grandir

Další Slunce, seno, ... to není, ale rozhodně lepší než Kameňák, který se mi nelíbil. Děj trochu nevyvážený, ale většinou se kino opravdu bavilo a to v něm rozhodně neseděli "buranští diváci", jak je tady taky možné se dočíst. Někdo psal o přehrávání Jany Synkové, pro mě naopak celý film stojí na jejím hereckém výkonu. Film za ***, čtvrtá a pátá hvězda jsou za pozitivní náladu, která mi zůstala celý večer, takže za mě jako odpověď všem, co tady vědomě snižují téhle komedii hodnocení odpady - pane Troška, díky! ()

BigQuik odpad!

Trapnější a debilnější komedie snad ani neexistuje (možná Kameňák). Film láme rekordy navštěvovanosti - to akorát ukazuje, jak stupidní je náš národ. Troško, zabal to, děláš nám akorát ostudu. ()

reccal

K mé hrůze jsem byla povinně odvezena na Babovřesky, tchyně slavila narozeniny a jela hromadně celá rodina. Sál v Olympii minimálně z poloviny plný, obrovský mix lidí od důchodců až po studenty. A hurá k samotnému filmu. Absolutně jsem nechápala, čemu se většina lidí neustále směje, zda trapným fórkům Šukal - Šoustal, kopání do koulí či naprosto umělým hláškám herců. Babovřeské dračice v čele se Synkovou ničím nepřekvapily, vtipná byla jen nejstarší babka o hůlce. Role faráře nevěrohodná, Žilková otravná a příliš růžová, její "cery" úplně mimo, horší, než ochotnické divadlo u nás. S příjezdem Vondráčkové dostává film i romantickou linku, která (díkybohu!!!) v kombinaci s Dolanským funguje a docela fajn se na ni kouká. Ale že bych hystericky hýkala smíchy, jako mnozí kolem mě? Opravdu jim stačí takový jednoduchý a sprostý humor? Slunce, seno..... mám hodně ráda, ale toto bylo i na mě moc. Jedna hvězda za poslední třetinu filmu, kde se to konečně rozjelo a bylo na co se dívat. Hororová scéna v zámku super, ale na dvě hodiny je to trochu, vlastně rochu dost a dost zoufale, málo. ()

ticex odpad!

Tohle opravdu nemá obdoby, nepamatuji si, že bych někdy viděla horší kulturní počin. Smršť bezduchých dialogů a laciných povrchních vtipů - tak by se daly shrnout Babovřesky. Když už se tvůrce rozhodne udělat povrchní komedii pro peníze, měla by mít, dle mého názoru, maximálně 1,5 hodiny. Ale 133 minut nudy? To už je opravdu příliš! Neočekávala jsem od takového filmu žádné zázraky, ale tohle bylo naplnění té nejhorší noční můry. Navíc "herectví" Lucie Vondráčkové je nesnesitelné. Nechápu, kde se vzal ten trend, že pokud se někdo proslaví v nějakém oboru, může libovolně působit ve všech. Jedním slovem odpad! ()

Shay

Podle popisku, nová letní komedie od Zdeňka Trošky. Abych byla upřímná.. Jako Slunce, Seno.. už to nebude. To nenahradí nic. Ale řeknu to tak, že jsem se po zhlédnutí stále usmívala a občas se zasmála nějakým scénkám, které mi utkvěly v hlavě. :) Zkrátka, je to taková odlehčující komedie, která nikoho nemůže urazit. Ať už se podíváte s přáteli, s rodinou nbeo partnerem, pobavíte se. :) O zábavu je zde určitě postaráno. Herecké výkony byly perfektní a vše sehráno na jedničku. Je dobře, že Troška přišel s něčím takovým. Kino se smálo se mnou, mohu jen doporučit! ()

MistrTom odpad!

