kaylin

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně. ()

kulyk

Chuan Pablo asi ani netušil, jak si na něm jednou zástupci hollýchúdů (i jejich přilehlé transoceánské okolí) namastí kapsy u kaftanů, jelikož mají pod jarmulkou a prachy jsou třeba, neboť velký nos tlusté lajny žádá... Ale dobře tomu tak, se střídavými úspěchy se na vlně narkobaronských útrap (víceméně) daří nejen co do zisků, ale i sledovatelnosti. Infiltrátor patří do té lepší ligy, čtyřku nedám jen proto, že mi (na rozdíl od valné většiny spolusledovatelů) přišel Cranston uvěřitlný asi tak, jako Tomio coby bojovník za čistou rasu. Třikrát závorka. Není to příliš? ()

Lacike

Solidny oldschool infiltratorsky film. Na môj vkus to malo prilis pomale tempo a samotny pribeh aj ked bol celkom zaujimavy, tak bol pojaty po kazdej stranke dost fadne. Snad len retro atmosfera bola vykreslena na jednotku. Zo scen mi v pamäti ostane len vtipna scena s odpocuvacim kufrikom a finale na svatbe. Dokonca aj Bryan Cranston tu cely cas pôsobi strasne nevyrazne. Takze vysledkom je zaujimava jednohubka, ktora ako jedna z mnoha mapuje boj vlady s Medellinskym kartelom, tentokrat z pohladu jedneho policajta v utajeni. 6/10. ()

DwayneJohnson

Bryan je teď v kurzu, to se musí nechat. Nejsou to sice nějaké megahity, ale povětšinou filmy, které (hlavně) díky němu zůstanou dlouhou v paměti. Tentokrát jako agent FBI na stopě kolumbijského drogového kartelu, který v 80. letech byl asi nejmocnější na světě. Ale když nastoupí "Bob" není jisté nic, pro nikoho na světě, ani ta veselka na konci, kde jsem úplně zapomněl na Diane, jak jsem jí dřív nemusel. Asi už stárnu, každopádně téhle vydařené výpravě s výbornou hudbou odpouštím i tenhle, pro mě dříve velmi důležitý detail. ()

Radek99

Téměř dokonalý celovečerní kříženec vynikajících drogových seriálů Narcos a Breaking Bad s akcentovaným rozměrem dvojakosti a citové angažovanosti infiltračního nasazení z legendárního Krycího jména Donnie Brasco. Brad Furman je schopný režisér, což dokázal už třeba v atmosférou trochu podobném Obhájci, i nyní natočil staromilsky pojatý thriller (odkazující na to nejlepší ze Scorseseho), který skvěle dokresluje výše zmíněná audiovizuální díla. Bryan Cranston po neméně vynikajícím hereckém výkonu v Trumbovi znovu přesvědčivě ztvárnil part hrdiny s předobrazem ve skutečném světě, už od časů Perníkového táty je to můj oblíbený herec. Skvělé řemeslo, silný ,,drajv"... Tohle je film pro dospělého a jsem rád, že se v záplavě těch teenagersky cílených limonád podobný druh filmů ještě vůbec točí. Jen osobní douška - Pabla Escobara už by odteď měl hrát ve všech filmech výhradně jen Wagner Moura :-) ()

• Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)
  • Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)