Tajny sledstvija - Season 6 (2006) (série)
Rusko,
2006, 1 h 30 min
Hrají
Anna Kovalčuk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Baryšev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vjačeslav Zacharov
Sovětský svaz
Alexandr Novikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovětský svaz
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Almazov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Miroslav Malič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Popova
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Vladimir Akimov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Jakovleva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Romanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Karpov
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alina Van Orton
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Dmitrijev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexej Alfejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Jakušov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)