Lusů

O nejake umelecke hodnote se rozhodne mluvit neda, ale nepopiram, ze jsem se parkrat zasmala a hlavne, videla uz jsem i horsi veci... ()

sarkareifova

V podstatě jsem od pana režiséra čekala víc. Herecké výkony tu hrůzu už nezachrání a děkuju Bohu, že jsem nakonec do toho kina nešla. ()

michald99

Tak nějak jsem věděl, že Troškovi filmy nebudou sálat bůhvíjakou kvalitou, přesto jsem však čekal od Babovřesek trochu víc. Chtěl jsem se alespoň připitoměle smát bezduchým blbostem, ani to jsem však nedostal, spíše narážkově ojedinělé scény, které se snaží zabavit dvojsmysly. ||20%|| ()

DAPDO

Mr. Troška se rozhodl, že natočí další trilogii. Po celkem povedeném slunce, seno přišel nablblý Kameňák a sestupná tendence pokračuje. Ještě, že se nerozhodl natáhnout to třeba na víc než tři hodiny, to bych radši dobrovolně vypil vodu z dřezu. Jedno vím jistě - další Babovřesky můj přehrávač ani televize nepozná. Jednu hvězdu dávám za Kikinčuka, u kterýho jsem se dvakrát pousmál a za to, že jsem se zasmál u většiny komentářů na tomto webu. ()

RoneXxXD

Jako jo...zasmát se u toho dá,ale na slunce,seno to nemá. Jinak je to docela hovadina,ale zase nejlepší hovadina ze série babovřesek. Troška už není to co bejval ať už zůstane radši u pohádek. ()

PedroPo odpad!

Babovřesky aneb Troška si z nás dělá prdel... Dal jsem Odpad ne proto, že to natočil Troška, ale protože je to hloupý film, s absolutně zbytečnou délkou, nesmyslným scénářem a vtipama zakládajících si z 90 % na sexuálních narážkách, které ale vůbec nejsou vtipné. Připomíná mi to Hranaře, kde byly také jeden nebo dva dobré momenty, ale celkově to je tolik zbytečné. ps - letní komedie s premiérou v únoru? ()

simplejack odpad!

Vidím, že Babovřesky rozdělily lid do dvou nesmiřitelných táborů. Odpůrci plivou jed na film a příznivci plivou jed na odpůrce. Označení “pseudointelektuál” a “rádoby znalec” neberou v komentářích konce a na možnost “nelíbí se mi to, protože je to strašný film” se nehraje. Konkrétně mě zaujaly dvě specifické skupiny, první hodnotí film podle traileru, což je zvěrstvo větší než samotný film a druhá se ohání plným kinem bavících se lidí (návštěvnost je tím nejpodružnějším měřítkem kvality, víme?). Já osobně jsem z táboru Flagelant (viz. google), cíleně sleduju filmy tak špatné, až je to zábava. Bohužel po Labyrintu a Posledním výkřiku jsem se potřetí v řadě spálil. Babovřesky nejsou tak špatné až je to zábava, jsou pouze špatné. Což by samo o sobě nebylo na odpad, ale co opravdu nerozdýchám je místní humor. Kino přeplněné staršími ročníky, které vyrůstaly na filmech podle Hrabala, na televizních estrádách s osobnostmi jako Šimek, Sobota, Menšík, Grossmann... A těmhle lidem přijde ta fekální sračka vtipná? Já můžu jakýkoliv humor, ať už černý, morbidní, nekorektní, rasistický, parodický, inteligentní i přiblblý, ale film postavený na tom, že je hlavní postava nějaký Šukal a sérií rozmanitých úderů na varle... To prostě ne. Osobnosti české komedie rotují v hrobě. ()

swiss

Jen málokoho mohl úspěch filmu po prezidentské volbě překvapit. Vsaďte se, že tam, kde vyhrál Zeman, mají i největší návštěvnost Babovřesky. Ano, máme prezidenta i kulturu jakou si zasloužíme.... P.S. Samozřejmě hodnotit předpojatě a pouze na základě traileru je druhá (a též ošklivá) strana mince... ()

Parm1

Já bych řekl, že Babovřesky nejsou takový propadák jako Kameňák, to určitě ne, ale na druhou stranu na Slunce seno to nemá ani z daleka, i když se k tomu film snaží přiblížit. Lucka patří k mým oblíbeným herečkám a v každém filmu ji rád uvidím. ()

quixote

Když už někdo investuje do takové divácké "tutovky", proč si nenajme někoho, kdo dovede napsat skutečný a funkční scénář? ()

bono22vox

Babovřesky jsou kruté i nablýskané peklo... Adekvátní stopáž 133 minut dává návštěvníkovi kina dostatek prostoru na to, aby se ho zmocnila přesvědčivá iluze, že byl za své viny uvržen do krajiny věčného trápení. Takovou moc jako Babovřesky mají pouze výjimečná kinematografická díla... hříšných 15% ()

nwx

Překvapivě koukatelné. Po dloooouhéééé době lepší Troška. Moc emocí to nevyvolá, ale dá se na to v pohodě koukat. Průměr. ()

duffi odpad!

Ne, to fakt ne, proboha to snad neni mozny, proc jsem si vubec doprcic myslel, ze ZT dokaze natocit neco ale opravdu neco vtipneho, tohe ale snad vazne NE! Takova kravina, nevtipna, zdlouhava, nudna, trapna a ja nevim co jeste. Jestli je toto komedie, tak opravdu nevim, co si pan Troska pod timto pojmem vlastne predstavuje, toto byly dvouhodinova muka a cekani, zda neco prijde, zasmal jsem se jednou, bohuzel po shlednuti filmu jsem zapomnel co to bylo. Je to hnuj a zumpa, nic vic se k tomu napsat neda. ()

Puerdraco

1. ‚Opakujúci sa vtip už nie je vtip.‘ 2. ‚Vtip postavený na vulgárnosti nie je žiaden vtip.‘ 3. ‚Donekonečna sa opakujúce vtipy postavené na vulgárnosti môžu s filmom urobiť len jediné a to...‘ Samozrejme to všetko neplatí pre určité úzke skupiny divákov. Pán Troška ma naozaj sklamal. Ako som ho voľakedy chválil za jeho počiny (napr. Bota jménem Melichar, Slunce, seno, jahody a nebo Poklad hraběte Chamaré), tak v súčasnosti ho razaďujem na čiernu listinu. Babky demokratky v Babovřeskách nesiahajú tým zo slnečnosennej trilógie ani po päty, je to hold hnus velebnosť, idem grcať. :o) ()

lakart odpad!

Po shlédnutí nejnovějšího filmu Zdeňka Trošky jsem se cítil totálně znásilněn, ponížen, zneuctěn a hlavně znechucen. Jak může někdo tohle vypustit do světa, jak může někdo dát Troškovi peníze na takový film, jak mohou vcelku kvalitní herci (ne)hrát v takovém filmu? Řada otázek, na které nikdy nedostanu odpověď, stejně jako na to, jestli jsme ve vesmíru sami. Po tomto filmu si vážím některých jiných snímků, o kterých jsem si myslel, že jsou špatné...nejsou, existují mnohem horší filmy a všechny mají jedno společné...ZDENĚK TROŠKA. V době komunistické éry by dostal zákaz činnosti a v lepším případě by ho poslali do vyhnanstvní na Antarktidu. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015