Gratuluji. Dno českého filmu objeveno. Konkurovat může možná Panic je na nic. Oproti tomuhle jsou předchozí Troškovy filmy trhákem. Pokud dříve byl Troška vtipný alespoň občas, tak tady nic. ()

Zdenecek

Já Vás nechápu ?!? Teď sem dokoukal a bavil sem se u toho. Kašlu na Vaše názory- odpady a ať si každý udělá svůj vlatní názor a nenechá se od Vás ovlivnit. Málem sem to udělal i já a pustil sem si to s nechutí, ale o to sem více rád, že jsem na Vás nedal !!!! Pro mě a pár mojich přátel super letní česká komedie !!!!! :-) ()

ANATHREIUS

Nesmí se to brát ani trochu vázně... jednou se to dá shlédnout,protože jinak by si člověk na to nedokázal samozřejmě udělat názor. Nicméně je to opravdu strašné, některé scény mi přišli víc než trapné, naprosto neherecké a katastrofální. ()

Kinderr odpad!

Film, který dle mého názoru nikdy neměl spatřit světlo světa. O hereckých výkonech se zde ani nedá mluvit, a to z toho důvodu, že ve filmu bychom je těžko hledali. Jen možná u Lucie Vondráčkové (Plekancové) a Jana Dolanského, kteří filmu dodají alespoň trochu hereckých výkonů. Většina dialogů je nesmyslných a sálá z nich nepřirozenost. Troška sázel na staré drbny – důchodkyně, které v Slunce seno pobavily, poroto je zde přidal v nadměrném množství, které bohužel nepobaví. Alej drben, které se pořádně nevejdou ani do záběru je tedy opravdu hrůza (do toho ještě jejich zrychlené záběry). Scéna s Lucií Bílou, ve filmu neměla skoro žádný význam, vypadalo to, jak kdyby tam byla jen proto, aby teda ve filmu „hrála". O tomto filmu by se dalo napsat opravdu mnohé, ale bohužel z mé strany by to chvála nebyla. Při pohledu na hodnocení si tedy kladu otázku, proč bude k tomuto „filmu" druhý díl??? ()

Formanka odpad!

Není to zábavný, děj se sune odnikud nikam. To, co fungovalo ve Slunce, seno, je tady už jen vykrádáním zmiňovaný slavný trilogie. Ale kdyby ta čórka aspoň stála za to, kdyby měla aspoň nějakou minimální úroveň. Čekala jsem, že to bude zlý, ale i tak jsem překvapená. A je mi to líto, protože Z. Troška smysl pro (dobrej) humor má, nebo přinejmenším měl. ()

Trescha

Nečekal jsem zázraky,ale Zdenda už nevaří z vody,ale přímo z hoven... Většina uživatelů csfd je na Trošku vysazená už dávno... Já jsem Kameňáckou kroniku ještě kousnul,ale co je moc to je moc... Konec konců když to plní kinosály proč nee.... Nemá cenu se o tom rozepisovat nějak šířeji, zkrátka hvězdičku Lucce, kterou žeru už od dob marmelády, ale jinak asi skoro čistý septik.... Bohužel éra rodu Škopků je ta tam... A ted uz hurá na dvojku,horší už to být snad nemůže :-D ()

ghoston

Dvě hvězdy, ať nežeru. Za ten pokus vstoupit po druhé do stejné řeky a za tu odvahu. Je to asi jako když koukáte na čtvrtfinále mistrovství světa v hokeji, kde naši borci začnou skvěle dvěma góly na začátku, ale po zbytek zápasu sledujete jak každou třetinu inkasují jeden gól a na konci polykáte porážku 2:3. Trošku považuji za skvělého režiséra, ale se scénářem by se radši měl s někým poradit. Tento film je ukázkou toho, že scénář může totálně zabít film, idkyž vše ostatní je v pořádku. Herci dobrý (Bílá dobře, kvůli PR beru), babky taky dobrý, kamera dobrá, exteriéry sice sterilní, ale řekněme že jo, jen ten příběh je v kelu. Měl jsem z toho pocit, že se tam nekontrolovaně míchají asi tak tři filmy dohromady, love story, crazy komedie a horor. Celé to je jaksi vykloubené. Snaha to všechno pobrat, ale pak se to všechno rozkutálí. Škoda toho, kdyby Troška nechal dozrát scénář určitě by to filmu prospělo, a měl by navíc další dva k realizaci. Kdo se mi tam fakt líbil byl Lukáš Langmajer. Ostatní herci by určitě neměli být tak prvoplánoví a hodně ubrat, aby se tolik netlačilo na pilu a divák se nesmál jenom proto, že už musí. Držím palce, aby se ty nešvary ve dvojce doladily. ()

zigi odpad!

