Reklama

Reklama

Chicago Fire

(seriál)
  • USA Chicago Fire
Trailer 1
USA, (2012–2024), 185 h 14 min (Minutáž: 40–43 min)

Hrají:

Jesse Spencer, Taylor Kinney, Yuriy Sardarov, Christian Stolte, Eamonn Walker, Monica Raymund, Joe Minoso, Randy Flagler, David Eigenberg, Anne Lockhart (více)
(další profese)

Série(13) / Epizody(265)

Adrenalin do žil a slzy do očí... Elitní tým hasičů bojuje o životy druhých, zatímco ty jejich jsou ve stálém ohrožení. Chicago Fire nás zavádí na 51. hasičskou stanici k elitní požární, záchranné a zdravotnické jednotce. Ukazuje prestižní povolání, které je neuvěřitelně nebezpečné, vyčerpávající a stresující, avšak také naplňující a vzrušující. Žádný stereotyp tu nenajdete. Hrdinové z 51. směřují do míst, odkud ostatní utíkají. Navzdory všem rozdílům, rozporům či osobním antipatiím se v profesním životě tento tým snaží čelit situacím spojeným se životem a smrtí jako rodina. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

Tak nezaujmul ale také neurazil. Ale je pravda, že na další díl se těším teda obzvláště :) 

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tenhle díl mě zrovna moc nenadchnul. Spoiler! A s Bodenem to asi nedopadne dobře. :-(

RoleModel

RoleModel (hodnocení, recenze)

Teď jsem dokoukala nový díl, a docela mazec :D. Ale viděla jsem ukázky na další díl a jako s Bodenem? Masakr! :O

jirijost

jirijost (hodnocení, recenze)

Tuzinho

Já spíš doufám že se proti němu všichni vzbouří, ta kráva to taky pochopí a Boden se vrátí ale to je asi dost nereálný :-D

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

Ten jim tam udělá peklo si myslím, krom jeho syna ... Troufnu si i říct, že na chvíli někoho vyštípe ze stanice... Nebo že mu bude vadit, že Mouch kandiduje na ty odbory...

na příspěvěk reagoval jirijost

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

No ten Benny Severide nebude dobrý šéf. Nejde z něho takový respekt jako z Bodena. Škoda ho, jestli odejde. :-(

jirijost

jirijost (hodnocení, recenze)

Tak tímto krokem u mě seriál hodně klesne jestli to tak opravu bude. Boden byla moje snad nejoblíbenější postava, ta role mu padla jako ulitá... 

na příspěvěk reagoval RoleModel

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tuzinho

:-D No to by bylo krásný. :-) Jen si tak říkám, co má asi za lubem otec Severida - chce snad nastoupit na místo Bodena? :-p

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

To teda, to jsem taky nečekal :D Doufám, že teď zničej toho druhýho a tak trošku si říkám, že ta kravka z vedení bude mít nějakou nehodu a strašnou náhodou jí zachráněj kluci z 51čky :D  

na příspěvěk reagoval alicek.cht.

RoleModel

RoleModel (hodnocení, recenze)

Hodně, hodně parádní díl! Wow!!!
alicek.cht.: Mě překvapili též :) jsem ráda!

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tak 4.díl pecka! :-)  Nechci spoilerovat, ale oba mí "sympaťáci" z předchozího příspěvku překvapili. :-)

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tuzinho

No ten maník z baru mě teda pěkně šokoval. Vypadal jako docela sympaťák a on to bude pěknej zloděj... A ještě jsem zvědavá na toho nového hasiče, co se z něho vyklube za podvraťáka. Zase sympaťák a taková obluda... :-p  Ale je fakt, že je aspoň na co koukat. :)

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tak mě se líbili oba díly. Akorát furt nějak nemůžu toho Millse a po posledním díle už mi vadí i ta jeho matka... :D Že by přešel k PD asi neklapne, tož si na něho budu muset nějak "zvyknout". :D Jinak jsem zvědavá, jak se to vyvine s Caseym a jeho "adoptovanými" dětmi. Je mi ho chudáka líto, jestli mu vůbec někdy scénáristé dopřejou kousek štěstí. :-/

na příspěvěk reagoval phoebess, Tuzinho

RoleModel

RoleModel (hodnocení, recenze)

Konečně! :) První díl byl fakt super, druhý už mě tak nebavil, ale taky "zase to týdenní čekání" :/ :D

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

U mě dobrý :) Jsem rád, že to je zpět :) Ale zase to týdenní čekání :/ :D 

jirijost

jirijost (hodnocení, recenze)

První díl skvělý, druhý už se mi líbil méně ale taky mám radost že už je konečně zase na co koukat. 

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tuzinho

No já se k tomu konečně po týdnu dostala a on už je na světě druhý díl! A ještě k tomu už i s titulkama. Jdu koukat! :)))

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

66pepo66

Hallie tam byla navíc! :D Prostě režie viděla, že sledujou víc lovestory mezi Gabrielou a Caseym :D Tak to musela nějak ukončit :D 

na příspěvěk reagoval 66pepo66

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Vysvetlite mi niekto preco sa musi vzdy stat s nejakou zenskou, ktora sa mi v nejakom serialy zapaci, vzdy to najhorsie? Bud sa s niekym rozide a zmizne z oci, alebo sa prestahuje alebo zomrie. WTF dude?! Tento raz to schytala Hallie. :D :(

na příspěvěk reagoval Tuzinho

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tuzinho

No já si to taky tak nějak myslím. Aby to nebylo nudné, tak to budou chtít protahovat. To mi připomíná Third watch, kde Jimmyho a Kim dávali dohromady 5 sérií. To bylo nekonečné! :D Doufám, že tady mi tvůrci udělají radost dřív. :-)

Tuzinho

Tuzinho (hodnocení, recenze)

Tak já osobně si myslím, že je v seriálu nikdy nedaj dohromady, jen kvůli tomu, aby to mezi nima jiskřilo jak na pracovišti, tak jinde :D Aby z toho nebylo "kamarád taky rád" :D Ale prostě ty scény, kde jsou oba dva, mi přijdou rozhodně větší lovestory než xxx dílů s Millsem xD

na příspěvěk reagoval alicek.cht.

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Tak určitě je to hlavně o akci... Ale vztahy holt do života a do seriálu všeobecně patří. Důležité je odhadnout tu správnou míru. Snad to tady tvůrci nepřeženou.

Související novinky

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers

02.02.2024

Přichází smutné zprávy ze zámoří. Ve věku šestasedmdesáti let zemřel ve čtvrtek 1. února v kalifornském Los Angeles americký herec Carl Weathers, známý především svou rolí boxera Apolla Creeda z… (více)

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams

13.06.2023

Ve věku jednasedmdesáti let zemřel americký herec Treat Williams, většině diváků známý zejména díky ztvárnění jedné z hlavních rolí v muzikálu Vlasy režiséra Miloše Formana. Smutnou zprávu médiím… (více)

Reklama

Reklama