Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Talina

Drsná show...akorát vás to utvrzuje v tom, jak dokážou být lidé manipulativní, falešní no a obšas i trapní,že...:D ()

Smerfetka88 odpad!

Po shlédnutí jednoho dílu jsem se v duchu omluvila Big Brotheru, jak jsem jej tady setřela. Nikdy jsem neviděla (a doufám, že už ani neuvidím) takovou bandu naprosto zbytečných a vygumovaných exotů. V díle, který jsem shlédla, řešili celou dobu tři z exotů, kdo s kým chce být a proč s ním není. Do toho si občas hodili nějakou "líbačku" nebo po sobě lezli na lehátku. Moderátorka mě taky nijak neuchvátila, spíš naopak. Nedělala jsem si o téhle reality show žádné iluze, ale výsledek tedy předčil všechny má očekávání. ()

_aandyy_

Není těžké uhádnout, na základě čeho byli soutěžící vybíráni... Má to být zajímavé, poutavé a v každém případě to má mít co největší sledovanost. Tak proč vybírat kdovíjaké intelektuály, když nic moc inteligentního se od takovéto show neočekává, o čemž vypovídá už vysílací doba zásadně po desáté. Samozřejmě je to zajímavé, zajímavé sledovat, jak se lidi "reálně" chovají ve "stísněném prostředí", ostatně jako u každé jiné reality show tohoto typu. Přesto uznávám, že je tady určitá originalita, především v tom, jak se zbavit všech těch lidí, než jeden z nich (možná) dostane nějakých těch pár milionů... ()

markyzgero

hehe. já mam reality shows rád a čim víc konfliktů a blbejch lidí, tim líp. a když tam navíc vystupujou charaktery se jménama jako rocky nebo romeo---ou ou, pošušňáníčko. do toho romantickej policajt tomáš-prostě krása. ()

lyinx odpad!

Působí to na mě jak kdyby samotní aktéři na kokurz museli doložit potvrzení od doktora že mají IQ menší než 70... ()

Kariya

Jednu hvězdičku za to, že když jsem se na to jednou podíval, hrozně sem se musel smát a smál sem se ještě hodně dlouho, což dokáže jen málojaká komedie..:-D Náctiletý holky maj aspoň co sledovat a necpat se do věcí, do kterejch jim nic neni..:-). ()

JohnZ87 odpad!

Tak tenhle hnus už opravdu ne... Vůbec nejhorší z už tak příšerných českých reality show. Tupé a arogantní osazenstvo ostrova doplňuje ultradebilní štáb, který si mění pravidla, jak se mu to zrovna hodí... čistá nula. ()

slavokvasic

Subjektívne 2*. V podstate je to totálna kravina, ale dá sa na tom dobre zasmiať a niekedy ma bavilo sledovať to, že kto ďalší si ako nasere do huby ! Ale prečo tam vyberajú takýchto debilov, to nepochopím. ()

frozen1 odpad!

Daľšia reality šou v ktorej je nadennom poriadku alkohol a sex.Výber súťažiacich typu máš svaly alebo veľké prsiaa málo rozumu vitaj v súťaži! ()

dewil21 odpad!

Morální pokles naší společnosti právě dostoupil vrcholu. Národ s napětím sleduje partu složenou z exota, štětky, kulturisty a dalších obdobně zajímavých a bez hodnot žijících individuí, kteří se v hotelu opíjí, navzájem uráží, šukají a vedou diskuze odpovídající jejich IQ, které je dohromady maximálně 90, což je průměr, takže vlastně paráda. Není divu, že už i na základních školách začínají dívky pod zákonem používat tělo jako nástroj k získání peněz na cigárka, kredit a hadříky, co jim rodiče nekoupí a celý natěšený se třesou, až se budou za pár let válet před kamerama v takových pořadech, co moderuje roztahnožka Gavriely. ()

Zl0 odpad!

Tomuto dávam odpad naozaj s čistým svedomím. Nič špeciálne sa tam nedialo. Pravidlá fungovali asi tak ako verejné obstarávanie na Slovensku = štýlom nástenkových tendrov a na mieru ušitých zákaziek aby si obstarávateľ mohol vybrať dodávateľa. V preklade: netransparentne sa meniacimi pravidlami si televízie mohli určiť kto zostane a kto vyhrá. Preto to stratilo aj to posledné čo to mohlo ponúknuť. Divák bol za debila a napätie kto vyhrá zmizlo. Ešte aj kopa ľudí v Hornom Výplachu má určite bazén na záhrade, takže prečo to natáčali v Dominikánskej Republike je pre mňa záhadou. Niekto sa asi dobre nabalil. A korunu tomu celému nasadilo to, že to vyhrala tá najväčšia krava. ()

angel.CZ odpad!