Hnus fialovej...jaká ironie. Proč má Troška ve zvyku pořád někam srát ty ,,oblíbený, celebrity který o herectví věděj úplný hovno? Bílá tam jako měla jakej význam proboha? Odpovím si sám, úplně stějně debilní jako mistr v Z Pekla štěstí. Jak mohl bejt Troška sympatickej režisér po Slunci seno nebo Jasněnce, tak se z něj stává dle mě člověk absolutně bez vkusu, citu a naprosto bez soudnosti. Nejsmutnější je, že mu to může bejt pořád celkem u pr...., protože se pokaždý najde dost lidí, kteří ty jeho móresy žerou i s navijákem a maj z toho ale parádní srandu. Teda ale jak maj ty jeho filmy sestupnou tendenci, jak asi bude vypadat dvojka???? ()

metylovice

... aneb kultovní diskusní téma. Čekal jsem velký propadák, ale nakonec to až tak nebolelo. Líbila se mi přirozenost v hraní Lucky Vondráčkové a Jana Dolanského. Mnozí byli ale neslaní nemastní nebo přehrávali. Zaznělo tam pár dobrých hlášek. Dvě z nich už používám. Co filmu nesedne je délka, což se projevilo na omílání vtipů dokola (například o příjmení faráře), zbytečně moc prostoru drbnám, které oproti těm z Hoštic nemají tolik upřímnosti a přirozenosti. Reklama se ani nesnaží být skrytá. Vencu Konopníka jsem v roli otce vůbec nepoznal. Za mne hodnotím známkou 2+. ()

Marecek19000 odpad!

Čekal jsem že to bude pecka když všude bylo řečeno že to bude skvělá trilogie ale první díl je promě hroznej dost velká škoda ale nudil sem se :-( ()

Chlo0opek

Ale jo, člověk se zasměje, Lucka i Lukáš jsou sympatičtí, na Slunce, seno,.. to však samozřejmě nemá - přece jen místní drbny jsou herecky o dost horší. Jen teda mi ještě dost vadil nedodělanej konec. ()

ricky4

Scénář filmu našel asi pan Troška v tý největší kopě hnoje a (zvířecích výkalů), jaké kdy Hoštice viděli. 15% za Kikinčuka a Langmajera. Jak ten film může být úspěšný, když ho točí Troška? Na druhou stranu, na jeho obranu- ani z toho nejlepšího scénáře co kdy svět viděl by těch pár herců neherců nedokázalo vytvořit nic lepšího. A proč? Protože půlka "herců" jsou obyčejní lidé z Žabovřesek. Protože ani jedna z babek nedokáže pozdravit aby to vypadalo aspoň trochu neamatérsky. Protože hlavní roli hraje zpěvačka a další významnou ženskou roli další zpěvačka. Protože nejzajímavější částí je závěr, kdy nás doslova upoutají 3 hokejisté! S takovým hereckým štábem se toho fakt moc udělat nedá, na druhou stranu si ho vybírá Troška =>debilita nejvyššího stupně. S jakými slovy nás Troška zve na připravovanou dvojku? Že budou mít větší prostor hokejisté... Na to doopravdy nemám a vyjadřovat se o reklamách a trapných fórcích se radši nebudu... P.S.: Pro ty, co film neviděli- jděte na to pokud vás dokáže rozesmát "vtípek" na styl: "a dokonce jsem úspěšně prošla 7. třídou tak ze mě nedělejte negramota!" ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015