Pláž 33

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2012

Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. (oficiální text distributora)

Diskuze

Zenei

Zenei (hodnocení, recenze)

S odstupom času si myslím, že to nie je až tak úplne zlé (ale až od tých prvých dvoch dielov, kde moderátorka za 2 hodiny asi 20 krát povedala slovo konflikt... To mala byť akože upútavka aby to ľudia pozerali? och...). Určite je to o niečo lepšie než Farma2, kde vždy keď som to zapla tam stále len niekto ziapal, kričal, ožieral sa, nadával, hádal sa... Markíza robí čo sa dá, aby tých svojich konfliktov ukázala čo najviac, ale je to ešte v hranici únosnosti.

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

Nechapem preco to ty ludia stale pozeraju... Keby to nikdo nepozeral by neboli taketo dalsie *****

hunger.games

hunger.games (hodnocení, recenze)

totalpunk: Nevim ale souhlasim že farma je kravina ale zastak špatná jako todle neni!!!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

Je vidieť že Markíza vôbec nevie natáčať reality show (na rozdiel od JOJ). Všetko pôsobí ako Farma, je to nudné a bez napätia. Mali by sa učiť od jOJ a hlavne ako napísať dobrý komentár. Len pilotný diel a nekonečná nuda bez zaujímavých postáv.