Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (709)

plakát

John Wick: Kapitola 4 (2023) 

Wick 4 je vážně jako akční hra. Když jde o akci, je to super, scéna se spešl kamerou je masterpiece, ale tyvole, polovina těch scén je 1 ku 1 se scénami z minulých dílů. Dokonce padání Wicka mi přijde jen zkopírovaný z minulého dílu, ale je tu jeden větší problém a to je ten, že tato "hra" má dialogy, který jsou kurevsky nudný a fakt je to ekvivalent stupidní, ale zábavný rubačky, do který vám najednou někdo pustí cut scenu s úplně zbytečnými dialogy a vy jen drtíte to skip tlačítko, to nám ale k filmu bohužel nebylo doručeno. I přes tohle je to pořád lepší než nudná trojka a když už se někdo snaží něco vymyslet, tak to stojí za to. Škoda, že se jim nechtělo myslet o trochu víc. 70%

plakát

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda) 

Tak po třetí úmorné epizodě jsem doufal, že zbytek bude pecička jako ostatní díly, ale bohužel přišel DLC díl, kterej lehce sebere všechny body za nejvíc zbytečnou a nudnou chujovinu. DLC samo o sobě bylo naprostej odpad a nudná pichovina, ale stejně jsem doufal, že to trošku obzvláštní a jako seriálový díl by to mohlo bejt ucházející, ale bohužel je to stejná blbost jako samotné DLC. Snad jsme si tímhle dílem odbyly všechny resty z nudných canon pasáží a už nás čeká jen pořádné finále. Dílů už je málo už takhle to prokládají až moc velkými fillery. Btw LIVINGDEAD už si řekl, že pojede full retard mod? Jako bezcennej ubohej potrat to byl vždy, ale ty jeho recenze poslední půlrok jsou fakt jak z jiný reality. Je ubohý, jak se někdo, kdo očividně neví nic o filmu a seriálu a vlastně jen zvrací na všechny populární věci dostane v žebříčku čsfd tak vysoko.

plakát

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda) 

Naprostá dokonalost. Konečně díl, kterému nic nechybí. Kdyby takhle vypadal zbytek série, tak bych se vůbec nezlobil.

plakát

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020) 

Tenhle film je největší urážka DC charakterů, která se kdy natočila. Dokud jsem film neviděl, tak mi bylo líto, že film vydělal tak málo peněz.Furt jsem si říkal, že to přeci nemůže bejt tak hrozný, ale spletl jsem se. To že byl film obří propadák je ta nejlepší věc, co se DC univerzu mohla stát, tahle sračka snad nikdy nedostane pokračování a tomuhle utrpení bude vážně konec. A to říkám jako někdo, kdo miluje postavu Harley a o Margotce jsem si myslel, že umí zahrát Harley perfektně. 1* za pár cool akčních scén.

plakát

Batman (2022) 

Pro mě je toto téměř dokonalý film. Nemá to nic společného s klasickým DC filmem a to je to nejlepší, co se mohlo novému Batmanovi stát. Kdyby jste si místo známých postav z loru DC dosadily například Luthera z kriminálky od BBC a do role enemaku nějakého psychopatického vraha, tak z toho vznikne přesně to samé a to je temný psycho masterpiece. Vážně mi přišlo, jak kdybych koukal na temnou krimi minisérii od BBC. Zoe a Robert jsou ve filmu dokonalý a nejvíc sexy postava je jednoznačně Colin v roli tučňáka. A pak je tu Catwoman, ta taky není k zahození. Zoe je jednoznačně nejlepší Catwoman vůbec, né, že by to bylo nějak složité, ale je nejlepší o několik stupňů. Scénář i režie jsou v topu. Jediné co mi trošku kazilo sledování bylo dost divných rozmazaných záběrů hlavně v první půli filmu. Asi to byl nějaký umělecký záměr, ale většinou to vypadalo, že to natočili napiču a už se jim to nechtělo pretáčet. To je ale jediná malá chyba na jinak dokonalém filmu.

plakát

68 Kill (2017) 

Takhle si představuji kvalitní feministický film. Sice je to pořád sračka, ale aspoň je to vtipný. Víc z toho vytřískat nešlo.Vlastně jsem se na film koukl jen kvůli úžasné umělkyni AnnaLynne, která zarecitovala tak krásnou poezii, že mi to nedalo a musel jsem zjistit, co za stvoření je toho schopné. A vualá objevil jsem tento skvost. Upřímně, kdyby se takto Anička chovala jako matka Putina, tak se Putin radši odstřelí sám už v pubertě, takže ji vlastně docela veřím, že by ho dokázala změnit. No nic, víc filmů s ní nezvládnu, ale tohle reálně nebylo tak zlý. Pokud máte rádi stupidní béčka, kde si ženský dělají z chlapa subinu, tak to pro vás bude vysloveně guilty pleasure. Vlastně stačí, že se vám libí béčka s hromadou krve. Pokud neholdujete ani jednomu, tak se filmu vyhněte obloukem, pač to je fakt herecky i režijně odpad.

