john.h

Paráda. Díky za lidi v Hollywoodu jako je Gordon-Levitt. Mimochodem jeho přerod z losera v teenage komedii na alfa svůdníka co klátí i Scarlett Johansson nebo pomáhá Batmanovi je zajímavý a s obdivem sleduju jeho kariéru. V Jonovi jsem se občas i trochu videl. Kdo říká, že honí, tak honí, kdo říká, že nehoní, honí dvojnásob. Kayden Kross potěšila. ()

mravec

Důkaz toho, že hollywood je alternativní vesmír, a eskapismus, který ve svých produktech nabízí, může být naprosto scestný. Závislost na pornu je skvělé téma, které ale můj herecký oblíbenec (teď už tak trochu ex-) pojal děsně povrchně. Pod zástěrkou hloubání nad sebou samým, pronikání do problémů ve vztazích mezi mužem a ženou se skrývá totální komodifikace lidských bytostí. (následují pseudo-spoilery) Komodita-Jon na sobě maká, aby mohl lovit co nejlepší komodity-ženy. Kromě toho konzumuje komodifikovaný sex. Pak ho zrzavá komodita naučí, že je egoista, a že se musí komodity v sobě navzájem ztratit. Konec. A Scarlett nemůže hrát bitch, protože to neumí. ()

vetsinezobri

Líbilo. Nebral bych to ani nijak dramaticky jako ostatní tady... "že se z hlavní postavy stal lepší člověk". Prostě přestal honit a to mi nepřijde jako hranice mezi dobrým a špatným člověkem. Jistý je ale, že si chlapec musel natáčení setsakramentsky užít. ()

Zl0

Výborné. Až sa sa divím tomu score na csfd. Ale ak si predstavím že by som v živote nevidel porno, nemal nikdy sex, ani to tretie pri čom ho prichytila, asi by som tomu dal menej. ()

kaza

Nemastná, neslaná komedie kombinující porno a romantiku. To je asi jediné originální, hlavní alfa samec je totiž děsný porno závislák. Z šedi romantických komedií zde na chvíli vystupuje jedině Scarlett Johansson, jinak se trapnost střídá s nudou. Nedoporučuju ani sledování s přítelkyní, pokud náhodou není o pár desetiletí starší - to byste v závěru mohli bodovat. ()

baltik

Nebudete mít rádi jeho, jí a asi ani jí ani... ale! Jsou to hrané postavy a za tuto složku fandím tomu jako to Gordon poskládal. Není to brak v tom jak on je bohatý, ta zamilovaná a prostě jak to bývá v mnoha konzumních filmech. Dalo by se s nadsázkou řict, že tu jde o to jaké ona má kozy a zadek a on jaké bicáky a auto. Jenže kouzlo je v tom jak to autor prodal. Tento film pravděpodobně budou mnozí nenávidět. Pro mě se to stalo velkým překvapením, dle trailerů jsme soudil, že se bude film ubírat trochu jiným směrem. Oblíbené obsazení přidalo, dobře zahráno tak ať maj dnes myši pré jdu do plného hodnocení. ()

Basso

Veľmi som sa tešil na tento film, už len preto, že ho režíruje Gordon-Levitt. Ukázal tu, že nie je len dobrým hercom, ale aj o nič menej horším tvorcom. Síce som bol trocha sklamaný z druhej polovice filmu, lebo tá sa už začala uberať trocha iným smerom ako naznačoval trailer, ale to je len subjektívny názor. Škoda výberu mne osobne nesympatickej Juliane Moore. Ak by túto postavu zahrala o niečo viac sexy herečka, prilepšilo by to u mňa na celkovom dojme. Gratulujem Gordonovi-Levittovi za úspešný vstup medzi režisérov. Tu ukázal, že vie vyprodukovať naozaj originálnu myšlienku. ()

iKosser

Silné 4. Film budí velmi slibný dojem, na to že je to debut už přeskočil většinu svých kolegů ve svižnosti a lehkosti vyprávění příběhu. Ten je velmi dobrý, kritizující morálku moderního světa, který je přesycen lidmi typu Scarlett...té jdou mrchy jednoznačně o hodně lépe než klaďasky. Těším se na další Jonovy počiny. ()

