V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí. (Falcon)

Diskuze

Martin741

to neni ziadne zistenie, je mi to jasne, ale preco si tie svoje komplexy nenechas pre seba? koho podla teba zaujima, ze si zakomplexovany debil? preco si radsej nepozres film o ktorom "diskutujes" a nenapises aspon raz nieco k veci??

vlastne jediny dovod preco na vyhlaseny odpad tejto komunity, akym nepochybne si, este reagujem (potom uz budem len dufat, ze dostanes ban, podobne ako pravdovravny), je otazka na ktoru by ma zaujimala odpoved: nechces mi vysvetlit co mas proti beletrii? ako sa ti moze nepacit v globale? uvedomujes is vobec co tvrdis? cital si uz snad take kvantum knih, aby si to mohol posudit? to si nemyslim, kedze sa vobec nevies vyjadrovat...

MontyBrogan

Presne tak. Slnko svieti na normalnych a spravnych ludi ako si ty. Bohuzial sa vsak musis zmierit s nevyhnutelnym faktom, ze slnko svieti aj na zakomplexovanych debilov a mentalnych invalidov. Hrozne, toto zistenie, ze? A najhorsie, ze nic s tym neurobis.

na příspěvěk reagoval MontyBrogan, duckman

bestlama

ja by som rad, ale bol som prilis naivny, uznavam, moja chyba, myslel som, ze mu dohovorim do duse. ale on nema ani tolko inteligencie aby priznal chybu ked nevie ani pisat nejakou konkretnou recou (Slovenscina, nyst - dalsie neexistujuce vyrazy)+nadavat na beletriu bez konkretizovania je asi ako nadavat na filmy, pre niekoho este horsie. nad jeho debilitou stoji rozum a on svoje zvratky este hrdo opakuje! myslel som, ze prestane, no podobne ako s tym zmrdom pravdovravnym, je to uplne zbytocne, tento uzivatelsky odpad nema rozum, svedomie ani sebareflexiu. snazil som sa ho spacifikovat prave preto, ze aj mne sa novy Insidious pacil a nechcem mat pod jeho profilom podobny diskusny odpad. snaha bola marna, co uz, asi sa na to vyjebem a budem dufat, ze existuju aj normalni ludia, len na seba asi menej upozornuju...

na příspěvěk reagoval Martin741

Uživatel MontyBrogan smazal svůj příspěvek.

Daji (hodnocení, recenze)

bestlama

A proto už nic nepíšu, jedno upozornění snad stačilo. Navíc čekám reakce, že je demokracie a každý si může dělat co se mu zamane. Takže odcházím diskutovat k trojce a těšit se na ni.

bestlama (hodnocení, recenze)

Daji

Říkám to tobě, protože nemám stále sílu na ně reagovat a uklidňovat je dokola. Že kurví každou diskuzi u filmu. Všichni! Místo, aby na něj nereagovali a nechali ho, tak furt to stejné dokola. Jako na pískovišti. Myslel jsem, že v jejich věku už je trošku rozumu.

na příspěvěk reagoval Daji, MontyBrogan, MontyBrogan

Daji (hodnocení, recenze)

bestlama

To neříkej mně. Já se jen vyjádřila s tím, že už mě nebaví číst dohadování Mrdina007 (ano, nemusím to číst, ale ráda bych když už, diskutovala o filmu - proto jsem tu) a ostatních.

na příspěvěk reagoval bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

Daji

Nic ve zlém, ale já nevím, proč někteří furt kurví diskuze u filmu takovou stupiditou.

na příspěvěk reagoval Daji

MontyBrogan

Ano, BELETRIA JE STRATA CASU, NA BELETRIU NASRAT. To len cas od casu prezeniem hlavou nejaku encyklopediu, abych sa vyznal. Este raz opakujem . Na beletriu nasrat.

MontyBrogan

Kde pisem dvoma jazykmi? Len Slovenscina nema niektore vyrazy, a tak si dpomozem cudzimi recami : cestinou, anglictinou, francuzstinou. Napriklad namiesto rozsireneho sorry, pouzivam pardon- to je take francuzske.

