Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Diskuze

djmichal01

djmichal01 (hodnocení, recenze)

Já tomu neveřím že duchove bylí jen to přestírají že vídělí ducha aby lidé mohlí vidět podlé jaky pravdy je to vymyšlení ...

srncek (hodnocení, recenze)

Slasher23: Starý,ja sa z tých kadejakých skratiek raz hodím o zem :) Nemám šajnu čo to je MPAA rating ..

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

srncek: Pro jednou se shodneme, Evidence je skvělý horor, jeden z mých TOP..

korbitch22 (hodnocení, recenze)

ještě bude díl o policajtovi , který vyšetřuje ty záhadný vraždy a zmizení, nebude se chtít případu pustit a jeho rodině se začnou dít divný věci a co si budem povídat, úplně ten scénář vydim. :) a co se týče těch pokračování podle mě jich osm zvládnou.

srncek (hodnocení, recenze)

korbitch22: Počkaj,v 5ke bude prequel,ako sa babička upísala diablovi aby zbohatla a bude to natočené na kamere z dreva a namiesto svetla bude sviečka na kamere..v 6ke potom bude Hunter s jeho stredoškolskými kamarátmi natáčať projekt do školy v Marylandských lesoch,na čo plynule nadviaže Blair Witch 4 a v 7čke....NESTRAŠ MA S PREKONANÍM SAW série! :)

korbitch22 (hodnocení, recenze)

rozpočet všech dílů dohromady asi 20 miliónů, pokud si 4ka udrží standartní návštěvnost dílů předchozích, budou tržby kolem miliardy dolarů celkově, nepochybuju že bude víc dílů než v sérii Saw.

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Ja prave nejsem zadnej extra kritik, a horory mam rad, ale tohle mi opravdu nesedlo ...prislo mi to suchy

srncek (hodnocení, recenze)

Havaj8: Evidence nemala mať žiadnu extra myšlienku,len to stačí brať ako chorobu ľudskej mysle a kam až dokážeme zájsť s pokusmi...

korbitch22 (hodnocení, recenze)

tohle nemá smysl moc rozebírat, když vidim odpady a ty komentáře, vlastně těm lidem závidím, nevědomost je sladká.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Ano, nejlépe to řekl Korbitch22. Buď  věříš nebo ne, ne ve film, ale v nadpřirozeno, téměř pro každého který si zažil určité příhodičky je sledování skoro jakéhokoli filmu s takouto tématikou hodně intenzivní. Já to fakt žeru. Na druhou stranu chápu Pildu, prostě ho to obchází a nic mu to neříká, to co u jednoho vyvolává srdeční příhodu druhého nachává v naprostém klidu. A případné pokračování??? Jasan, proč ne, sem s nima. Jo a Evidence výborná, Čtvrtej druh taktéž. VHS super. Teď se hodně těším na ABCs of Death.

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Ctvrty druh mi tu lezi uz nejakou tu dobu a nejak se bojim na nej vlitnout :D a co se tyce Evidence, tak to se mi treba vubec nelibilo, bez odpovedi, bez myslenky, nebudu to tu rozebirat, vic je u toho v diskuzi, ale Evidence mi zrovna nesedlo...

srncek (hodnocení, recenze)

Čo sa týja bezmocnosti vo filme,najväčšia je v MELANCHOLII,ale to je hodne ťažký film,lebo je to dráma,nie typické sci-fi a film skôr na psychiku s kadejakými skrytými pointami,čiže nič pre popcornových,nepochopia ho..ďalej VOJNA SVETOV s Tomom Cruiseom bola fantastická,Paranormal Activity svojim spôsobom tiež,lebo démona sa zmenom bydliska nezbavíš a BLAIR WITCH je snáď matkou týchto filmov a na tú dobu mrazivý príbeh..stále ho mám rád.

srncek (hodnocení, recenze)

Nezisťujte si nič,lebo prídete o hodne...skrátka si to stiahnite a pozrite..škoda tých titulkov na záver,ale to si nevšímajte..mohli to ukončiť bez nich,alebo len tichom,ale budiš..film je ale super!

srncek (hodnocení, recenze)

Tu je tá EVIDENCE v najmenšiom formáte,ale kvalita je super,bezchybná.

virus10

virus10 (hodnocení, recenze)

srncek: neviděl, kouknu :)
no a právě to se mi líbilo třeba v tom Čtvrtým druhu ta bezmocnost jak říkáš

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

srncek:  OK dík za tip, Ikdyž ted před maturou moc času nemám, rád se na něoc mrknu zase :DDDD

srncek (hodnocení, recenze)

rollman1: EVIDENCE je na ulozto,síce len v angličtine,ale nevadí,ja som len rád..je to také jedno veľké prekvapenie pre mňa henten film,lebo polku času sa len tvári na to,na čo sa aj tvári..uvidíš ..: )

srncek (hodnocení, recenze)

A čo sa týka ešte Dňa,keď sa zastavila Zem,tak to je presne ten prípad podhodnotený tu na ČSFD,lebo ľudia čakali od toho viac...pri tom ten film je natočený dokonale a reálne a netreba ohromných scén a výbuchov  apodobne,aby si si dokázal uvedomiť tú ozajstnú hrôzu,že proti hentakej sile skrátka nič nenarobíme..tá bezmocnosť a super arogancia Keanu Reevesa voči americkej namyslenej ministerke obrany sa mi sakra rátala! :) Že tam bolo málo vecí ako len ten obrovský golem z toho kov požierajúceho hmyzu a podobne..ono by to totiž úplne na nás stačilo,nebolo treba sem premiseťovať celé armády a podobne..to ľudia nechápu..