Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Krimi

Recenze (4 358)

plakát

Hra na city (2024) 

Asi první půlhoďka byla útrpná. Stejně tak i postavy. Nakonec ale v globálu docela bez problému sledovatelnej filmek našich západních sousedů. Za dva dny se mi to vykouří z hlavy. 50%.

plakát

Šampion (2024) 

Docela mizérie. Konec je ze strany diváka na facku autorskýmu týmu přímo do ksichtu. Navíc je film prošpikovanej několika nesmyslama, který se nedějou, nebo se stát nemůžou. A těch pár fotbalovejch scének je natočeno dost amatérsky. Mladá hvězda byla ze začátku na pěst, stejně jako učitel, nebo otec fotbalisty. Sice si to po půlce sedlo, ale na víc než 30% to nevykopu.

plakát

První znamení: Přichází satan! (2024) 

Tak jsem včera sledoval tenhle filmek, a hodnocení byla jedna vošoupaná hvězda. Jenže je fakt, že jsem u toho slušně klimbal. Dnes teda druhej pokus. A světe div se, jedna hvězda zůstane. Ta  úvodní pasáž vypadá jak kdyby někdo vyhrabal v šuplíku scénář na film od Tinto Brasse, a zrealizoval jeho vlhkej sen na předskokana k hororový klasice. Ale jak sem koukal, svoje  fandy si to najde. Já ovšem tentokrát souhlasím s Verbalem. Nudná, pomalá, zbytečná. A navíc  tam toho z ranku hororu zase až tolik není, a je to takový unylý. Kravina , která mě slušně řečeno nebavila. 20%.

plakát

Sladký život (2024) 

Ač námět není nijak objevnej, ani originální, tak na film sem byl hodně zvědavej. A to i kvůli obsazení. Bohužel film sleduje tu nejméně zajímavou a lákavou dějovou linku. Cína sympaťák není, a celý to vypadá zvláštně. Takže fungujou zejména  ostatní scény. A ačkoli dvojice Hřebíčková a Polívka se k sobě příliš nedodí, tak tohle průser nebyl, a i nějaké scény k pousmání by se našly. Je to škoda, protože tohle mohla být pecka. 40%.

plakát

Abigail (2024) 

Zajímavá, a  povedená věc. A hlavně v první půlce je to i slušně napínavý. A člověku běhaj různý verze toho, jak to bude pokračovat. Druhá půlka už tak zajímavá není. Zase je ale slušně krvavá. Za tohle se dvojka režisérů stydět nemusí. 60%.

plakát

French Girl (2024) 

Vždy mě lákaly ty návraty hlavních hrdinů domů, k rodině. Takže mi ani nevadily ty ne úplně sympatický herci v hlavních rolích. Místama jsem se i pousmál. Ale víc nic. Jo, kde jsou doby, kdy v podobnejch kouscích hrály Meg Ryan a jí podobné. 50%.

plakát

Knox Goes Away (2023) 

Je to celkem smutný. Je to hodně pomalý a komorní. Hlavně drama. 50ˇ%.

plakát

Nezlomní (2024) 

Film začal dobře, a až do úplného napojení psa k tý čtveřici to fungovalo bezva. Scéna ze skály, ale hlavně ta na ocelovým lanu přes údolí byla natočená skvěle, a měl jsem chvíli i nepříjemnej pocit z vejšek. Pak už to byl prakticky rutinně natočenej závod bez větších překážek, napětí. A k tomu až hysterická starost o huňatýho kamaráda. Jen by mě zajímalo, co vlastně chtěl Cellan točit. Tři hvězdy mu musej stačit. 50%.