodnocení, dvojka a trojka mají dokonce nižší než jednička a ve finále mi přijdou o moc lepší jak právě lépe hodnocená jednička. Takže ani zde se o hodnocení opravdu nemá cenu starat...

Havaj8:

Havaj8: V 3ke boli tie malé baby ohromné..skvele to zahrali a skvelý bol aj český dabing na ne,obzvlášť malú Kristie..áno,decká myslím tým typickú americkú blondzku a jej latentný boyfriend s hrozným účesom a puberťáckymi hláškami typu WHAT THE HELL...?....do toho som tam videl malých frackov,teda jeden z nich je Hunter,to chápem,ale na môj vkus jedna mama je tam moc málo...ja samozrejme neviem ako bude vyzerať film,usudzujem len z traileru 2,nič viac...nikdy nedávam na cudzie hodnotenia a ani na tie,čo označujú 4ku za "pitomú" ale nepáči sa mi to,že každý diel bol pekne pod rúškom tajomstva a tu kôli naverbovaniu decek do kina spravia trailer 2,v ktorom polovica vecí sa dookola opakuje,druhá polovica tam isto ani nebude použitá..neviem,naberá to akýsi komerčný look a to sa mi nepáči..Veľmi sa teším a nerád by som sa dožil toho,že to dopadne ako Saw..fakt nerád..sračiek je predsa v dnešnej dobe už mnoho,kvalitu si treba chrániť :)

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Podle toho co beres jako decka...pokud ty teenagery ze ctyrky, bude to vypadat mozna hloupe, ale to uvidime. Kazdopadne treba ve trojce ty dve holcicky a jejich imaginarni kamarad...to je proste neco neskutecny, jak se proste dejou tyhle praseciny detem, tak to te dobije uplne a proste to prida na lekavosti...

srncek (hodnocení, recenze)

Havaj8: KONEČNE NIEKTO,KTO SI TO AJ VŠIMOL...veľa ľudí tu pičuje,že sa tu opakujú veci dokola,ale no nehnevajte sa,TO SI MÁ TEN DÉMON VYMÝŠĽAŤ PO NOCIACH FURT INÉ A INÉ KÚSKY,ČO IM VYVEDIE?..Ja PA beriema ko jeden príbeh,všetky diely dokopy a to,že mala jednotka pokračovania len prospelo a veľmi sofistikovane sa to vyvýja,resp. nám to objasňuje čo všetko a ako sa to zrodí a vyvýja čo sa týka takýchto vecí,lebo to nieje vôbec sranda..málokto to v živote zažil,ale tieto veci existujú a tu jeto zobrazené veľmi dobre,za čo majú filmári odomňa rešpekt..len sa mi zdá,že toľko deciek vo filme neprospieva deju,skôr sa to uberá smerom ROBME HROROY PRE ZASRANOV A ONI ZA TO BUDÚ VĎAČNE CHODIŤ ROK ČO ROK DO KINA..Dúfam,že sa mýlim..som zvedavý..

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Havaj8: Nějakým způsobem je? Řekl bych, že je to blamáž a žádný smysl to nemá. S těmi čarodějnicemi to dodělali. Přehnali to a taky to tak dopadlo.

rollman1 (hodnocení, recenze)

Havaj8: Ano, děj tam je, sice slabší ale je. Ale JInak je to furt to samé dokola. Pro mě je trojka taky nejlepší díl, protože mi připadál nejhorovější.

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

No jestli ste si za ty 3 dily nevsimli, tak PA ma taky dej. Ne zadnej extra, ale propojeny to nejakym zpusobem je. Kazdopadne trojka tomu pridala na atraktivite tema carodejnickejma kultama a proste ctyrka, Bim! fyzicka osoba, dostava to novy grady a pokud ctyrka klapne, tak se klidne tesim na dalsi dily...

