Helena

Komedie / Rodinný
Česko, (2012–2018), 25 h 3 min (Minutáž: 23–27 min)

Předloha:

Matt Williams (kniha)

Hudba:

Daniel Fikejz

Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Jan Maršál, Martha Issová, Petra Hřebíčková, Jaroslav Plesl, Pavlína Mourková (více)

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem... (TV Nova)

RockChick odpad!

Po prvním dílu musím hodnotit bohužel zatím takto nízko. O nějakém srovnávání s Comebackem nemůže být opravdu ani řeč. Pogodová je v klidu, ale scénaristi si tentokrát holt trochu ulítli na cracku. Překvapila taky Issová, které se jinak vyhýbám velkým obloukem. Vrcholem trapnosti jsou však v tomto seriálu děti. I když i to bude asi spíš chyba Novou najatých pisálků... ()

xxlch

To sou fjeci-přihlouplý manžel,tři rozežraní fracci a nárazu a šokuvzdorná manželka.Takhle ňák chápu tendlenc seriálek,který má být počeštěnou Roseanne.Skutečně u nás má průměrná rodina barák,3 děti a chlapa bez zaměstnání,které živí žena se špatným zaměstnáním?No pokud to v našich rodinách opravdu takto funguje,pak chápu nutnost zvyšujícího se počtu psychologických poraden a kolapsů dospělých.Né že bych své děti týrala-nikdo si nikdy nestěžoval-no mám dojem že dobře mířená lehká česká facka a jemné "po zadku" je stále ještě argumentem,jak vymezit mantinely rodinného soužití.Je fakt, že jsem 1 dílek skoukla- ze záznamu-po novém dílu výměny manželek (23.3.2012) a jsem trochu ovlivněná vzpouzejícím se spratkem,kterého donutila pravidla vařit.Copak to takhle vážně dnes funguje???No ještě že fungoval ten smích na povel,jinak bych určo nepoznala,čemu se mám zasmát.Ale jednu * přeci jen dávám-no a to za perfektně udělenou červenou kartu pančitelce. ()

waits odpad!

Vtipné to není, ale dobrá, prostě by se člověk dodíval i bez toho. Co mě ale spolehlivě donutí díl vypnout před koncem je domíchávaný huronský smích do naprosto standardních replik, u kterých se ani neusměju. Co takhle dávat třeba znovu Ulici s namíchávaným smíchem? Vtipné by to bylo asi tak stejně a vyšlo by to laciněji. Viděny necelé tři díly. ()

kinghome

Tenhle sitcom měl navázat na úspěchy Comebacku, ale to se rozhodně nepovedlo. Příšerně stupidní postavy a hlavně špatní herci v seriálu úspěch přímo odpuzují. Převládá většinou trapnej humor a většinou jsem rád, když se alespoň pousměju nad nějakým blbým vtipem. Comeback se mi líbil, ale tohle je blbost, která comebacku nešahá ani po kotníky. ()

Milda003

Jedná se o remake serialu "Roseanne" o který TV nova bojovala už několik let, aby jej mohla natočit a konečně zakoupila práva. Já se bohužel obávám toho nejhoršího. Jak z původního podprůměrného sitcomu udělat obstojný ? Určitě to nenechám "přetočit" čechy a tím, že místo rodiny tlusťochů obsadím herce hubené . Hodnotím po shlédnutí prvního dílu. ()

• Na začátku epizody slyšíme z rádia hrát „Dancing Queen“ od ABBA a pak hraje „Sounds Like A Melody“ od Alphaville. (SONY_)
  • Leoš Noha má podle svých slov se svou seriálovou postavou společnou lásku k pivu a „gaučink“. (Olík)
  • Ve 24. epizodě pouští Marek (Filip Antonio) televizi, ve které hraje úvodní znělka k sitcomu Přátelé (od r. 1994). (fiLLthe3DD)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj