hammer_head

Nápad byl dobrej, ale provedení filmu se mi moc nelíbilo. Těšil jsem se především na Scarlett, která tam nakonec ani moc nehrála, a když se tam náhodou objevila tak mi lezla na nervy. Rodina, přátelé, kněz ti všichni mohli mít větší prostor na nějaké ty vtipné hlášky (bodování holek mi prostě nestačí, to mi přišlo vtipné na ZŠ). Zbytek obsazení mi byl krajně nesympatický JGL mi nesedí a Julianne Moore mi sedí ještě míň. Namachrovaných, napumpovaných a namyšlených narcisů z fitka, který vošukaj kdejakou krávu co jim sama leze do postele je dost. Nemusej mi však kazit náladu i v telce, stačí že mě serou v reálu. ()

Superpero

Spoiler alert.Ta část kdy je Don Jon typickej Jersey Shore buran a furt si ho honí je fakt zábavná. Scarlett Johansson je tu asi nejvíc hot v kariéře, ale hrozná kráva. Bohužel po rozchodu s ní se raketovou rychlostí sčuchne s Julianne Moore a najednou je lepším člověkem a konec. Chtělo by to přidat stopáž do prostřední části, jelikož to působí hrozně urychleně a v do té doby tak upřímném filmu celkem nevěrohodně. ()

nunka

Jednoduché a priamočiare rozprávanie o tom, prečo je ženská lepšia ako porno...či naopak? Joseph Gordon-Levit si to celé napísal, zahral a zrežíroval, pričom nepoužíva žiadne filmové a umelecké príkrasy. Len rozpráva a to štýlom určitých stereotypov, na ktorých stojí a padá úspech u divákov. Bonusom pre mužskú časť publika je Scarlettka a pre nás ženských zostáva pán režisér, ktorý si svoje ego explicitne masíruje vystavovaním svojho odmakaného telíčka. Týmito zábermi samozrejme nešetrí. Vtip a nápadité momenty sú zastúpené v dostatočnej miere ( sex versus porno, monológy v spovedelnici, odpustky...) až na postavu o dvadsaťrokov staršej študentky...a slaďunký záver... ()

Frajer42 odpad!

No, začalo to jako totální kokotina, ale to jsem ani ve skrytu duše netušil, že to jako ještě mnohem větší kokotina skončí. Velmi mě překvapily předčasné závěrečné titulky. Už jsem pár romantických komedií viděl a tady jsem hrubě postrádal poslední fázi udobření. Díky této odlišnosti to nebude odpad. Přiznám se, že jsem před zhlédnutím čekal mnohem víc. Film zpracovává kupu velmi atraktivních témat. Bohužel způsobem, který snad nesedne vůbec nikomu. V příběhu je kupa mezer, kokotin a nesmyslů. To vážně někdo žerete? Joseph Gordon-Levitt je v mých očích dobrý herec, ale tahle role nebyla pro něj. To měl jako řežisér vycítit. Teď vypadá jako špatný režisér a ještě horší herec. Ostatní postavy jsou nesympatické a nevěřil jsem jim ani "ň". Humor zde není naprosto žádný, ale ani jsem ho zde moc neočekával. On v romantických komediích totiž moc nebývá. Já ten odpad přeci jen dám. Kdybych ho nedal, tak křivdím filmům, které jsem jím obdařil. V mých očích je tenhle nesmysl bez většího nápadu. Absolutně nezajímavý. Podaný naprosto otravnou formou a bez špetky humoru. Já trpěl. ()

POMO

Don Jon nemá práve sympatické postavy, ani nemá čím oslniť či nadchnúť. Je však osobitý, vie čo chce povedať a hovorí to úprimne a trefne. Fandím Gordon-Levittovi za to, že sa vybral smerom pobavenia návštevníkov festivalu v Sundance a nie ďaleko početnejších (a kasy plniacich) konzumentov tuctovej hollywoodskej romantiky. ()

• Když Jon (Joseph Gordon-Levitt) vyhazuje ubrousek do koše, ozve se vždy totožný zvuk. Jedná se o přidaný zvukový efekt. Ten samý efekt ve stejném znění je při vysypání koše v Apple Mac OS. (machonza)