Diskuze

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

Mallinali: Pokud jde o hudbu, věřím, že se o ní opět postará dvorní Troškův doprovázeč na jeho cestě k naprostému filmařskému dnu. Proti jeho blitkoidním syntentizátorovým melodiím je sluncesenovský Vágner úplný Wagner.

Mallinali

Mallinali (hodnocení, recenze)

Hlavně ať do toho nerve svoje šílený postsynchrony, nepadnoucí dabing a občas úchylnou muziku, která se teda v traileru moc neukázala. Pak to nemusí být špatné.

Vonter (hodnocení, recenze)

Už se na Bábovřesky moc těším, stýská se mi po vůni hnoje z naší vísky a tento film mi jistě nejednu blaženou myšlenku přivolá. Zdenda prostě umí a ještě je moc sexy. Mucinky muck. Jdu si pustit po stoosmý Doktora od jezera hrochů, abych to napětí vydržel.

Vonter (hodnocení, recenze)

Stejšn: Sori za chybi, leč dávno tomu jest co jsem opustil zdi mé milované pomocné školy. Do budoucna se pokusím býti tak vzorným občanem, jakým jsi dozajista ty. Odcházím klečeti na hrách, přičemž 100x napíšu do sešitu opravené své neomluvitelné "mohly".

Vonter (hodnocení, recenze)

Troška je originální a vynalézavý jako opice. V týhle těžký době chce Troška národ potěšit. Prostě mu udělat radost. Něčím opravdu srandovním. A humor to musí být úderný a inteligentní, aby se všichni  mohly srdečně a od žaber zasmát. Troška si sedne a vymyslí Babovřesky. Troška na hrad.

rounen (hodnocení, recenze)

LiGo: jaké obsazení? jediný kdo by mohl něco zahrát, je J.Dolanský, jinak to bude děs, ti neherci a neherečky tam budou dělat ze sebe šašky...

Moena

Moena (hodnocení, recenze)

monkeyxxl: Při tom "V kině se u hlášky s ptákem budou lidi plácat do kolen..." jsem si vzpoměl na Absurdistán. Nevim jestli jste to někdo viděl, ale doba oscarového snímku Prdel se blíží. Mám strach...

Twat

Twat (hodnocení, recenze)

Je jasný, že tohle není film určen. Tý pro většinový osazenstvo čsfd. Troška točí pro lidi na stejný mentální úrovni jako je on sám, pro lidi co žerou televizní zprávy na nově, ordinaci v růžový zahradě a v slzách usínají při Poště pro tebe. Inteligentní humor Zdéňa neumí/nechce a ví, že konzumentům jeho filmů stačí málo. V kině se u hlášky s ptákem budou lidi plácat do kolen, při každé dobře mířené ráně do koulí přijdou diváci k slzám a o tom, že se farář jmenuje Šoustal, si budou posílat maminy v nejlepší letech řetězový emaily a psát na mimibazaru. Ne, není to film určenej pro nás, pro ty, kdo už pár dobrejch komedií viděli, ne nebudeme na to vzpomínat v dobrým. Ano bude to tu černý, ano Troška na tom bohužel vydělá.

Standey (hodnocení, recenze)

DonGenero: Nevybere si téměř nikdy. A nejsmutnější je na tom právě to, že nebýt archivu, tak by česká kinematografie v podstatě zanikla. A tak nám nezbývá než pořád dokola sjíždět staré poctivé filmy, které naštěstí nikdy neomrzí.

DonGenero (hodnocení, recenze)

Standey: a aby to pokud mozno moc nestalo a zalepilo misto v tv programu, takze divak pak ma moznost prepinat na 20 a vice tv stanic a presto si mnohdy nevybere

Standey (hodnocení, recenze)

DonGenero: Tehdy se hlavně točilo srdcem a pro zábavu. Dnes je všechno o penězích.

DonGenero (hodnocení, recenze)

Standey: jak ktere...nektere byly lacine, jine byly drazsi...ona koruna, take mela tehdy jinou vypovidajici  hodnotu, ale herci byly tehdy tak kvalitni, ze reziseri nemuseli po nech chtit opakovat urcitou sekvenci filmu znovu a  znovu, ackoliv Troska se asi nenamahal neco tocit kvalitnejc, kdyz ty zabery jsou tak katastrofalni a pro casting ti venkovsti balici urcite nebyli drazi.