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1: Přesně tak, já pořád věřím v další díl i když nejspíš marně. Nebo bych si přál nějaký restart od váženějšího režiséra jako je například Wan..

rollman1 (hodnocení, recenze)

Pilda17:  Taky souhlasím, protože PA vážně byl prvně originální a nabídl něco nového a neokaného. Další díly nabídly  to samé jen 440X přežvýkané. Co se týče Saw série, tak musím podotknout, že  mě to bavilo sledovat a vždycky čekat na novej díl co přinese. Jednak nové pasti, protože přiznejme si děj tam je, ale slabší, tekže se lidi většinou dívali jen na vraždy. Mě ale zajímal i děj a s každým dílem jsem se dozvěděl něco nového, což u PA se děj opakuje stále dokola. A Saw 3D ? pro mě jednoznačně nejhorší dil

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1: Já beru jako průjem poslední dva díly. Jednička byla novinka, takže jsem nevěděl do čeho jdu a byl jsem překvapený. Mám rád originální nápady a pokud se opakuje něco stále dokola, tak to přestává bavit. Takový Saw byl brutální a masakr, ale za to měl myšlenku a pořád se dalo z čeho čerpat. Měl příběh a nápad, v každém díle nějaké překvapení a právě proto Saw považuji za nejlepší hororovou sérii vůbec. Bohužel to se to dopracovalo k poslednímu dílu a ten díl už neměl takový smysl a ukončil bych to daleko líp. Zazděný závěr, tudíž nejslabší díl bohužel..

rollman1 (hodnocení, recenze)

Pilda17: S těmi penězi souhlasím, pokud to vydělá, příjde další díl nebo rovnou díly. Co se týče kvality, pro mě vyhrává třetí díl, kde byly lekačky atd. První díl je pro mě průměrný a dvojka je jka říkáš průjem.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

rollman1beba789: Průjem zůstane průjmem. První díl dobrý, ale teď už je to o ničem. Jde jen o peníze a pokud zase vynese PA něco do kapsy, tak přijde pětka.

rollman1 (hodnocení, recenze)

beba789: Ano, dvojka byla slabá a hodně, četl jsem, že by 4 měla jet ve stylu dvojky, takže to bude stejný shit. Ale nebudu soudcovat než film uvidím. Pouze odhad

Pilda17 (hodnocení, recenze)

beba789: Normálně jsem se lekl jak malý kluk. Přečetl jsem to jako 8.4, což bych vyrazil nejspíš rovnou do USA do kina.

srncek (hodnocení, recenze)

mojedatabaze: Videl som Cold prey 1 asi 4 roky dozadu na Markíze s našim dabingom,ktorý bol v pohode..no nič,ja sa nejak vynajdem :)

mojedatabaze

mojedatabaze (hodnocení, recenze)

srncek: dabing verzi sem nenasel ani na jednicku, takze titulky, trojku mam stazenou ale jeste sem ji nevidel, brzy se zhledame u diskuze o CP 3 :-D

srncek (hodnocení, recenze)

tibenskym: KONEČNE INÝ TRAILER,NEŽ TEN TU..! Mne sa už ani nechcelo hľadať iné na YT,lebo tam to je samý fake..len je tam na môj vkus priveľa decek na horor...dúfam,že z toho neurobili teenage sračku,lebo to ma fakt sklamú ak sa vyberú týmto smerom..sa zasmejem,ak tam polovica z traileru zase vôbec nebude použitých,podobne ako v trojke..Uvidíme,teším sa!..a Cold Prey som hľadal celé roky resp. nevedel som ten názov,diký MOJEDATABAZE! :) Bolo to husté,dvojka a trojka sú tiež s dabingom ?Lebo na nórštinu teda fakt chuť nemám..dík.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

mojedatabaze: Na CD se chystám už delší dobu a mám to skoro vždy tak, že čím dýl to odkládám tak je to nějáké terno. S tím hodnocením ano, jsou tu poklady které mají 40, 50 a přitom u mě 100. Hodnocení je u mě vedlejší.

mojedatabaze

mojedatabaze (hodnocení, recenze)

horory jsou tady celkove podhodnoceny co si budem povidat, kdyz uz to ma 65% tak by to melo byt dobry, prave sem dokoukal Cold Prey 2 s 68% a vyborny, jestli si nevidel doporucuju CP 1 a pak 2