meda2016

Panu Troškovi se musí přiznat ekonomická obratnost. Všimněme si těch hereckých jmen, která díky němu platí složenky, hypotéky a další požitky. Tvorba cílí na širší veřejnost podobně jako politika některých, kteří osloví početný střed a spodinu. Slovo spodina není urážka, má statistický význam, musí to být ti, kteří se ještě mohou ekonomicky zapojit. Zde už nestačí jen právo volit, musí taky cvakat v koloběhu marketingu. ()

Repa_02 odpad!

Co to je doprdele za sračku??? Kdo by dal víc jak hvězdu? Reálně i když jsem to ,,viděl" asi desetkrát, stále nevím co je cílem filmu - ani příběh nedává smysl. Chudák Lucinka bílá - taková hvězda... musí hrát cigi cagu a má možná ještě horší text jak ostatní herci. Ostatní díly jsou ještě horší než toto, hlavně trojka, kde si asi chtěl Troška zavzpomínat na slunce seno erotiku. Naprostý blábol a rozhodně nedoporučuji leda že byste měli nádor na mozku o velikosti basketbalového míče ()

Lendak

"Vy jste Šukal, jestli se nepletu." "No to se teda pletete"_____ Vizionár menom Zdeněk Troška opäť zabodoval a opäť spravil revolúciu v (nielen) českej kinematografii. Či už to je vďaka geniálnemu scenáru, ktorý si neberie servítky, ukazuje klasický český život na vesnici a prichádza s myšlienkou, žeby ľudia po dovŕšení 64 rokov by mali povinne navštíviť svojho psychiatra na preventívnu prehliadku, že či sa u nich neobjavujú prvé známky demencie. Nebudem tu detailne rozpisovať každý aspekt, vďaka ktorému je Babovřesky takmer umeleckým dielom, to by sme tu boli do halabala. V skratke, revolučné dielo čo sa týka scenára, kamery, réžie, strihu, hudby a humoru. Dokonalosť, ktorá po desiatich rokoch nebola stále prekonaná. 12/10. ()

looki

Je dost sprosté hodnotit film, který jste ani neviděli. Já nejsem příznivcem Zdeňka Trošky a asi nikdy nebudu, ale tento film si zaslouží víc jak 24%. Troška se prostě snaží o jednoduché komedie, o filmy s těmi nejprimitivnějšími vtipy a situacemi. Ale já jsem se i tak smála a to je u české komedie poprvé od Perfect days. Celkem smutný... jedna hvězda za smích, druhá za roztomilé nalákání na léto.. ()

JaneMCroft odpad!

Viděla jsem trailer... a stačilo mi to nejmíň na půl roku. Mě by jen zajímalo, jestli to ten Troška opravdu myslí vážně... ()

zurivymlok

Trilogie Slunce seno má něco do sebe a hlavně přišla ve správnou dobu. Ale jak mohl předpokládat, že může natočit něco podobného o téměř třicet let později? Přesto, že jsme tu ještě v mnoha ohledech sto let za opicemi, tak dneska už jsme přece jen o kus dál, než jsme byli v letech osmdesátých; jen pan Troška to asi zatím nezjistil. V konkurenci zahraniční tvorby prostě tohle uspět nemůže. Buranský humor pana Trošky uráží mě a uráží celý tento národ. Film jsem samozřejmě neviděl: viděl jsem jen ukázky, sestřih "nepovedených"scén a taky mnohými zmíněný otřesný produkt placement. Proto nehodnotím hvězdičkami. Ale jestli tohle bude v kinech úspěšné, tak opravdu začnu o tomto národě pochybovat. ()

ondysovec

Je to nadherný film k relaxaci u kterého se nemusí nijak uvažovat. Dávám jednoznačně 5* - Bavil jsem se od začátků do konce... Za první týden 140 000 návštěvníků!!!! Vy radoby kritici.. obyčejný "lid" se chce bavit !!! ()

