Tajny sledstvija - Season 5 (2005) (série)
Hrají
Anna Kovalčuk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Vjačeslav Zacharov
Sovětský svaz
Sergej Baryšev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Novikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Miroslav Malič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Almazov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovětský svaz
Igor Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anton Vasiljev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Slovo pacana (2023) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Vladimir Akimov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Jakovleva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Špilko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Zajcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Bagmet
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Klaďko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Oding
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Sokolov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Sokolskij
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Maxim Krupskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)