Regionálny denník

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2012, 26 min

Z regiónov Slovenska. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Bratislava, Záhorie, Trnavsko, Podunajsko, Dolné Pohronie a Poiplie, Ponitrie, Stredné Považie, Horné Považie, Tekov, Hont, Pohronie, Turiec, Horehronie, Liptov, Kysuce, Orava, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Abov, Šariš, Horný Zemplín, Dolný Zemplín to sú regióny, ktoré dohromady tvoria to naše krásne Slovensko. Verejno-právna televízia by mala myslieť na všetkých občanov tejto krajiny a prinášať správy do a zo všetkých kútov krajiny. Snaží sa to robiť, a ja myslím, že sa jej to v rámci možností celkom aj darí, prostredníctvom relácie "Regionálny denník". ** ()

Marek1991

Niekedy celkom zaujímavé reportáže, inokedy nuda. Z regiónov sa toho človek teda naozaj až tak veľa nedozvie, ale oceňujem aspoň akú takú dĺžku trvania. Celkom fajn program, ale žeby som ho nechcel nikdy vynechať, pre jeho zaujímavosť, tak to teda nie. Fajn áno, ale viac nie. ()

Sunline

Možno snaha o nahradenie regionálnych televízii, možno snaha viac sa priblížiť divákom, každopádne publicistika a relácia na úrovni s kvalitným obsahom. Mňa osobne vždy dostali medailóny, jednoduché príbehy ešte jednoduchších ľudí. Hviezda dole azda len za tvrdú politiku verejnoprávnej televízie za to, že behom dvoch rokov túto reláciu okresali z 90 na 25 minút vysielacieho času. ()