KVBahnhof

Kdyby všechno nepřebila teze o napraveném/nenapraveném onanistovi, tak to mohlo vyznít o něco lépe :-) Takhle jen za 3* ()

Zombiepod

Levit sa konečne ukázal na oboch stranách kamery, a ide mu to výborne. Don Jon je vskutku veľmi zábavným filmom, na ktorom sa človek schuti zasmeje, no po príbehovej stránke je veľmi povrchný a trochu stereotypný. Ako komédia, ktorá predsa len nemá ďaleko od reálneho chlapského slobodného života však obstojí. ()

Brodyman

Průměrný film, kde jsem se rozhodoval mezi 2 a 3 *. Ale člověka donutí dát ty tři, když pomyslí jak strašně mazaný Lewitt je. Režíruje svůj první film, ve kterém hraje hlavní roli a je o tom, jak si to rozdává se Scarlett Johansson. BRAVO! ()

Alojs

4/5. Levitt jede spolehlivě až do samotného závěru, který však postrádá dostatečně trpělivé základy a uvěřitelný přerod. Zatímco linie Jon-Barbara je prokreslená "tak akurát", navazující výměna Jon-Esther je pouze nahozená. V každém případě - tématika filmu je více než aktuální a současně velice nosná pro filmové plátno. Humor? Ano. Erotika? Ano... Příběh? Ano. Romantika? No... ani ne. ()

papadoce

Tento film bol tak kruto úprimný do piče. Scarlett je...no...to je proste Scarlett. Ona je ...hmmmmm, tak prudko jebateľná až z toho jedného bolia gule. Je naozaj sexy. A teraz trošku k filmu. Chápem, že niektoré typy ľudí môže tento film odradiť, ale nalejme si čistého vína ľudia, nepovedal Don Jon kopec tajností, ktoré skrývate aj vo Vašich biednych životoch ? Boha a ten malý zmrd na to ani nevyzerá. Pre mňa sa jedná o nečakané prekvapenie s hollyúdskymi hviezdami. A tá Scarlett...........fúúúú. ()

markyzgero

jelikož je porno základem veškerých vztahů, musim levitta pochválit. jelikož však neuchopil téma porna ze všech stran, musim ho pokárat. ()

TommyDiamond

Poslední dobou má hodně herců tvůrčí choutky. Jejich tvorba je opravdu hodně různorodá a jejich fantazie nenalézá hranic. A i Joseph G.L. si tak díky Donu Jonu může dát do svého testamentu rejži.ser . Říká se, že každý tvůrce (scenárista i režisér) má ve svém díle jakýsi vlastní otisk, protože nejlepší inspirací je pro mistra kontura vlastní zkušenosti ze které se zkultivuje kýžené veledílo. Ale nechci tu Josephovi sahat do svědomí..... Zaprvé na Donu Jonu určitě musím pochválit odvahu s něčím takovým jít beze studu do světa. Lze vyzdvihnout i smysl pro detail a vtip v opakujících se scénách (kostel,u rodičů atd.). Ovšem, že by tato jakási intimní zpověď s nesmyslným happyendem nějak zvlášť uchvátila, tak to se říct nedá... Udělím tři hvězdy a myslím, že Joseph určitě časem natočí díky své asertivitě lepší filmy než je tento... ()

sWONDER

Gordon-Levitt je fakt šikovný, ale táto jeho "hon-rom-kom" je ako horská dráha, rozbeh je slubný, chvílu ste na vrchole a výborne sa bavíte, potom to už iba klesá a je koniec. Scarlettka je tu, ale viac hot ako inde. Zoznamovanie s rodinou super. Takmer * * * * ()

boo-boo

Pomerne jednoduchý film, ktorý presne vie, čo chce povedať a vystačí si bez nejakých hluchých odbočiek alebo nezmyselných okrasných prvkov. Z jednoduchého cyklického deja postupne spraví životnú cestu, pričom spoľahlivo zvláda byť osobitý a ani náhodou nemieri na masové publikum. Prekvapenie po každej stránke. ()