DwayneJohnson

Bryan je teď v kurzu, to se musí nechat. Nejsou to sice nějaké megahity, ale povětšinou filmy, které (hlavně) díky němu zůstanou dlouhou v paměti. Tentokrát jako agent FBI na stopě kolumbijského drogového kartelu, který v 80. letech byl asi nejmocnější na světě. Ale když nastoupí "Bob" není jisté nic, pro nikoho na světě, ani ta veselka na konci, kde jsem úplně zapomněl na Diane, jak jsem jí dřív nemusel. Asi už stárnu, každopádně téhle vydařené výpravě s výbornou hudbou odpouštím i tenhle, pro mě dříve velmi důležitý detail. ()

Pavlínka9

Je to napínavé, je to hodně hra o život. Jak tu bylo psáno a ve filmu řečeno - v tomto případě, aby se člověk dostal k "nim" jak je nejblíže možné - je potřeba žít jako oni..se vším všudy. Byla to síla, kdy jsem většinu filmu seděla napnutá jako struna, děsila jsem se každého výstřelu a mrtvoly se hromadily kde se dalo :D :D Scéna s kufříkem a zfetovaným stále bíle oháknutým týpkem - tak to jsem nedala :D Musela jsem to na chvilku stopnout, páč jsem se děsila co se stane dál :D :D Cranston byl super :) Ale nebyla jsem si úplně jistá, zdali není na danou roli až moc starý a nepůsobil na mě až moc přesvědčivě...ale za to Bratt - ten mě tak skvěle překvapil :) ()

bourec

Co k tomu dodat.Průměrnej rejža Fuhrman dostal do obhájce něco,co se mu už v dalších filmech nepovedlo.Atmosféru,překvapení,a hlavně parádní hlavní postavu,navíc s ksichtem M.McConaugheyho,a to se to pak natáčí..Infiltrátor je pomalej,ukecanej,tři napětí připomínající scény,jinak k zapamatování nic.Tyhle filmy podle knih jsou šedivý jak současný zimní dny.50%. ()

MartinezZ

Podprůměrné, zdlouhavé, nudné, nezajímavé, mnohokráte viděné zpracování práce policisty v utajení při honbě drogových magnátů, kterému ne vše vychází a hroutí se osobní život, ale zvítězí. Cranston v tom dobrý, ale jinak to prostě nebylo ničím nijak zajímavé. Navíc mi nějak nepřijde normální, že se dostává ke špičkám kartelů, ale normálně se vrací domů k manželce, která neví v čem přesně jede, do domu s výkladní skříní a pak se hrozně diví, když ho někdo sleduje. Dvouhodinový zíííííív. ()

kolemjdouc

Děj je trochu pomalejší ale za to má divák čas vstřebat některé vypjaté situace.Film bez obvyklého cirkusu který obyčejně nahrazuje nudný děj - tak aspoň něco pro oči diváka.Tady musíte sledovat i výraz obličeje herců kde je mnoho nevyřčeného.Poměrně neznámí herci a nemáte pocit jakoby dělali někomu jen komparz.P.S 16.10.2022 - a potom kde se berou peníze na všechny špinavé války! ()

• Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)
  • Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)