Aliena se vzbudí v řece, ve Francii, aniž by si cokoliv pamatovala ze své minulosti. Má u sebe tašku s 2 miliony Euro a přes hruď velkou jizvu. Brzy odhalí, že ji pronásleduje záhadný muž. Když zjistí, že má dánský přízvuk, rozhodne se Alien jet do Dánska, aby zde odhalila, kým skutečně je. Postupně přichází na to, že její minulost je mnohem komplikovanější, než si původně myslela. Je zatažena do sítě protichůdných příběhů od jejích blízkých, kteří se jí snaží nasměřovat na cestu pravdy. (oficiální text distributora)

Mukade

Nečakane dobré, veľmi dobré. A Tuva je peknučká :) (btw jej otec je čech). SPOILER -- postupne to nabralo parádny spád. A už som vravel že Tuva je eye candy?:) Aj kôli tomu 5 hviezd. ()

draxxi

Celkem napinak, plny mene znamych hercu, coz tomu spis napomohlo. Presto pribeh, jaky do dvou dnu zapomenu ... 12/12/2021 61% ()

Spanki

Nechápu to vyvolávání podobnosti s Bournem. Společné to má tak asi první dvě minuty, pak to má prostě jiný příběh, jiného hrdinu i jinou pointu, vlastně tak všední, až je to zajímavý. A že tam nejsou moc akční scény je zcela v duchu  hlavní postavy, která není žádná agentka, ale normální ženská, která se dostala do událostí, které sama nevyvolala ani neřeší. Za mě super příběh. ()