Sword Art Online

• Japonsko Sôdo Âto Onrain (více)
Japonsko, (2012–2020), 37 h 59 min (Minutáž: 23–48 min)

Režie:

Jošijuki Fudžiwara, Tomohiko Itó, Manabu Ono, Takaši Sakuma (více)

Předloha:

Reki Kawahara (kniha)

Kóiči Jamadera, Takehito Kojasu, Ken Narita, Tomokazu Seki, Jošicugu Macuoka, Natalie Hoover, Cherami Leigh, Ajahi Takagaki, Tóru Ókawa, Terujuki Tanzawa (více)

Diskuze

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

xoxolove: Já bych utekl... :) Jsem profík.. (Hrál jsem LoLko, tkaže po tak dlouhé době, ano..)

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Hem.m: To ti trvalo tak dlho kým si prišiel na dobrý príklad? :D Ja by som to rovno prirovnala takto - to bolo zákerné, ako ked v Lolku na teba vyletia z kríka 4-ria a ty si proti ním sám :D

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Hem.m: ja už túto diskuziu dokonca ani nesledujem, len čakám či sa tu neobjaví Hromino, pretože aspoň on a... ešte taký Larky diskutujú k veci...

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Larky: Já tě nenutil.. :D Ty si chtěl, protože mě máš rád a chtěl si se perfektně bavit, bro :)

Larky (hodnocení, recenze)

Hem.m: To tak...jednou Ti odepíšu a pak tady budu kvůli Tobě spamovat 5 hodin jak minule :D Žádný takový, znova mě k tomu už nedonutíš :)

Larky (hodnocení, recenze)

Akorát mi přijde, že je v rámci hodnocení po boku těch opravdu kvalitních a výrazných Anime, které mají kolem 90 % docela mimo, ale tak co už no...musim se s tím nějak smířit :D

Larky (hodnocení, recenze)

xoxolove: Ále tak, zas nějak extra to nehrotim, holt nemůžu vždycky jít s davem no :)

Larky (hodnocení, recenze)

xoxolove: :D Máš pravdu, radši se budu věnovat 290. nejlepšímu (!!!!!!!!!) seriálu :)

Larky (hodnocení, recenze)

xoxolove: Buď ráda, že tam jsou víly...dokážeš si představit, že by Kirito šel třeba do nějakýho diskuzního online kroužku (né nepodobnému místní diskuzi) a tam s druhou hlavní postavou, kterou by tam potkal (né nepodobnou místnímu spam králi Hemíkovi) spamovali až do konce seriálu, přičemž by spamem shodili nějak databázi a vysvobodil Asunu ? :D No a pak by byl krutopřísnej zvrat po titulcích, kdy by ten japonskej Hem.m přebral Asunu Kiritovi. Dodatek: Jo, už to přestanu hulit :D

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Hromino: Nápodobne! :D tak mimochodom... spomenieš si ešte na 10-tu ep? Vtedy ked tam bol ten totálny šialenec - http://sushigokart.files.wordpress.com/2012/09/vlcsnap-2012-09-12-00h41m28s180.png?w=750 - a odsekol Kiritovi ruku? On mu ju odsekol, nie? Tak prečo ju Kirito potom má? :D

Inak, vtedy to bola fajn zmena... chcem povedať, ked tam hodili toho šialenca bolo to niečo čo som nečakala, takže (hoc to znie šialene :D) bola som príjemne prekvapená