Happens

Přemýšlím, proč celý život byl zobrazen s takovou nadsázkou, satirickým nadhledem, komicky přehnaným a přitom scény nevhodné pro děti byly tak přehnaně realisticky zpracovány - nemluvě o té opravdu nepovinné dávce opakování v pravidelných posilujících sériích. Film stojí a leží na Levittovi. Napravený feťák a americký sen... 60 % ()

swamp

Joseph Gordon-Levitt natočil velice rozporuplný celovečerní debut. Spoustě lidí (jako mně) se líbil, ale zbytek ho považuje za oplzlou blbost (a já je až na tu oplzlost chápu). V podstatě je to ale o tom, že když to nejdřív berete s nadsázkou, přijmete za svůj fakt, že tady Scarlett Johansson prostě hraje neskutečnou krávu a ke konci jste schopni přepnout na dramatickou notu, musí se vám Don Jon zkrátka líbit. Když ne, tak co naděláte. :P Jen mě překvapil ten konec - tak trochu problém s předčasnou ejakulací... čekal bych ještě tak 15 minut. Třeba to byl záměr, ale já bych duu Joseph / Julianne dal trochu více času. "There's only a few things I really care about in life. My body. My pad. My ride. My family. My church. My boys. My girls. My porn." ()

dr.horrible

Dobre natočený film o pózeroch. A to je tak všetko. Levitt má rozhodne talent, vďaka jeho réžii film ubieha jak má a príbeh je to celkom zo života, ale stotožniť sa s ním nedokážem. Takto to naozaj chodí, takto sa tí blbí ľudia naozaj správajú a takéto majú trápne vzťahy. A ja nimi hlboko opovrhujem ()

HAL

Joseph Gordon-Levitt bere téma s vtipem a chytrou ironií, ale stejně je hlavně zpočátku těžké to snést, když takřka všechny postavy v jeho filmu - zejména ty dvě ústřední - jsou povrchní kreténi a odpudiví primitivové. S nástupem Juliane Moore nastává naštěstí obrat, možná až moc velký, ale i přes jistou nesoudržnost to celkem funguje. Minimálně do podoby relativně zajímavého a zábavného "ne"romatického filmu. 7/10 ()

Pepinec

Don Jon klame tělem. Tělem Scarlett Johansson, které by její žvýkací dovednosti mohla závidět i kdejaká kráva na pastvě. A ač je pohled na ní i přesto krásnější než na zbarvené podzimní listí, zbytek parády pajdá na obě zadní. Pepík Levitů je všechno možné, jen ne frajer, kterému bych věřil, že sex snídá, obědvá i večeří, příběh se navíc točí v prapodivné smyčce pořád dokolečka jako pejsek za ocáskem, až jsem si ke konci říkal, jestli by bývalo nebylo lepší zůstat doma a dívat se na porno. Až budu příště mazat historii, Don Jon bude na řadě mezi prvními. ()

• Když Jon (Joseph Gordon-Levitt) vyhazuje ubrousek do koše, ozve se vždy totožný zvuk. Jedná se o přidaný zvukový efekt. Ten samý efekt ve stejném znění je při vysypání koše v Apple Mac OS. (machonza)
  • Na jednom z plakátů v kině je Russell Crowe z velkofilmu Gladiátor (2000). Plakát přitom propaguje fiktivní film „Holy Blood - Battle For Glory“. (ArsenalEagle)