MartinezZ

Podprůměrné, zdlouhavé, nudné, nezajímavé, mnohokráte viděné zpracování práce policisty v utajení při honbě drogových magnátů, kterému ne vše vychází a hroutí se osobní život, ale zvítězí. Cranston v tom dobrý, ale jinak to prostě nebylo ničím nijak zajímavé. Navíc mi nějak nepřijde normální, že se dostává ke špičkám kartelů, ale normálně se vrací domů k manželce, která neví v čem přesně jede, do domu s výkladní skříní a pak se hrozně diví, když ho někdo sleduje. Dvouhodinový zíííííív. ()

Flego

"Perníkový tatko" Bryan Cranston ako vyšetrovateľ organizovaného zločinu proti narkotikám ( podielal sa na produkcii ). Film zobrazuje mravčiu prácu agentov v utajení s následnými rizikami a vcelku slušne pracuje s napatím a akciou. Všetko je vo vzácnej symbióze, herecké výkony sú fajn, tvorcovia odviedli poctivú prácu. Infiltrator určite nie je žiadnym trhákom, ale má svoje nesporné hodnoty. ()

mira007

Hned první akce je naprosto impotentní a trapná a celá první polovina filmu je líná a trochu zmatená až jsem přemýšlel, že to nedokoukám - nechápu jak to tady můžou přirovnávat k fantastickému Narcosu nebo i Kokainu s Deppem. Druhá polovina nabere dech a dostane se divákovi celkem až dokumentární film o praní špinavých peněz ( čili spíše kancelářský thriller ) , špionování ( retrotechnika) a infiltraci do struktur Medellinského kartelu. A taky trochu psychologický film o tom jak se mlátí skutečný život a ten vymyšlený u agenta Mazury/Muselly. Nakonec to byl film, který stál za vidění a jednu hvězdu navíc dávám za kouzelnou Diane Krugerovou a elegantního gaunera Bratta. Hlavní hrdina hraje dobře, ale při srovnání se skutečným Mazurou, měl být vybrán trochu mladší playboy. ()

kaylin

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně. ()

dr.fish

Nemůžu si pomoct, ale tyhle filmy jsou všecky stejné. Od dob Donnie Brasco jsem neviděl nijaký, který by mne zaujal. V tomto případě jde o infiltraci drogového party v Kolumbii, vystopování toku peněz a zabásnutí všech co v tom jedou. Vzhledem k tomu, že kokain proudí do USA na základě vysoké poptávky, těžko věřit, že se s tím dá něco dělat. O tom ale filozofovat nemá cenu. Film zkrátka docela nůďo. 60% ()

• Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)
  • Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)