Wacoslav1

Jen me zaskocilo to jeho naprostootevreny vjadreni averze vuci horororum, mohl jako kazdej rict treba hororoy me porad hodne bavi, jen je cas udelat taky neco jinyho, ale vyjadrit se jako, horory uz nemuzu ani cejtit, fakt zanemena ze ted par let nebude nic :D

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

duckman

Já FF sérii taky nežeru, ale právě, že jsem zvědavej co s tím Wan udělá. On se časem určitě k horům vrátí Já osobně bych, ale radši než Insidious 3 viděl Conjuring 2

na příspěvěk reagoval duckman, Martin741

Wacoslav1

tak jasne Rozsudek smrti j Bejknem byl paradni, jen si myslim, ze serie FF neni zrovna pro wana vhodnej film, ta serie je totiz tak vymastena ve sve podstate, ze to tezko muze byt lepsi, taky me zklamalo to jeho naprsoto otevrene vyjadreni averze vuci hororum, chtel a cekal jsem od nej par dalsich skvelejch kousku, s tim je ovsem zda se konec.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

duckman

Já tu budu asi za rebela, ale Insidious 2 nepřišlo do žánru absolutně s ničím novým a přínosným. Fakt nechápu, že je to pro někoho lepší než Conjuring a já ten odklon Wana do jiných žánrů plně podporuju. Už to chce aby vyzkoušel něco novýho. Jenom do toho.

na příspěvěk reagoval duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Celkem se mi nelibi, jak pomerne nedavno WAN prohlasil, ze mu uz toceni hororou leze krkem, coz je tak trochu v rozporu s tim co prohlasil hend po INSIDIOUS 1, ze horrory jsou jeho vasni a ze bude tocit jenom horory :DDD Jelikoz FF7 asi pada, ikdyz tmu moc neverim, spise se upravi dej a udela se z toho pocta Walkerovi, ale Wana asi brzo vyhodim ze svejch oblibenejch rejzu, ale dam mu jeste sanci, ale moc nadeji mu rozhone nedavam :DDD leda by zse prohlasil, ze ma hororoy zase rad :DDD coz asi ucicni hned pos vem prvnim nehororovem fiasku a za dalsi si myslim, ze tech hororu azse tolik neudelal.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Martin741

dr.horrible

ved on ani nevie co pise, staci trochu zalistovat, okrem jeho zjavnych komplexov, ani sranie si do huby neni velmi stastne pocinanie v konfrontacii na diskusiach

Martin741

ja netrpim ziadnou utkvelou predstavou (dalsie tvoje oblubene slovne spojenie, ty inovator), ale usudzujem napriklad z tohto tvojho prispevku:

4.12.2013  20:34odpovědět

Martin741

(hodnocení, komentáře)Stallone: To si tam fakt duchovia varia caj? No do hajzlu, a ja som si doposial myslel, ze primarnou ulohou duchov je strasit. To som nevedel, a co, prazenicu uz asi nezvladne, ci?

ak uz si film videl, staci napisat, ale ty by si niecoho tak logickeho nebol schopny, ze?

k tym slovam, ktore neexistuju, co ma byt akoze "zuzu"??

jasne, ze viem kto bol Stefanik (chodil som na zakladnu), ale v dnesnej dobe ludia nerozpravaju a nepisu dvomi recami naraz, staci na to priemerna inteligencia dospievajuceho cloveka, aby vedel jazyky rozlisit

a beletria, nasrat? moze byt nieco tak primitivne ako ty?! beletria akoze v globale? kazda umelecka proza je podla teba zla? ty si neskutocne zalostna existencia, prosim ta, nemnoz sa hlavne!!!

a uz sa radsej dalej nepokusaj argumentovat, kazdy tvoj prispevok je smiesny a napadnutelny z desiatich roznych stran :))

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Martin741, Martin741, Martin741

MontyBrogan

1011 , uz aj ty trpis tou utkvelou predstavou? No zaujimave bude, ako mi to dokazes. Ty budes tvrdit, ze som film nevidel, jo budem mat film doma, a pravidelne pozerat. To bude zaujimave, sledovat tvoju utkvelu prdstavu, to bude zuzu. K mojim cechizmom : hlasim sa k cechoslovakizmu, rovnako ako Stefanik. Pokial vobec vies, kto to bol, ale to pri tvojich utkvelych predstavach silne pochybujem. S beletriou ta sklamem, na take koniny nemam cas. To cas od casu schrupnem nejaku encyklopediu, ale beletriu? nasrat.

na příspěvěk reagoval MontyBrogan

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

15.09.2013

Ano, čtete správně, osmý díl. Ještě nedávno se mluvilo o tom, že sedmička, jejíž první klapka padla tento týden, bude posledním dílem série. Jenže těch bezmála 800 milionů dolarů, které utržila… (více)

James Wan – hororový král léta 2013?

James Wan – hororový král léta 2013?

21.11.2012