Po prvnich par minutach a prime usuzuji PRIMO PROC? Tohle se hodi tak novu a jeji s prominutim vypatlane divaky. Snad 100X horsi nez dosti spatny Big bratr jen u more. ten kdo to bude nadale sledovat bude cekat jen sex a diim se ze nebyl uz vtom prvim dile. Odpad nad odpady!! Primo sty se tedy .... 3% ()

inmax odpad!

Když byl na nově Big Brother, říkal jsem si, co to tam je proboha za lidi. Oproti Vyvoleným samej model nebo exot.. ale přece jen ta soutěž měla nějaká pravidla, řád a našel se někdo, komu šlo fandit. Hotel Paradise je naprosté dno všech reality show. "Soutěžící", kteří mají v hlavě nasráno, celou epizodu pindají o ničem. Záměrně jsem dal do uvozovek soutěžící, protože jsem po dvou epizodách nepochopil, v čem je vlastně ta hra, jak se budou vyhazovat. Zatím je to fakt jen celodenní pindání o ničem a ani náznak nějaký hry nedejbože strategie. Dno je i samotné zpracování show.. soutěžícím často není rozumět nebo nejde poznat, kdo se s kým baví. Navíc každou chvíli je jingle s názvem pořadu, což mě taky nervuje. Moderátorku nesnáším už od dob její práce ve zpravodajství. Jediné, co bych pochválil je samotné místo konání soutěže. Update po třetí epizodě: stále se nic neděje, pár pěkných zadků v kalhotkách, čekám na první obnažené ňadro :) Update po delší době a po skončení pořadu: ani už nevím, jestli jsem se toho ňadra dočkal, do konce to dokoukat nešlo, nakonec to vyhrála bloncka, kterou už dřív vyrazili WTF?! Tenhle soutěžní FAIL asi jen tak trumfnout nepůjde :) ()

katuuuska

Nevěřím tomu, že všichni co dali odpad se na to dál koukat nebudou. Je těžký hodnotit takovýhle druh reality show, vždyť každýmu musí být jasný, že aby byla vysoká televizní úspěšnost, musejí tam dát s nadsázkou řečeno labilní lidi a nejlíp s IQ tykve, což se zadařilo. Upřimně, kdo by na to jinak koukal že.. S výběrem moderátorky se teda trefili, ta tam sedí jak hrnec na prdel :)) Abych to shrnula- na pobavení je to více než dobrý a musim říct, že to docela žeru a stala se ze mě pravidelná divačka :D ()

Greendell odpad!

!!!VAROVÁNÍ!!! TENTO POŘAD MŮŽE ZPŮSOBIT TRVALÉ A NENÁVRATNÉ POŠKOZENÍ MOZKU!!! Tak k věci, zaregistroval jsem v telce občas krátkou a "tajemnou" upoutávku na tenhle pořad, ale nechalo mě to naprosto chladnym. Až když jsem tady viděl jaký to má hodnocení, a jak to všichni hodnotí jako totální sračku, tak mi moje přirozená zvědavost nedala a musel jsem to vidět na vlastní oči. A bez mučení můžu říct, že nebudu trhat partu. S vypětím všech sil jsem vydržel koukat skoro celej díl, ale nakonec jsem to přece jen musel vzdát protože takovou megaultraextra píčovinu jsem teda ještě neviděl, fakt bezkonkurenční! Big Brother, VyVolení a všechny ostatní podobný věci jsou proti tomuhle skvosty. Koukat se hodinu na bílou zeď je rozhodně smysluplnější než tenhle "pořad". A když si člověk představí kolik do toho museli narvat peněz...je mi z toho na blití. p.s. Myslim, že teroristi by to mohli začít používat jako novou zbraň hromadnýho ničení, atomovka i antrax hadr! :-) ()

Brmbolec odpad!

Obyčajný psý grc. Strašné., že to niekto pozerá - po piatich minútach som cítil ako mi začínajú odumierať mozgové bunky.. ()