Segawa Juta se stal vysokoškolákem. Ještě jako malý klouček ztratil rodiče a vychovávala ho jeho straší sestra Juri. Ale ta se pak vdala a Juta žil sám. Nyní ho jeho sestra požádala, zdali by se nepostaral o její tři dcery během výletu, co plánují s manželem. Juta tak nějak souhlasí - nesouhlasí; každopádně má dívky na krku. Jenomže letadlo, kterým jeho sestra letěla, zmizelo. Juta se rozhodne, že se i nadále o tři sestřičky postará, aby se nemusely rozejít k různým příbuzným. A tak začíná nový příběh čtyř lidí v malém bytečku. (Zíza)

Diskuze

Akira777 (hodnocení, recenze)

No i když tohle bylo v zimní sezoně a podzimní byla nejlepší nakonec je papakiki nejlepším anime tohodle roku aspoň pro mně

Akira777 (hodnocení, recenze)

Takže vyšlo první OVA odehrává se to až v pátem svazku ale vhledem kt omu že až v pátem tak tu chybý pár postav a tu není ta žarlivost Miu.

Akira777 (hodnocení, recenze)

Papakiki zrkáceně jakkoliv se to některým lidem nemusí líbit, je to dobrý anime. Napsat, že je špatné se mi prostě nechce líbit, ano za celou dobu se nic neděje ale celý anime je jen první svazek novely a věřte že nás toho může ještě čekat hodně, já dofuám, že se toho hodně dočkáme. No ale zpátky k první serii. Příběh no mnoho se tam toho neděje, spíš skoro nic. Je tot akový rodiny prostě, žádný velký hádky (ty přijdou později), prostě tady se víceméně řeší jak se bude žít s třemi děvčaty v jednom pokoji. Jedna postava je sice nudná a tří letá holčička až moc dokonalá, ale celkově to fugnuje i tak slušně. No musím říct že jsou tu dvě postavy co jsem si oblíbil Raiku, která umí sotva projevit nějaký emoce. Navíc má jistou romantické chvíle s Yuutem. Pak je Miu která se hodně usmívá a je hodně živá, ovšem za úsměvem se skrývá smutek a deprese (která se v předloze později i zvětší). O Papakiki se toho moc nedá říct. Má to sovje klady i zápory, ovše pro měn zápory neměli takovou hodnotu jako klady takže pět*