Knotovka

EDIT 24.2.2013 - - - - - - - - - - - Tak část komentáře beru zpět a ruším plné hodnocení. Stále trvám na tom, že není správné hodnotit film, pokud jste ho neviděli. Jinak ale po vyslechnutí tohoto rozhovoru http://www.rozhlas.cz/cajovna/aktualne/_zprava/zdenek-troska-kontra-cajovna--1177778 ve kterém Troška po 10 minutách dotčeně uteče, protože se mu nelíbí, že redaktor nevychvaluje jeho úžasnou komedii, a přečtení tohoto http://revue.idnes.cz/troska-plysovy-lev-je-pomsta-dj1-/lidicky.aspx?c=2004M044V05A kde má tu drzost kritizovat Pána Prstenů, Matrix, nebo Spielberga, jsem ztratil poslední zbytky iluzí, že jsou třeba špatné jen jeho filmy, ale on je v pohodě. Bohužel, pan Troška je opravdu člověk, který není schopný hrát fér. A jeho argumentům na obranu vlastních filmů se musím jenom smát. Existuje totiž hodně filmů, jak českých, tak zahraničních, které jsou kritiky i filmovými fanoušky hodnocené výborně, mají Lvy / Oscary a přitom trhaly žebříčky v návštěvnosti a tržbách. Třeba právě LOTR, že. Takže o co jde? Zajímavý je i komentář Veroniky Žilkové v tom rozhovoru na iDnes: Nenávidím pokrytecké dělení filmů na umělecky hodnotné a nehodnotné. Hodnotné je pouze to, co přináší radost. A přinést radost je umění. Ano, to je pěkná myšlenka. Podle ní je ovšem hodnotný taky třeba bulvár. Takže jsme zase tam, kde jsme byli. Troška mi někdy připadá, jako by byl opravdu hloupej a nechápal, o co jde těm, kteří jeho filmy kritizují. Návštěvnost mu nikdo nebere. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Původní komentář: Tak a víte co? Já dávám 5 *. Proč? Protože mě to fakt točí! Ono to fakt není správně, hodnotit film, když jste ho neviděli. Jenom proto, že si někdo myslí, že na to má právo, ještě neznamená, že má pravdu. Lidi, zamyslete se! Existují Troškovi příznivci, kteří říkají, že on prostě dělá filmy, které trhají rekordy v návštěvnosti a oblíbenosti a to je určité měřítko, něco, co jeho práci ospravědlňuje, chcete-li, před kritiky. No, mám na to svůj názor, ostatně to, že si milion lidí koupí Blesk, taky neospravedlňuje ty, kteří ty sračky píšou (ale to je samozřejmě ještě něco trochu jiného.) Každopádně tím, že hodnotíte odpadem něco, co neznáte, jenom proto, že je to od Trošky a VŠICHNI CO TO VIDĚLI DALI ODPAD, se stavíte tak trochu na úroveň právě těch lidí, kteří hodnotí něco, co je sračka, jako dobrou věc, jenom proto, ŽE SE TO TOLIKA LIDEM LÍBI. A proto já, jakkoliv jsem přesvědčený, že bych u toho filmu trpěl, tak jako jsem trpěl u prvních dvou Kameňáků, nemůžu dát odpad, když jsem to neviděl!!! Za tenhle film peníze v kině rozhodně nedám, krást ho taky nebudu - z principu. Pana Trošku ale osobně neznám, takže nemám potřebu ani žádné právo ho tady urážet, třeba je docela prima, jen prostě z nějakého důvodu točí fakt děsné filmy, taky ale natočil první Slunce Seno, které ještě bylo docela povedené, nebo si střihl moc pěknou roličku sebe sama v Mňága - HappyEndu. No a na protest proti těm odpadům a jako demonstraci absurdnosti tohodle cirkusu dávám 5 hvězd. Takže velebnosti a teď konečně rovnýma nohama do bezvědomí. Amen. () (méně) (více)

snikrs

Super , konečně se panu Troškovi zase po Kameňácích a Hrochovi povedlo něco skvělého . Velice jsme se bavili. Typičtí češi a typická vesnice ,závist pomluvy prostě přesně jak to je .Doporučuji zajít do kina, celý cinemax řval smíchy . ()

lapatata

Další Troškův filmový masakr. Tyto filmy a jejich komerční úspěch slouží jako perfektní lakmusový papírek vkusu a kultury českého národa. Ten to ostatně jasně předvedl v nedávných prezidentských volbách, kde si jednoznačně zvolil politickou karitkaturu, která jakoby vypadla z těchto letních komedií. Film je o chlup zdařilejší než série Kameňáků, bohužel k nim má však mnohem blíž než k avizované trilogii Slunce, seno... . Nebudu Babovřeskám vyčítat stokrát omleté, občas dvojsmyslné, jindy přímočaře sexistické debilní vitpy. To vše do Troškových komerčních trháků patří a to je to, po čem natřískané kinosály prahnou a čemu se možná i upřímně lomí smíchem v pase. Co jim ale musím vyčíst, to je až překvapivě slabý a špatný scénář. Překvapivě hlavně ve srovnání s poslední, vcelku zdařilou, Troškovou komedií Doktor od jezera hrochů. Film je v podstatě o ničem. Je postavený na jednotlivých scénkách, které děj nikam neposouvají a jsou tam pouze na efekt - například zbytečná scéna s cikánkou Lucií Bílou nebo s představením mladého ministranta farářovi. Do toho se půl hodiny řeší kopanec mezi nohy, ale zásadní zápletka nikde. Co musím ovšem jednoznačně vyzvihnout, tak to je Jana Synková, za kterou dávám rovnou dvě hvězdičky a díky které Babovřesky místy dokonce i slušně baví. ()

Hadush

Vy ste se nebavili? Váš problém...já jo. A se mnou poměrně plný kino. Neodešel jedinej divák, což třeba u Atlasu mraků několik lidí udělalo (chápu, sice to byl fantastickej film, jenže holt nééé pro každej mozek). Je mi líto, že má film tak špatný hodnocení...jenže holt pseudointelektuálové se nemůžou odkopat...no jo no...a možná i nějaký to psycho-zrcadlo by se našlo což? :) Hmmm...dobře, předvídatelný fóry, jednoduchej příběh no a? Smích prodlužuje život velevážení... :) ()

axcent26

Ja žasnu. Nevim jestli mam komentovat film a nebo vyjadrovani nekterych lidi tady. Za prve film byl skvely, protoze jsem sel na komedii stim, ze se chystam pobavit a zasmat a to jsem taky od toho dostal. Pokud vim ma tato stranka slouzit k objetivnimu hodnoceni o tom jestli film Vam splnil to co jste od nej po zhlednuti cekali a ne to jestli by se Vam film nelibil, KDYBY jste ho videli !!! Myslim, ze tato hodnoceni spise ukazuji zvlastni mysleni tohoto národa a ne to, ze lidi se jdou na tento film podivat. ()

Skynet23

Myslím že dobré...Normálně jsem se tu a tam i zasmál takže nemám důvod tomu dávat ´´odpad´´ Kino narvané a myslím že 95% lidí se bavilo báječně. Pro lidi co dávají ´´odpad´´ Co jste čekali? Avatar? ()

Grifindoor odpad!

Troška opět dokazuje, že větší hovno už natočit opravdu nelze. Ale co chcete od filmu, kde hraje Lucka Vondráčková:-))))) ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015