Kradli v domech slavných hollywoodských celebrit. Během několika měsíců si odnesli cennosti za 3 milióny dolarů. Americký film podle skutečné události. Zach Garvey bydlí odmala v Holywoodu, ale ambiciózním snům jeho matky o herecké kariéře brání jeho chronická sociofobie. Vše se změní se Zachovým nástupem do nové školy. Ve třídě se speciálním režimem se seznamuje s Natalie, která z něj dokáže dostat jeho lepší já. Vytáhne ho do nočního klubu a ten samý večer spolu vyrazí na údajnou party do domu Paris Hilton. Party se nekoná, mladí lidé se tak alespoň vydají na obhlídku domu a odnesou si s sebou pár suvenýrů.Z náhodného dobrodružství se stane jejich životní poslání. Vydávají se do dalších domů slavných holywoodských celebrit, odnášejí si zejména oblečení a módní doplňky a začnou je prodávat přes překupníka. Jejich skupina se rozrůstá. Jsou na sebe náležitě hrdí, a tak netrvá dlouho a přes sociální sítě jim je na stopě policie. Přes všechna varování pokračuje gang ve svých výpravách, až jednoho dnes spadne klec. Ukončí se tím i nadějně vyhlížející Garveyův milostný vztah s Maddie. (oficiální text distributora)

Filmotéka

Uživatel Formát Jazyky Přidáno Pozn.
Karnasjiny Jiné
07.07.2023