Standey (hodnocení, recenze)

rounen: Jestli to není i tím, že Probudím se včera nám nostalgicky připomělo tu dobu kdy se ještě točilo kvalitně...

DonGenero: Máš recht, tehdy by to neschválili a dobře by udělali. A taky souhlasím s těma hercema, dnes je hromada tzv.rychlokvašek a herectví už není to co bývalo za dob Menšíků, Sováků, Kopeckých apod... S čím si ale dovolím nesouhlasit jsou ty peníze. Právě ty kvalitní komedie o kterých se tu bavíme z dob totality nebyli vůbec finančně náročné.

rounen (hodnocení, recenze)

Standey: jdou točit komedie, ale musí se toho ujmout někdo, kdo má vkus... mě se v poslední době libila komedie Probudím se včera...

DonGenero (hodnocení, recenze)

za komunistu by takovy film Troskovi vubec neprosel, musel by se trochu vic snazit,aby mu to system schvalovani nevetoval . Take bylo mnohem vic kvalitnich hercu, vekove vyzralych a zkusenych, Bohuzel dnesni doba nahrava temto kravinam.Mame spoustu telev. stanic, kde je zapotrebi zalepit diru v televiznim programu a na slusny film, trebas komedii je cim dal min penez a tak dostavaji sanci reziseri s lacinejsim filmovym projektem.

Standey (hodnocení, recenze)

rounen: Tohle už asi lepší bohužel nebude. Dobré české filmy se už točili, ale to je pryč.

rounen (hodnocení, recenze)

DOnGenero: bohužel ti herci se přetvařujou, a nehrajou reálně, dialogy jsou trapné... nevím proč si Troška nenechá poradit... vrhá se do toho střemhlav hlava nehlava... ti herci se snaží být vtipní, a to je tragedie...

DonGenero (hodnocení, recenze)

videl jsem jen kousek a vubec jsem nechapal , jak se podarilo Troskovi presvedcit sponzory, herce a producenty, aby se podobne blbine propujcili a takovy paskvil natocili. To uz jsou vsechni vymyskovani nebo co, davat penize na tohle, kdyz nekteri lide nemaji co zrat? Troskovy filmy byly dobre, ale zel jen do poloviny 90 let , pak to slo z kopce a tohle je jen ukazka naznacujici, ze propast , do ktere Troskovi filmy padaji je mnohem hlubsi nez jsem si puvodne myslel, ze je.

Standey (hodnocení, recenze)

Moena: Děti by si určitě zasloužili hezké pohádky stejně jako my dospělí bychom si zasloužili solidní komedie jaké se točili do roku 89, ale už jsem na to dávno přestal věřit...:(

Moena

Moena (hodnocení, recenze)

turboviking: Nebylo by hezký, kdyby ty dva natočili nějákou pohádku spolu? :D Návrat Česko-Neměcké produkce pohádek, děti by si to zasloužily! :D

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

Ale i když všechny ty jeho série od 90. let nesnáším, pořád je to ještě kvalitní řemeslník s jistým filmařským potenciálem ve srovnání s blijáckými diletanty Magnuskova formátu.

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

Dlee: Kýč Princezna ze mlejna a "skvělej" film?! To snad nemyslíš vážně! První Slunce seno a druhý je přes všechnu estrádnost taková běžná součást videotéky průměrné české domácnosti, ale pokládat je za "skvělé" filmy bych si je neodvážil. Troška tak natočil jen velmi málo nadprůměrných filmů - kvalitní historické drama Poklad hraběte Chamaré, dodnes půvabnou dětskou komedii Bota jménem Melichar, poněkud temnou a přitom zábavnou pohádku O princezně Jasněnce... Dejme tomu, že do druhého Slunce sena jeho filmografie snesla vyšší kritéria (to samé u Soukupa do Pěstí ve tmě a u Olmera do Nahoty na prodej), byť šlo víceméně hlavně o zdařilá divácká díla a ne o nějaké významné umělecké počiny. V 90. letech s nástupem soukromého filmového průmyslu, na kterém si zaparazitovaly kdejaké pomeje, ztratil zcela jako jeho zmínění kolegové vkus. Co se týče tohoto projektu, vypadá to (i na základě hereckého obsazení) jako nějaká kombinace Kameňáků, Sluncí sen a Bobulí. Z této kombinace jde strach.

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015