plakát

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Je smutný, co zase Nova provedla s tak skvělým konceptem jako je survivor. Nejde ani tak o soutěžící nebo soutěže obecně, ale o způsob, kterým je vše sestříhané. Všichni v produkci mají strašně málo času na vytvoření něčeho zajímavého, proto má každý díl 2 hodiny. V originálním Survivoru, když to přeženu, tak každý záběr má smysl, ale tady je 95% záběrů naprostý odpad bez jakéhokoliv významu, vše je dokonce tak špatně natočené, že je skoro polovina záběrů rozmazaná nebo má někdo useklou hlavu a když už se konečně nějaký záběr povede, tak je tam nahovno zvuk. Tohle je ještě horší nez Robinsonuv ostrov a to o parník. Bohužel je to jen nepovedená parodie na Survivor, nic víc. Po dvou dílech a 4 ztracených hodinách nemám sílu pokračovat dál.

plakát

Resident Evil: Infinite Darkness (2021) (seriál) 

Dokoukal jsem to pár minut na zpět a mám strašnou chuť tomu napařit odpad, ale zase tak strašný to objektivně nebylo. Moje největší chyba byla, že jsem viděl, že tam bude Claire a Leon + to je pod Netflixem, takže jsem počítal s tím, že tam bude kvalitní animace a alespoň trošku zajímavý příběh s lovebrand hrdiny z her, bohužel se stal pravý opak. Netflix musel příšerně tlačit na to, aby byl "seriál" co nejdříve hotov, protože příběh je naprosto stupidní, Claire tam je dohromady asi na 15 minut v průběhu všech dílu a vlastně celý "seriál" má dohromady cca hodinu a pár minutek k tomu, když odečtu titulky. Co tak koukám, tak tu lidi chválí animaci. Jediné co mě napadá je to, že nikdy neviděli předešlé CGI Resident filmy, protože ta animace je příšerná, je téměř stejná jako u 10 let starých dílů, jen je to upscale na 4K.Celé je to sekané, postavy se pohybují nepřirozeně a vypadá to strašně hloupě. Dabing nesedí dost často do lipsyncu, ale abych pouze nenadával, tak closeup záběry měli fakt super, s tím si vyhráli a detaily tam nějaké byly, jen škoda že tak nevypadal celý film.  No a na konec ten konec. Hlavně kvůli němu jsem chtěl Residentu napařit odpad. Celej poslední díl je naprosto odpadní žumpa s hromadou nesmyslů a na rychlo sepsaným rádoby scénářem, kde už se tvůrci a snad ani dabéři vůbec nesnažili, jak kdyby si mysleli, že se k tomu poslednímu dílu stejně nikdo nedostane po tom, co uvidí zbytek. Fakt jsem se na to těšil a jsem strašně zklamán, alespoň že ty hry jsou pořád top. 30%

plakát

Umbrella Academy (2019) (seriál) 

Já bych možná i napsal nějakou smysluplnou recenzi, ale v tomhle případě jsem extrémně neobjektivní. Prostě tam hraje Robert který hraje Nathana 2.0 na speedu a jmenuje se Klaus, to je asi vše co k tomu mám 5/5, nic víc ke štěstí nepotřebuji.

plakát

Vychováni vlky - Virtual Faith (2020) (epizoda) 

Sorry ale tímhle dílem u mě seriál končí. To že jsou první dva díly nezáživná sračka bych ještě překousl, přeci jenom hromada klenotů se rozjíždí až kolem poloviny série, ale třetí díl mě utvrdil v tom, že tohle už lepší nebude. Herci jsou jen banda neherců co se jakž takž snaží něco uhrát, ale moc jim to nejde. Plus samozřejmě Travis, kterýmu ta role docela sedí, ale za celý tři díly nic nepředvedl a vlastně mě ani ten vývoj postavy nezajímá, pokud tam vůbec nějaký vývoj bude. No nicméně tohle bych ještě překousl, ale v každým dílu je víc a víc nelogických děr ve scénáři a v tomto díle už je to vážně neúnosné, to aby se stal jeden fuck up každých 10 minut seriálu je fakt výsměch.